خانه > مقالات بروکر کلایمکس پرایم > حساب پم بروکر کلایمکس پرایم

حساب پم بروکر کلایمکس پرایم

بروکر کلایمکس پرایم یکی از کارگزاری‌هایی است که متاسفانه امکان استفاده از سیستم پم را ندارد. شما در این کارگزاری نمی‌توانید از حساب PAMM استفاده کنید و همچنین امکان استفاده کپی ترید در بروکر کلایمکس پرایم وجود ندارد.

حساب پم بروکر کلایمکس پرایم

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر کلایمکس پرایم ابتدا به مفهوم آن می پردازیم. حساب PAMM به حساب‌هایی شبیه به صندوق سرمایه‌گذاری میگویند که توسط یک تریدر حرفه‌ای ایجاد می‌شود و سرمایه‌گذاران روی آن حساب سرمایه‌گذاری می‌کنند. اگر می‌خواهید بدانید مدل حساب پم چیست؟ باید بگوییم که مدیر حساب با کل پول‌های موجود در حساب معامله می‌کند و سود بر اساس میزان درصدی که در حساب، شریک هستید تقسیم خواهد شد.

 آموزش افتتاح حساب پم در کلایمکس پرایم

بروکر Climax Prime همان‌طور که گفتیم فاقد سیستم حساب PAMM است. اگر بخواهید در سوشال تریدینگ سرمایه‌گذاری کنید، این بروکر هیچ امکانی برای استفاده از سوشال تریدینگ ندارد. شما اگر میخواهید حساب پم ایجاد کنید میتوانید از بروکرهایی که حساب پم دارند استفاده کنید.

بروکر کلایمکس پرایم هنوز سیستم پم را فعال نکرده است. متاسفانه این کارگزاری حساب PAMM ندارد و کاربران فقط می‌توانند از کپی تریدینگ آن استفاده کنند. طبق گفته مسئولان این بروکر احتمالاً به زودی امکان کپی ترید در کارگزاری کلایمکس پرایم فراهم خواهد شد.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم کلایمکس پرایم خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندید، حساب PAMM به حسابی شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری گفته می‌شود که در آن یک مدیر حساب، با کل پول موجود در حساب اقدام به معامله می‌کند. متاسفانه بروکر کلایمکس پرایم در حال حاضر امکان استفاده از حساب پم را ارائه نمی‌دهد.

https://app.climaxprime.tools/en/register?affiliate=IOMQ9r0z

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کلایمکس پرایم

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اخطار

!Warning

با توجه به شکایت‌های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است، ما توصیه می‌کنیم از بروکرهای معتبر استفاده کنید.

پیشنهاد ما سرمایه گذاری در بروکرهای معتبر است، برای مشاهده لیست آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران