بروکر موگا اف ایکس

دفتر مرکزی: سنت وینسنت و گرنادین‌ها سال تأسیس: 2018

نماد های معاملاتی: 50+

حداکثر لوریج: 1:1000

پلتفرم های معاملاتی: MT4, MT5, cTrader, Webtrader

.

رتبه بروکر موگا اف ایکس در میان رقبا
1
لوگو USGFX
4.55/5
9.1/10
2
لوگو فارکس چیف
4.5/5
8.8/10
3
لوگو HYCM
4.5/5
8.5/10
4
لوگو دلتا اف ایکس
4.5/5
8.3/10
5
1/5
1.5/10

بررسی سریع و نمره کلی بروکر ‌موگا اف ایکس
1.5/10
حسن سابقه 1.3
بنیه و قدرت مالی 1.5
رگوله ها و مجوز ها1.2
وضعیت پلتفرم1.6
خدمات رقابتی1.5
1.5/10
حسن سابقه 1.3
بنیه و قدرت مالی 1.5
رگوله ها و مجوز ها1.2
وضعیت پلتفرم1.6
خدمات رقابتی1.5

مشخصات و ویژگی های بروکر موگا اف ایکس

حداقل واریزی: 100 دلار

رگوله برای ایرانیان: FSASVG

ایمیل: service@mogafxglobal.com

تلفن: 0061291890220

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

اجازه اسکالپ

معرفی و بررسی بروکر بروکر موگا اف ایکس

بروکر MogaFx یکی از کارگزاری‌های کمتر شناخته شده، اما معتبر دنیا است. این کارگزاری از رگوله‌های معتبری برخوردار است و با پوشش بیش از ۶۰ دارایی قابل معامله و پشتیبانی ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمت در اکثر نقاط دنیاست. مرکز فعالیت این بروکر در استرالیا قرار دارد، اما با امکان پشتیبانی از زبان فارسی و سایر زبان‌های آسیای مرکزی و به طور خاص خاورمیانه، تبدیل این کارگزاری به یکی از محبوب‌ترین بروکرها در منطقه خاورمیانه دور از انتظار نخواهد بود. در این مقاله امکانات و ویژگی‌های بروکر MogaFx را مبنای سایت اول بررسی و تجزیه‌وتحلیل خواهیم کرد.
فهرست مطالب

تاریخچه بروکر MogaFx

بروکر MogaFx در سال ۲۰۱۸ و با تاسیس شعبه‌ای در استرالیا فعالیت خود را آغاز کرد. شعبه‌ی رسمی دیگر این کارگزاری در سنت وینسنت و گرنادین ها تأسیس شد. این کارگزاری در طول ۵ سال فعالیت خود موفق به دریافت برخی رگوله های معتبر شده و با انعقاد قرارداد با سایر شرکت‌ها در حال گسترش خدمات خود و جذب مشتری از سایر نقاط دنیا می‌باشد. کارگزاری MogaFx جزو معدود کارگزاری‌هایی است که به ایرانیان ساکن ایران نیز خدمات ارائه می‌دهد. این بروکر دارای دو دامنه اینترنتی است:

کاربران می‌توانند از هر کدام از این دامنه‌ها برای ورود به سایت استفاده کنند.

اعتبار بروکر MogaFx

کارگزاری MogaFx تحت عنوان شرکت‌های دیگر دارای آدرس رسمی ثبت شده است و رگوله های معتبری را در استرالیا و سنت وینسنت گرنادین ها دریافت کرده که به تفکیک به بررسی هر کدام خواهیم پرداخت:

 • شرکت تحت عنوان Moga international Group Pty Ltd (Moga AU) در استرالیا رگوله AFS را دریافت کرده (license number ۵۰۱۱۵۶) و در سیدنی استرالیا دارای آدرس حقیقی است.
 • شرکت تحت عنوان Moga international Group LLC (Moga SV) مجوز FSA (FSA: ۵۳۲LLC2020) را دریافت کرده و شرکت با شماره‌ی ۵۳۲ LLC 2020 به ثبت رسیده و دارای آدرس حقیقی است.
 • شرکت تحت عنوان Moga international Group LLC (Moga LDL) رگوله Mwali International Services Authority (MISA) را با شماره مجوز License number: T2023187 دریافت کرده است.

بروکر MogaFx برای کدام کشور است؟

بروکر MogaFxدارای دو دفتر مرکزی در سیدنی استرالیا و سنت وینسنت گرنادین هاست. دلیل ایجاد شعبه‌‌های مختلف این است که بتواند به کاربران سراسر جهان خدمات ارائه دهد.

ثبت نام در بروکر MogaFx

جهت ورود به پنل ثبت نام در بروکر MogaFx پس از وارد شدن به صفحه اصلی سایت و تغییر زبان به فارسی، مطابق تصویر زیر در بالای صفحه گزینه افتتاح حساب را انتخاب نمایید.

ثبت نام بروکر MogaFx
برای افتتاح حساب می‌توانید از قسمت بالای سایت روی دکمه “افتتاح حساب” کلیک کنید.

پس از انتخاب گزینه افتتاح حساب وارد بخش اول ثبت نام می‌شوید. در این بخش نیاز است مطابق تصویر زیر نام و نام خانوادگی خود را وارد نموده سپس کشور محل اقامت خود را مشخص نمایید و در پایان ایمیل معتبر و شماره تلفن همراه فعال خود را وارد نمایید. کشور ایران و پیش شماره ایران هم در گزینه‌ها موجود می‌باشند. قسمت مربوط به وارد کردن شماره تلفن همراه با علامت ضربدر قرمز در تصویر مشخص شده است. پس از تکمیل این فرم در پایین صفحه گزینه بعدی را انتخاب نمایید.

ثبت نام بروکر MogaFx
در این قسمت نام و نام خانوادگی خود سپس کشور محل اقامت و در پایان ایمیل معتبر و شماره تلفن همراه فعال خود را وارد نمایید.

در قدم دوم مطابق تصویر زیر لازم است ابتدا یک کلمه عبور شخصی برای خود انتخاب کنید. سپس بسته به نیازتان نوع حساب خود را انتخاب نمایید (کارگزاری MogaFx دارای ۶ نوع حساب معاملاتی می‌باشد که در بخش مربوطه ویژگی‌های هرکدام را به تفصیل توضیح خواهیم داد). در نهایت اگر مایل به استفاده از اکسپرت یا صدور مجوز برای استفاده از حساب کاربری‌تان توسط شخص ثالث هستید در این مرحله از ثبت نام می‌توانید این دو گزینه را فعال نمایید. جهت تکمیل این بخش از ثبت نام و ورود به بخش بعدی در پایین صفحه گزینه بعدی را انتخاب نمایید.

ثبت نام بروکر MogaFx
کارگزاری MogaFx دارای ۶ نوع حساب معاملاتی می‌باشد.

در بخش سوم ثبت نام لازم است بخشی از اطلاعات هویتی و اقامتی خود را وارد نمایید. نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد به میلادی. شماره شناسایی (که برای ساکنین ایران همان کد ملی می‌باشد). پس از انتخاب ایران به عنوان کشور محل اقامت مالیاتی می‌توانید در پاسخ به سوال کد مالیاتی دارید گزینه نه را انتخاب نمایید. در نهایت اطلاعات اقامتی خود را تکمیل نمایید و یکی از شبکه‌های اجتماعی را جهت اطلاع‌رسانی مطالب توسط کارگزاری در آینده انتخاب نمایید. برای انتقال به بخش آخر ثبت نام پس از تکمیل اطلاعات گزینه بعدی را انتخاب نمایید.

وریفای کردن اکانت موگا اف ایکس
در بخش سوم ثبت نام در بروکر موگا اف ایکس لازم است بخشی از اطلاعات هویتی خود مانند نام و نام خانوادگی، جنسیت، تاریخ تولد را وارد نمایید.

در قسمت پایانی ثبت نام مطابق تصویر اطلاعات شغلی و درآمدی خود را مشخص نمایید. همچنین اگر در بروکرهای دیگر سابقه معاملاتی دارید می‌توانید وجود این سابقه معاملاتی را با بروکر MogaFx در میان بگذارید. در نهایت برای تکمیل ثبت نام لازم است شرایط توافق‌نامه‌های تجاری را مطالعه نموده و پس از موافق با آنها گزینه ارسال را انتخاب نمایید. همچنین اگر دارای IB (معرفی نامه از طرف بروکر دیگر) هستید می‌توانید در بخش پایانی این قسمت، کارگزاری را از این موضوع مطلع سازید. در این قسمت پس از مطالعه اطلاعیه افشای ریسک، تیک گزینه موافقت را فعال نمایید. پس از انجام تمام مراحل بالا ثبت نام شما به پایان رسیده و می‌توانید به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید.

بروکر MogaF در سال 2018 تاسیس شده و تا امروز توانسته رگوله هایی چون AFC و FSA را دریافت نماید. خوشبختانه این بروکر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌کند.

ورود بروکر MogaFx

جهت ورود به پنل کاربری خود در بروکر MogaFx، پس از وارد شدن به سایت اصلی و تغییر زبان به فارسی در بالای صفحه مطابق تصویر گزینه‌ی لاگین مشتری را انتخاب نمایید. در این قسمت ایمیلی که با آن ثبت نام کرده‌اید را وارد نموده سپس رمز عبوری که هنگام ثبت نام انتخاب کردید را وارد کنید و گزینه‌ی «ارائه کردن» را انتخاب نمایید.

ورود بروکر MogaFx
برای ورود به بروکر موگا اف ایکس باید یوزرنیم و پسورد خود را وارد کنید.

همچنین می‌توانید به جای ایمیل از شماره حساب اکانت متاتریدر خود جهت ورود استفاده نمایید (این شماره حساب پس از اولین ورود از طریق ایمیل، در پنل کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود). در صورت فراموش کردن رمز عبور می‌توانید با استفاده از ایمیلی که با آن در سایت ثبت نام کرده‌اید عملیات بازیابی رمز عبور را انجام دهید.

آموزش احراز هویت در بروکر موگا اف ایکس

جهت دسترسی کامل به خدمات کارگزاری MogaFx نیاز است مراحل احراز هویت خود را تکمیل نمایید. به این منظور پس از ورود به پنل کاربری همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید ۶ قسمت نیاز به تایید یا احراز خواهند داشت.

 • ابتدا وارد ایمیل خود شوید و گزینه verify your account را انتخاب نمایید. به صفحه‌ای مشابه صفحه‌ی زیر منتقل می‌شوید. در این قسمت پس از مطالعه و قبول شرایط، در قسمت امضا کردن با استفاده از موس، امضای خود را وارد نمایید و گزینه ارسال را انتخاب کنید
 • سپس به پنل کاربری برگردید. گزینه‌ی تنظیم سوالات امنیتی را انتخاب نمایید. در این قسمت ۳ سوال امنیتی و پاسخ مناسب برای هرکدام را مشخص نمایید (در صورت فراموشی رمز عبور می‌توانید و از این سؤالات و پاسخ‌هایی که تعیین می‌کنید برای بازیابی رمز عبور استفاده نمایید).
 • مرحله بعدی تایید شماره تلفن همراه می‌باشد. مجدداً به پنل کاربری برگردید و گزینه تأیید تلفن را انتخاب نمایید. شماره خود را وارد نموده و کد پیامک شده را وارد کنید.
 • مرحله نهایی تایید گذرنامه یا کارت شناسایی و آدرس سکونت می‌باشد. مجدداً به پنل کاربری برگردید و گزینه تایید گذرنامه یا کارت شناسایی را انتخاب نمایید. از موارد خواسته شده تصویری تهیه کرده و آپلود نمایید. جهت تایید سکونت می‌توانید از قبوض سه ماه گذشته شامل قبض گاز، آب یا برق استفاده نمایید. در نهایت گزینه ارسال را انتخاب نمایید.

مزایا و معایب بروکر MogaFx

پس از بررسی بروکر MogaFx اگر بخواهیم مزایا و معایب آن را به صورت کامل برای شما عنوان کنیم باید به موارد زیر اشاره کنیم:

مزایا

 • ابزارهای معاملاتی گسترده؛
 • حساب‌های معاملاتی متنوع؛
 • رگوله مناسب؛
 • پلتفرم‌های معاملاتی متنوع.

معایب

 • رابط کاربری متوسط؛
 • سپرده بالا برای افتتاح حساب؛
 • زمان زیاد در برداشت‌ها.

به طور کلی این بروکر دارای مزایای فراوانی نسبت به معایب آن است.

پلتفرم‌های معاملاتی در بروکر MogaFx

یکی از ویژگی‌های مثبت کارگزاری MogaFx وجود پلتفرم‌های معاملاتی متنوع می‌باشد. این پلتفرم‌ها در سیستم‌عامل‌های ویندوز،‌ اندروید و iOS قابل استفاده می‌باشند همچنین برخی از آن‌ها دارای نسخه‌ی وب نیز می‌باشند.

 • MT4؛
 • MT5؛
 • CTrader؛
 • Autochartist؛
 • TradingView؛
 • نرم افزار اختصاصی.

انواع حساب در بروکر MogaFx

بروکر MogaFx برحسب نیاز کاربران خود ۶ نوع حساب با امکانات متفاوت در نظر گرفته. به تفصیل به بررسی ویژگی‌های هرکدام از این حساب‌ها خواهیم پرداخت که شامل موارد زیر هستند:

 • حساب Standard؛
 • حساب VIP؛
 • حساب ECN؛
 • حساب M1؛
 • حساب Raw؛
 • حساب Swap-free.

در ادامه به بررسی کامل حساب‌های بروکر موگا اف ایکس می‌پردازیم:

حساب Standard

حساب استاندارد این بروکر مناسب افرادی است که مبتدی هستند، هرچند که میزان حداقل سپرده آن کمی بالاست و شاید برای انها خوشایند نباشد، علاوه بر اینکه میزان اسپرد این حساب نیز به شدت بالاست.

حداقل سپرده 1000 USD
حداکثر موجودی هیچ‌کدام
میزان اسپرد، پیپ 2.5
حداقل اندازه لات 0.01
لورج، اهرم 1:100, 1:200

1:400, 1:500

اندازه استاندارد لات 100,000
انواع حساب حساب شخصی، حساب مشترک، حساب شرکت

حساب VIP

برای ایجاد حساب VIP در این بروکر باید 10 هزار دلار پرداخت کنید، میزان اسپرد این حساب 1.5 به صورت شناور است که تا حد زیادی بالا است ولی معاملات در حساب VIP شامل پرداخت کمیسیون نمی‌شود. سایر مشخصات این حساب را می‌توانید در جدول زیر ببینید.

حداقل سپرده 10,000 USD
حداکثر موجودی هیچ‌کدام
میزان اسپرد، پیپ 1.5
حداقل اندازه لات 0.01
لورج، اهرم 1:100, 1:200

1:400, 1:500

اندازه استاندارد لات 100,000
انواع حساب حساب شخصی، حساب مشترک، حساب شرکت

حساب ECN with low spread

این حساب ECN تقریباً بدون اسپرد است. یعنی اسپرد فشرده آن از 0 شروع می‌شود و مناسب اسکلپرهاست. البته معامله در این حساب شامل پرداخت کمیسیون می‌شود که میزان آن در هر نماد معاملاتی متفاوت است.

حداقل سپرده 50,000 USD
حداکثر موجودی هیچ‌کدام
میزان اسپرد، پیپ 0
حداقل اندازه لات 0.01
لورج، اهرم 1:100, 1:200

1:400, 1:500

اندازه استاندارد لات 100,000
انواع حساب حساب شخصی، حساب مشترک، حساب شرکت

حساب RAW-SPREAD

کاربرانی که می‌خواهند حساب شرکتی باز کنند، اما اسپرد کمی پرداخت نمایند باید از این حساب استفاده کنند. این حساب ویژه سپرده‌های بالا است و دارای اسپرد بسیار پایین هستند.

حداقل سپرده 10,000 USD
حداکثر موجودی هیچ‌کدام
میزان اسپرد، پیپ 0
حداقل اندازه لات 0.01
لورج، اهرم 1:100
اندازه استاندارد لات 100,000
انواع حساب حساب شخصی، حساب مشترک، حساب شرکت

حساب M1

حساب M1 نیز مناسب افرادی است که نیاز به اسپرد و کمیسیون بسیار پایین دارند، برای ایجاد این حساب باید حداقل 10 هزار دلار سپرده اولیه داشته باشید. سایر مشخصات حساب را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

حداقل سپرده 10,000 USD
حداکثر موجودی هیچ‌کدام
میزان اسپرد، پیپ 1.5
حداقل اندازه لات 0.01
لورج، اهرم 1:100, 1:200

1:400, 1:500

اندازه استاندارد لات 100,000
انواع حساب حساب شخصی، حساب مشترک، حساب شرکت

حساب SWAP-FREE

این حساب ویژه کاربرانی است که می‌خواهند از حساب اسلامی یا سواپ فری استفاده کنند که بهره شبانه برای آنها در نظر گرفته نشود. برای ایجاد حساب سواپ فری باید 5000 دلار واریزی اولیه داشته باشید.

حداقل سپرده 5000 USD
حداکثر موجودی هیچ‌کدام
میزان اسپرد، پیپ 2.8
حداقل اندازه لات 0.01
لورج، اهرم 1:100, 1:200

1:400, 1:500

اندازه استاندارد لات 100,000
انواع حساب حساب شخصی، حساب مشترک، حساب شرکت

کمیسیون یا اسپرد در بروکر MogaFx

بر اساس اطلاعات منتشر شده در سایت بروکر MogaFx معاملات در این کارگزاری شامل کمیسیون نمی‌شود، اما اسپرد شناور بوده و در برخی از انواع حساب که پیشتر ذکر شد، از 0 پیپ شروع می‌شود. اگر بخواهیم به صورت تفکیک شده وضعیت کمیسیون و اسپرد این حساب را بررسی کنیم باید به موارد زیر رجوع کنید:

 • حساب Standard: این حساب دارای اسپرد شناور از 2.5 پیپ به بالا است. این حساب شامل پرداخت کمیسیون نمی‌شود.
 • حساب Vip: این حساب دارای اسپرد شناور از 1.5 به بالا است و معاملات در آن شامل پرداخت کمیسیون نمی‌شود.
 • حساب ECN: این حساب دارای اسپرد فوق فشرده از 0 پیپ به بالاست که معاملات در آن شامل پرداخت کمیسیون بر اساس نوع نماد معاملاتی می‌شود.
 • حساب M1: این حساب دارای کمیسیونی به میزان 1.5 است که معاملات در آن شامل پرداخت کمیسیون نمی‌شود.
 • حساب Raw: دارای اسپرد فوق فشرده از 0 پیپ است ولی معاملات در آن شامل پرداخت کمیسیون بر اساس نوع نماد معاملاتی می‌شود.
 • حساب Swap-free: این حساب دارای اسپرد شناور از 2.8 است ولی معاملات در آن شامل پرداخت کمیسیون نمی‌شود.

ما توصیه می‌کنیم برای اطلاعات بیشتر مقاله اسپرد چیست؟ را مطالعه کنید.

ریبیت بروکر MogaFx

اگر بخواهید از بروکر MogaFx ریبیت دریافت کنید، باید حتماً زیرمجموعه یک آی بی همکار با بروکر شوید. ریبیت درواقع پرداخت نقدی بابت هزینه‌های معاملاتی است که بروکرها از طریق آی بی های معتبر به شما برمی‌گردانند. برای اطلاعات بیشتر راجب کش بک و ریبیت به مقاله ریبیت چیست؟ مراجعه کنید.

بونوس بروکر MogaFx

در بروکر MogaFx هر تاریخی که مراجعه کنید می‌توانید بونوس های متفاوتی با شرایط خاص خود را در حسابتان فعال کنید. البته در نظر داشته باشید که بونوس های این بروکر همگی به صورت نقدی غیرقابل‌برداشت، اما قابل معامله است که با استفاده از آنها فقط می‌توانید ترید انجام دهید.

در مقاله بونوس چیست؟ بیشتر به این مطلب پرداخته‌ایم.

کپی تریدینگ بروکر MogaFx

در بخش پروفایل کاربری این بروکر هیچ اشاره‌ای به ارائه خدمات کپی ترید یا سیستم پم تریدینگ دیده نشد. احتمالاً هنوز سوشیال تریدینگ و در آینده نزدیک ممکن است که کپی تریدینگ نیز در بروکر MogaFx فعال شود. در واقع اگر بخواهیم بگوییم کپی تریدینگ چیست؟، کپی تریدینگ به سیستمی گفته می‌شود که کاربران مبتدی بجای اینکه خودشان فرایند ترید کردن را انجام دهند، معاملات یک تریدر حرفه‌ای را به صورت خودکار در حسابشان کپی می‌کنند و بابت این کار پورسانتی به تریدر ارائه می‌کنند.

نمادهای قابل معامله‌ بروکر MogaFx

کارگزاری MogaFx دو دسته دارایی قابل معامله دارد شامل فارکس (به طور خاص جفت ارز ها) و کالا شامل نفت، طلا، نقره، مس، گاز و سویا است از طرف دیگر شما به تمامی نمادهای معاملاتی اصلی و فرعی جفت ارزها دسترسی خواهید داشت. به طور کلی دارایی‌های معاملاتی در بروکر mogafx کم است و به اندازه بروکرهای معمول نمی‌توانید به ابزارهای معاملاتی گسترده دسترسی داشته باشید.

آموزش حساب اسلامی در بروکر MogaFx

همان‌طور که اشاره کردیم کارگزاری MogaFx اجازه‌ی افتتاح ۶ نوع حساب را می‌دهد. یکی از این انواع حساب، حساب swap-free می‌باشد. حداقل سپرده برای افتتاح این حساب ۵۰۰۰ دلار بوده و حداقل لات قابل معامله 0.01 می‌باشد. همچنین حداکثر اهرم معاملاتی قابل استفاده در این نوع حساب 1:500 می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این حساب، مقاله حساب اسلامی چیست؟ را مطالعه کنید.

آموزش واریز و برداشت در بروکر MogaFx

برای واریز و برداشت در MogaFx باید به بخش مدیریت سرمایه بروید همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، گزینه‌های واریز و برداشت و انتقال داخلی کاملاً مشخص است. اگر می‌خواهید واریز انجام دهید ابتدا باید روی گزینه سپرده کلیک کنید.

آموزش واریز و برداشت در بروکر MogaFx
برای واریز در بروکر MogaFx باید ابتدا به بخش مدیریت سرمایه بروید سپس روی گزینه سپرده کلیک کنید.

بعد وارد صفحه زیر می‌شوید، ابتدا حساب معاملاتی که می‌خواهید پول در آن واریز شود را انتخاب کنید، سپس مبلغ سپرده را بزنید بعد از آن یکی از روش‌های زیر که شامل انتقال بانکی، فست پی، اسکریل، نتلر، ارزهای دیجیتال و… است را انتخاب کنید تا به درگاه انتقال پول منتقل شوید و فرایند را تکمیل کنید.

آموزش واریز و برداشت در بروکر MogaFx
برای برداشت در بروکر موگا اف ایکس باید روش واریز موردنظر خود را انتخاب کنید.

برداشت نیز دقیقاً به همین صورت است، شما پس از زدن گزینه برداشت ابتدا باید حساب و مبلغی که می‌خواهید برداشت نمایید را مشخص کرده سپس روش برداشت را انتخاب کنید و در نهایت برداشت خود را تایید کنید.

پشتیبانی بروکر MogaFx

جهت ارتباط با پشتیبانی بروکر MogaFx سه روش در نظر گرفته شده است:

ارتباط از طریق تماس تلفنی

ارتباط از طریق live chat:‌ پس از ورود به سایت در بالای صفحه گزینه تماس را انتخاب نمایید. مطابق تصویر در گوشه سمت راست تصویر آیکون آبی رنگ را انتخاب نمایید. در پنجره باز شده نام و نام خانوادگی خود را وارد نموده و در قسمت message درخواست خود را مطرح نمایید و نهایتاً پیام را ارسال کنید.

بروکر MogaFx برای ایرانیان

خوشبختانه خدمات این بروکر برای ایرانیان ساکن ایران در دسترس قرار دارد همچنین سایت رسمی بروکر MogaFx در میان زبان‌های قابل پشتیبانی، زبان فارسی هم قرار داده است. بروکر MogaFx برای ایرانیان

شما میتوانید از قسمت منو language، زبان فارسی را انتخاب کنید.جهت تغییر زبان سایت، مطابق تصویر بالا پس از ورود به سایت اصلی در بالای صفحه می‌توانید از منوی language زبان فارسی را انتخاب نمایید. هرچند هنوز تمامی قسمت‌های سایت به فارسی ترجمه نشده‌اند، اما قسمت‌های کلیدی به زبان فارسی موجود می‌باشند. با توجه به سابقه کوتاهی که این بروکر دارد، ما توصیه می‌کنیم از بروکرهای معتبر استفاده کنید.

آنچه در مقاله بروکر MogaFx خواندیم:

همان‌طور که در مقاله معرفی MogaFx خواندیم، این بروکر کمتر شناخته شده در سال 2018 در استرالیا تاسیس شد، اما برای اینکه بتواند خدمات خود را به سایر نقاط جهان گسترش دهد، شعبه‌ای نیز در سنت وینسنت تاسیس کرد و اقدام به گرفتن رگوله های مختلف نمود. به طور کلی MogaFx را می‌توان یک بروکر ناشناس، اما کارآمد و مثبت ارزیابی کرد که کاربران ایرانی نیز می‌توانند فعلاً از خدمات آن استفاده نمایند.

سوالات متداول
آیا بروکر MogaFx معتبر است؟
این کارگزاری بیش از 5 مجوز مختلف را از کشورهای استرالیا و سنت وینسنت دریافت کرده و می‌توان آن را معتبر دانست
آیا بروکر MogaFx به ایرانیان خدمات می‌دهد؟
این بروکر از طریق شعبه خود در سنت وینسنت به کاربران ایرانی خدمات ارائه می‌کند و اجازه احراز هویت را به آن‌ها می‌دهد.
بروکر MogaFx چه رگوله‌ای دارد؟
این بروکر رگوله های AFC و FSA را دارد.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

آخرین مقالات

تبلیغات

فهرست مطالب

1.5/10

حسن سابقه 1.3

بنیه و قدرت مالی 1.4

رگوله ها و مجوز ها1.2

وضعیت پلتفرم1.6

خدمات رقابتی1.5

بروکر های پیشنهاد شده

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

کدام بروکر پیشنهاد می‌کند از بروکرهای معتبر استفاده نمایید برای مشاهده لیست کلیک کنید.

هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید