خانه > مقالات بروکر لایت فایننس > کپی ترید در بروکر لایت فایننس

کپی ترید در بروکر لایت فایننس

بروکر لایت فایننس در بخش سوشال تریدینگ خود، سیستم کپی ترید را راه اندازی کرده تا معامله گران حرفه‌ای و افرادی که به عنوان دنبال کننده می‌خواهند فعالیت کنند. از این طریق بتوانند به یکدیگر متصل شوند. برای استفاده از کپی ترید بروکر لایت فایننس ثبت نام و احراز هویت ضروری است.

کپی ترید بروکر لایت فایننس

کپی تریدینگ چیست؟

کپی ترید به سیستمی گفته می‌شود که در آن افراد مبتدی که توان معامله ندارند، می‌توانند حسابشان را به حساب یک تریدر حرفه‌ای متصل کرده تا کلیه معاملات او را در حساب خودشان کپی کنند. اگر بخواهید دقیق‌تر بدانید که کپی تریدینگ چیست؟ درواقع باید بگوییم که کپی تریدینگ نوعی از تجارت اجتماعی است که معامله گران و سرمایه‌گذاران را به صورت کاملاً امن به یکدیگر متصل می‌کند.

آموزش ثبت نام در بروکر لایت فایننس

برای ثبت نام در بروکر LiteFinance به صفحه اول وب سایت این کارگزاری مراجعه کنید، آنجا روی دکمه «ثبت نام» کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود،

 

ثبت نام در بروکر لایت فایننس
آموزش ثبت نام در بروکر لایت فایننس

برای ثبت نام در بروکر لایت فایننس در این صفحه کافی است کشور خود، ایمیل یا شماره تلفن و رمز عبوری را وارد کنید تا ثبت نام اولیه شما انجام شود.

آموزش کپی ترید در لایت فایننس

برای اینکه بتوانید کپی ترید را در بروکر لایت فایننس شروع کنید، باید وارد پنل کاربری خود شوید و از بخش منوی سمت راست روی گزینه دوم که «کپی» است کلیک کنید، سپس فهرستی از پروایدرهای معروف را برای شما بر اساس فیلتری که انجام داده‌اید نمایش خواهد داد. به عکس زیر توجه کنید.

کپی ترید در بروکر لایت فایننس
آموزش کپی ترید در بروکر لایت فایننس

البته اگر بخواهید به عنوان یک پرواید فعالیت کنید در زمان ساخت حساب و هنگام تنظیمات پروفایلتان می‌توانید این گزینه را فعال کنید.

 مراحل اتصال کپی ترید در لایت فایننس

روی هرکدام از پروایدرها که کلیک کنید، مشخصات کاملی از آن را طبق عکس زیر مشاهده خواهید کرد. چهار بخش مختلف در بالای آن وجود دارد که هرکدام ریز جزییات کاملی از این کاربر را به شما ارائه می‌دهد.

مراحل اتصال به کپی ترید در بروکر لایت فایننس
مراحل اتصال به کپی ترید در بروکر لایت فایننس

پس از بررسی آن کاربر می‌توانید تصمیم بگیرید که روی این شخص سرمایه‌گذاری کنید یا خیر.

متصل شدن به کپی ترید لایت فایننس

برای متصل شدن به کپی ترید لایت فایننس همان‌طور که در پاراگراف بالا توضیح داده شد، یک فرد را انتخاب کرده و به صورت کامل آنالیز کنید اگر تصمیمتان برای اتصال حساب به او قطعی شد، روی تب نمودار سودآوری کلیک کنید تا به صفحه زیر بروید.

اتصال به کپی ترید بروکر لایت فایننس
آموزش اتصال به کپی ترید بروکر لایت فایننس

در بخش سمت چپ تصویر می‌توانید تمام تنظیماتی که لازم است برای اتصال به این حساب معاملاتی را داشته باشید می‌بینید. شما در این بخش باید میزان، نوع، حد ضرر، حد سود و … را مشخص کنید و درنهایت گزینه کپی را بزنید تا حسابتان به حساب معاملاتی این کاربر متصل شود.

آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج

صرافی تاپ چنج امروزه به یکی از مهم‌ترین روش‌های جابجایی پول بین کاربران ایرانی و بروکرها تبدیل شده است، برای اینکه بتوانید در بروکر لایت فایننس واریز و برداشت آسانی داشته باشید، می‌توانید از تاپ چنج استفاده کنید. به همین دلیل نیاز است آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج را یاد گرفته باشید.

ثبت نام در تاپ چنچ
آموزش ثبت نام در تاپ چنچ

شما ابتدا لازم است به صفحه اول سایت تاپ چنج یا همان TC Pay مراجعه کنید و در مرحله اول ایمیل خود را وارد نمایید، سپس کد ارسال شده به ایمیل را در محل مشخص بزنید تا به مرحله بعد بروید، در مرحله بعد لازم است مشخصات خود را وارد کنید تا بتوانید به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید. در پنل کاربری باید مراحل احراز هویت را انجام دهید تا بتوانید از امکان جابجایی پول در TC Pay بهره‌مند شوید.

بروکر لایت فایننس شرایط مناسبی را برای افرادی که می‌خواهند در زمینه کپی تریدینگ فعالیت کنند فراهم کرده است، در این سایت شما به راحتی می‌توانید به عنوان یک معامله‌گر حرفه ای (پروایدر) یا یک سرمایه‌گذار از امکانات کپی تریدینگ لایت فایننس استفاده کنید.

نحوه دریافت پول واریزی در لایت فایننس

روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت پول در LiteFinance وجود دارد، اگر به بخش برداشت یا دریافت پول بروید، در آنجا تاپ چنج را مشاهده می‌کنید که بهترین روش برای ایرانیان است. در تاپ چنج شما می‌توانید مبلغ، کیف پول، مقدار وجه دریافتی را تنظیم کرده و عملیات برداشت را به راحتی انجام دهید.

نحوه برداشت پول در بروکر لایت فایننس
آموزش برداشت پول در بروکر لایت فایننس

اگر اولین بار است که می‌خواهید از لایت فایننس پول برداشت کنید، باید حتماً به پشتیبانی پیام بدهید تا اتصال تاپ چنج شما را فراهم کند.

مزایا و معایب کپی ترید در لایت فایننس

ما سعی کردیم در بررسی بخش کپی ترید بروکر لایت فایننس، به صورت تخصصی آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم، تا بتوانیم موارد مهمی را به عنوان مزایا و معایب کپی ترید لایت فایننس به صورت موردی بیان کنیم. از جمله مهم‌ترین مزایای کپی ترید این بروکر به شرح زیر است:

  • پروایدرهای حرفه‌ای و فراوان
  • سرعت اتصال به کپی ترید
  • شفافیت در دیدن عملکرد پروایدرها

اما مهم‌ترین عیب کپی ترید در لایت فایننس، پیچیده بودن و کمی گیج کننده بودن وضعیت بخش کپی ترید این کارگزاری است.

آموزش انتخاب پروایدر معتبر

شاید مهم‌ترین نکته درباره کپی ترید، انتخاب یک پروایدر معتبر باشد تا بتوانید با خیال راحت حسابتان را به او متصل کنید. اگر آموزش انتخاب پروایدر معتبر را یاد نگرفته باشید، ممکن است سرمایه خود را در معرض خطر جدی قرار دهید و به حساب‌هایی متصل شوید که باعث از بین رفتن سرمایه شما شوند. به صورت کلی هنگام انتخاب پروایدر به موارد زیر دقت کنید:

  • کامنت‌های کاربران درباره حساب
  • عمر اکانت
  • وضعیت سوددهی منظم و پایدار
  • دراودان منطقی نسبت به حساب
  • نداشتن رفتار هیجانی
  • تعداد کپی کنندگان حساب

این موارد تنها بخشی از نکاتی است که هنگام انتخاب پروایدر معتبر باید به آن‌ها دقت کنید.

دریافت مشاوره برای انتخاب پروایدر

همان‌طور که گفته شد، انتخاب پروایدر بسیار حیاتی است و کاربران مبتدی قطعاً نمی‌توانند به راحتی این کار را انجام دهند، به همین دلیل ما با بهره‌گیری از تیم کارشناسی خود تصمیم گرفتیم که در این زمینه به شما مشاوره بدهیم. برای این کار می‌توانید با آی دی تلگرام kodambrokers@ در ارتباط باشید.

آنچه در مقاله کپی ترید بروکر لایت فایننس خواندیم

در مقاله کپی ترید بروکر لایت فایننس متوجه شدیم که این کارگزاری سعی کرده تا سیستم شفافی را برای کپی تریدینگ خود ایجاد کند. در بخش کپی شما می‌توانید فهرست همه پروایدرهای فعال را ببینید، جزییات حساب آن‌ها را کنترل کنید تا اطلاعات کاملی درباره آن‌ها به دست بیاورید. اگر هم خودتان بخواهید که به عنوان پروایدر فعالیت کنید، به راحتی می‌توانید حسابتان را از بخش تنظیمات، به پروایدر تغییر وضعیت بدهید. اگر هم نیاز به راهنمایی درباره انتخاب پروایدر و درکل کپی ترید داشتید با پشتیبان سایت کدام بروکر در ارتباط باشید.

https://kodambroker.com/site-litefinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر لایت فایننس

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پیمان
7 ماه قبل

آیا نوع حسابی که در سوشال تریدینگ لایت فارکس استفاده می شود، همان حساب پم لایت فارکس می باشد؟

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران