خانه > مقالات بروکر ویندزور > کپی ترید ویندزور + آموزش کار با کپی تریدینگ ویندزور

کپی ترید ویندزور + آموزش کار با کپی تریدینگ ویندزور

کارگزاری ویندزور با سابقه طولانی در ارائه خدمات معاملاتی به کاربران با رگوله CySEC و IFSC مشغول فعالیت است. یکی از مهم‌ترین خدمات این بروکر ارائه سیستم کپی تریدینگ به کاربران است. سرمایه‌گذاران و معامله‌گران حرفه‌ای که می‌خواهند از کپی تریدینگ استفاده کنند، می‌توانند با ثبت نام و احراز هویت، از این بخش بروکر ویندزور بهره‌مند شوند. البته این بروکر حساب پم ندارد و فقط کپی تریدینگ را به کاربرانش ارائه می‌کند.

کپی تریدینگ بروکر ویندزور

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ به اتصال یک یا چند حساب معاملاتی به یک حساب اصلی برای کپی کردن معاملات گفته می‌شود. اگر می‌خواهید دقیقاً بدانید کپی تریدینگ چیست؟ و چطور کار می‌کند، باید بگوییم در این سیستم سرمایه‌گذاری که توان یا زمان معامله کردن را ندارد، حسابش را به حساب معاملاتی یک تریدر حرفه‌ای که به آن پروایدر می‌گویند متصل می‌کند تا از این طریق معاملات پروایدر روی حساب او نیز کپی شود. از سود حاصله سرمایه‌گذار باید مبلغی به عنوان پورسانت به پروایدر پرداخت کند.

کپی ترید ویندزور

یکی از ویژگی‌هایی که اخیراً به بروکر ویندزور اضافه شده، سیستم کپی تریدینگ است. در این بخش کاربران به عنوان سرمایه‌گذار یا پروایدر ثبت نام می‌کنند تا از کپی ترید بروکر ویندزور استفاده نمایند. از آنجا که این بروکر قدمتی ۳۰ ساله دارد، تعداد حساب‌هایی که می‌توان از روی آن‌ها کپی کرد بسیار زیاد است که این مسئله یک ویژگی بسیار مهم برای تریدرها تازه‌کار محسوب می‌شود تا بتوانند به حساب‌های متنوعی برای کپی ترید دسترسی داشته باشند.

آموزش کپی ترید در ویندزور

برای استفاده از کپی تریدینگ در ویندزور نیاز به آموزش اولیه در این زمینه دارید که ما قدم به قدم آن را به شما یاد خواهیم داد. در مرحله اول پس از ثبت نام، احراز هویت و ورود به سایت، روی گزینه کپی تریدینگ از منوی سمت راست کلیک کنید تا این صفحه برای شما باز شود. همانطور که می‌بینید در تب بالای تصویر دو بخش وجود دارد:

  • دنبال‌کننده: دنبال‌کننده ویژه افرادی است که می‌خواهند از حساب دیگران کپی کنند. سرمایه‌گذاران در این بخش باید وارد شوند.
  • ارائه‌دهنده: ارائه‌دهنده ویژه تریدرها یا همان پروایدرهاست که می‌خواهند اجازه دهند از روی حسابشان کپی صورت بگیرد.
آموزش کپی ترید در ویندزور
بروکر ویندزور از سرویس کپی تریدینگ پشتیبانی می‌کند و باید در بخش کپی تریدینگ حساب کاربری خود وارد این سرویس شوید.

روش کار با هر دو بخش را به شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید بهترین شکل ممکن سیستم کپی تریدینگ خود را در بروکر ویندزور فعال کنید.

متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کننده

اگر قصد دارید تا حساب معاملاتی خود را به شخصی متصل کنید تا تریدهای او برای شما کپی شود، لازم است که در صفحه بالا روی تب دنبال‌کننده کلیک کرده و گزینه افتتاح حساب را بزنید. در اینجا باید مشخصات زیر را پر کنید، ابتدا واحد ارز پولی را بین دلار، پوند یا یورو انتخاب نمایید. سپس مشخص کنید که می‌خواهید حساب شما از نوع زیرو باشد یا پرایم. سپس روی ایجاد حساب کلیک کنید، قوانین را بپذیرید تا به مرحله بعدی بروید.

متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کننده
متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کننده

سپس به داشبورد ویژه کپی تریدینگ دسترسی پیدا خواهید کرد، در اینجا می‌توانید حساب یا حساب‌هایی که برای کپی تریدینگ دارید را مدیریت کنید، برای اینکه بخواهید کپی ترید را شروع کنید، لازم است تا فهرست پروایدرهای بروکر ویندزور را مشاهده کنید، پس باید روی گزینه Ratings کلیک نمایید.

متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کننده
برای مشاهده پروایدرهایی که امتیاز بالایی دارند باید به بخش Rating مراجعه کنید.

در این مرحله می‌توانید کل پروایدرها را مشاهده کنید. مراحل اتصال کپی ترید در ویندزور از اینجا آغاز می‌شود. بعد از مشاهده لیست پروایدرها می‌توانید هرکدام از آن‌ها را با کلیک روی حسابشان مورد بررسی قرار دهید، سعی کنید بهترین گزینه ممکن را برای کپی کردن معاملات انتخاب کنید، زیرا سود و ضرر شما مستقیماً به عملکرد آن فرد بستگی دارد. نکته جالب در پیدا کردن پروایدرها در همین صفحه زیر فیلتر کردن آن است. شما بر اساس نیاز و خواسته آن‌ها را مرتب کنید. مثلاً می‌توانید از نظر تعداد دنبال‌کننده، میزان سود، سن حساب و … این فیلتر را انجام دهید تا بر اساس شاخصی که نیاز دارید رتبه‌بندی را مشاهده کنید.

متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کنند
بعد از انتخاب بخش رتبه بندی پروایدرها می‌توانید با کلیک روی هر حساب به جزئیات کامل آن حساب دسترسی داشته باشید.

وقتی روی یکی از پروایدرها کلیک کنید، تمامی مشخصات آن را خواهید دید. مانند عکس زیر می‌بینید که استراتژی این شخص چیست، چه میزان دنبال‌کننده دارد و چقدر توانسته سود یا ضرر ایجاد کند. میزان Equity، بالانس، سود، حد ضرر گراف کلی عملکرد و … قابل مشاهده است. پس از بررسی کامل اگر تصمیم گرفتید که از حساب این شخص استفاده کنید، روی دکمه Copy که گوشه سمت راست است، کلیک کنید.

متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کننده
همانطور که مشاهده می‌کنید بعد از کلیک روی حساب شخص به‌صورت کامل اطلاعات حساب آن نمایش داده می‌شود.

سپس یک صفحه به صورت پاپ آپ برای شما باز می‌شود. در اینجا باید اکانت خود را وارد نمایید و یک بار کل مشخصات داده‌شده را چک کنید، اگر همه‌چیز درست باشد باید روی دکمه Create کلیک کنید،

متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کننده
بعد از انتخاب حساب موردنظر باید اطلاعات خواسته شده را تکمیل کنید.

بعد از این مرحله شما می‌توانید برخی از تنظیمات مد نظرتان را روی حساب اعمال کنید، برای مثال می‌توانید در اول دکمه Edit مشخص کنید که معاملات Buy ،Sell یا هردو را از پروایدر کپی کنید. همچنین می‌توانید محدودیت‌های حجم باز کردن معاملات را روی حسابتان اعمال کنید.

متصل شدن به کپی ترید ویندزور به عنوان دنبال کننده
در این بخش می‌توانید از اطلاعات را ویرایش کنید.

بعد از اینکه تمامی تنظیمات را انجام دادید روی گزینه Active کلیک کنید تا کپی ترید شما فعال شود.

کپی تریدینگ در ویندزور به صورت کاملاً شفاف کمک می‌کند تا تریدرهای مبتدی حسابشان را به پروایدر های حرفه‌ای متصل کنند و از همان شروع حضور در فارکس بتوانند کسب درآمد داشته باشند. بروکر ویندزور بیش از 300 حساب آماده اتصال دارد.

آموزش کار با بخش کپی ترید برای پروایدر

برای اینکه به عنوان معامله گر یا همان پروایدر در سیستم کپی تریدینگ ویندزور کار کنید، می‌توانید از همان بخش اولیه روی ارائه‌دهنده کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود.

آموزش کار با بخش کپی ترید برای پروایدر
برای دسترسی به بخش پروایدر باید روی گزینه ارائه دهنده بزنید.

در این بخش باید کلیه مشخصات خود را برای ثبت شدن در بخش پروایدرها وارد کنید. در قسمت اول ابتدا حساب معاملاتی که قرار است با آن ترید کنید را وارد کرده، سپس یک نام برای خودتان وارد کنید. یک توضیح مختصر درباره استراتژی یا معرفی خودتان بنویسید، یا در قسمت یادداشت اگر نیاز است دنبال‌کننده اطلاعاتی از شما داشته باشد، آن را وارد کنید.

آموزش کار با بخش کپی ترید برای پروایدر
در این بخش باید تمام اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد حساب را وارد کنید.

بعد از آن میزان کارمزدی که بابت سود کردن دریافت می‌کنید را وارد کرده و در نهایت حداقل موجودی که کاربر برای اتصال حسابش به حساب شما لازم دارد را وارد نمایید و دکمه ارسال را بزنید. بعد از این مرحله، زمانی که شما ترید خود را آغاز کنید به فهرست پروایدرها اضافه خواهید شد و بر اساس عملکردتان رتبه‌بندی می‌شوید.

آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور

اگر می‌خواهید از همه امکانات بروکر ویندزور استفاده کنید در مرحله اول باید ثبت نام را انجام دهید. برای این کار کافی است به سایت این کارگزاری مراجعه کرده و روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. سپس فرم را پر کرده و در نهایت ثبت نام شما تکمیل خواهد شد. آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور بسیار ساده است، اما در نظر داشته باشید که این سایت حتماً نیاز به احراز هویت دارد.

آموزش ثبت نام در Zixipay

در حال حاضر تنها مسیر ارسال و برداشت پول در بروکر ویندزور ZixiPay است. برای اینکار ابتدا شما لازم است تا آموزش ثبت نام در ZixiPay را بیاموزید.

آموزش ثبت نام در Zixipay
برای واریز و برداشت در بروکر ویندزور تنها از طریق Zixipay می‌توانید اقدام کنید.

به صفحه اول سایت رفته روی SignUp کلیک کنید تا فرم آن برای شما باز شود. با پر کردن فرم می‌توانید ثبت نام اولیه را در ZixiPay انجام دهید.

نحوه واریز وجه در بروکر ویندزور

در حال حاضر کاربران ایرانی فقط از یک روش می‌توانند واریز یا برداشت را در بروکر ویندزور انجام دهند. برای اینکار به بخش واریز بروید یا در همان بخش اول روی گزینه واریز کلیک نمایید.

نحوه واریز وجه در بروکر ویندزور
برای واریز پول در بروکر ویندزور باید در این فسمت روی گزینه واریز کلیک کنید.

در اینجا روی بخش مشخص شده کلیک کنید تا به صفحه بعدی بروید.

نحوه واریز وجه در بروکر ویندزور
روی بخش مشخص شده در تصویر کلیک کنید.

در فرمی که باز شده است باید ارز دیجیتال مد نظر و همچنین آدرس کیف پولتان را وارد کرده، بعد مبلغی که می‌خواهید واریز کنید را وارد کنید.

نحوه واریز وجه در بروکر ویندزور
در فرم باز شده باید ارز دیجیتال مد نظر خود را انتخاب کنید.

سپس روی ادامه بزنید تا به درگاه اختصاصی ارز دیجیتالی که قرار است از طریق آن واریز را انجام دهید منتقل شوید.

مزایا و معایب کپی ترید در ویندزور

به طور کلی سرویس کپی ترید در بروکر ویندزور تازه راه‌اندازی شده است، اما اگر بخواهیم به مزایا و معایب آن اشاره کنیم موارد زیر را نام می‌بریم:

مزایا

سرویس کپی ترید بروکر ویندزور مزایای بسیاری دارد که در ادامه آن‌ها را آورده‌ایم:

  • سرعت بالای انتقال معاملات؛
  • معاملات بدون اسلیپیج در کپی؛
  • تنظیمات کامل؛
  • امکان ایجاد چند حساب کپی؛
  • پروایدرهای حرفه‌ای و تعداد بالا.

معایب

شاید تنها ایرادی که بتوان از کپی ترید بروکر ویندزور گرفت نحوه فرایند واریز و برداشت محدود به ارزهای دیجیتال باشد که بسیار سخت و محدود است.

آنچه در مقاله کپی ترید ویندزور خواندیم:

در این مقاله آموختیم که بروکر ویندزور یک سیستم کپی تریدینگ بدون محدودیت در باز کردن حساب‌های مختلف برای سرمایه‌گذاران و همچنین تریدرهای حرفه‌ای ایجاد کرده که در آنجا می‌توانید در یک محیط کاملاً شفاف و امن با بهترین اجرای معاملات، حساب خود را به حساب یک تریدر متصل کنید. تنظیمات بالا و همچنین مدل فیلترینگ برای پیدا کردن پروایدر به کاربران سرمایه‌گذار کمک می‌کند تا بتوانند بهترین گزینه مد نظرشان را انتخاب کنند. در پایان پیشنهاد می‌کنیم کل سرمایه خود را روی یک پروایدر نگذارید و سعی کنید بین چند نفر آن را پخش کنید.

سوالات متداول
کپی تریدینگ ویندزور چیست؟
کپی تریدینگ در ویندزور یک مدل معاملات اجتماعی است که در آن کاربران مبتدی که توان ترید ندارند می‌توانند در بروکر ویندزور حساب معاملاتی‌شان را به حساب یک معامله‌گر حرفه‌ای متصل کنند تا معاملات او برایشان کپی شود.
بروکر ویندزور چند پروایدر دارد؟
در بروکر ویندزور بیش از 300 پروایدر فعال وجود دارد که می‌توانید با جستجو میان آن‌ها حسابتان را به یکی یا چند پروایدر متصل کنید.
محدودیت پروایدرها در ویندزور چیست؟
به عنوان پروایدر محدودیتی در ایجاد حساب در بروکر ویندزور وجود ندارد و شما می‌توانید چند حساب همزمان با استراتژی‌های مختلف را به کاربران ارائه دهید.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران