بهترین بروکرها از نظر بونوس

بروکرهای فارکس برای جذب بیشتر کاربران، اقدام به ارائه بونوس‌های مختلفی می‌کنند که ممکن است به صورت نقدی یا غیر نقدی به تریدرها ارائه شود. این بونوس‌ها می‌تواند به دلایل مختلفی از جمله ثبت نام، واریز وجه، گردش مالی، مسابقات و ... باشد. ما در این مطلب قصد داریم تا بهترین بروکر‌ها از نظر ارائه بونوس را به شما معرفی کنیم.

بونوس چیست؟

بونوس به پاداش‌های نقدی و غیر نقدی گفته می‌شود که بروکرها برای تشویق کاربرانشان به دلایل مختلف به آن‌ها ارائه می‌کنند، بونوس ها بیشتر به صورت نقدی غیرقابل‌برداشت هستند، یعنی فقط روی حساب معاملاتی اضافه می‌شوند و کاربر می‌تواند با آن ترید کند. اما بونوس های نقدی یا حتی غیر نقدی مانند جوایز فیزیکی وجود دارد که کاربر می‌تواند مستقیماً آن‌ها را دریافت کند.

فهرست بهترین بروکرهای ارائه دهنده بونوس

مسئله مهم درباره بونوس این است که یک آفر دائمی نیست، یعنی ممکن است یک بروکر، در تاریخی اصلاً بونوس نداشته باشد و در یک تاریخ هم‌زمان چند بونوس مختلف را ارائه کند.

جمع بندی بهترین بروکرها از نظر بونوس

همان‌طور که در مقاله بالا خواندید، بونوس ها جوایز ویژه‌ای هستند که کارگزاری برای تشویق کاربران جدید یا کاربران قدیمی خود به آن‌ها ارائه می‌کند، اما بونوس ها معمولاً وابسته به تاریخ هستند، یعنی دوره‌ای می‌توانند فعال باشند و دوره‌ای غیرفعال. پس اگر نام بروکر مورد نظر شما در جدول بالا نیست، ممکن است فعلاً آن بروکر بونوس فعالی نداشته باشد اما به معنی عدم ارائه بونوس نیست.