خانه > کارگزاری > معرفی کارگزاری آینده نگر خوارزمی

معرفی کارگزاری آینده نگر خوارزمی

کارگزاری آینده نگر خوارزمی، در 6 اردیبهشت ماه 1385 تاسیس شد اما در تاریخ 1387/10/10، با شماره 10652 در سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و فعالیت رسمی خود را در بازار سرمایه ایران آغاز کرد. در این کارگزاری هیچ نیازی به ثبت نام حضوری وجود ندارد، کاربران می‌توانند با جستجو آدرس این کارگزاری برای ثبت نام و سپس استفاده از خدمات آن اقدام کنند. کارگزاری آینده نگر خوارزمی در حال حاضر 8 شعبه فعال در سراسر کشور دارد و از فروردین ماه 1401 تا تیر ماه 1403 رشد 25 درصدی داشته است. این کارگزاری با ارائه طیف متنوعی از خدمات به اشخاص حقیقی و حقوقی در بازار بورس، جایگاه خوبی در بازار سرمایه به‌دست آورده است. در این مطلب، با کارگزاری آینده نگر خوارزمی، ویژگی‌ها و امکانات آن بیشتر آشنا خواهید شد.

معرفی کارگزاری آینده نگر خوارزمی

اعتبار کارگزاری آینده نگر خوارزمی

کارگزاری آینده نگر خوارزمی با کسب مجوزهای مربوطه برای فعالیت در بازار سرمایه، به‌خوبی اعتماد کاربران را به‌دست آورده است. از جمله این مجوزها می‌توان به مجوز معاملات اوراق تامین مالی، مجوز معاملات کالا، معاملات مشتقه مبتنی بر اوراق بهادار، مشاور پذیرش، مشاور عرضه، معاملات برخط اوراق بهادار، معاملات برخط کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا، مرکز تماس و معاملات مشتقه مبتنی بر کالا اشاره کرد. علاوه‌بر این موارد، در سال‌های فعالیت کارگزاری آینده نگر خوارزمی هیچگونه گزارش منفی از آن منتشر نشده است.

ویژگی های کارگزاری آینده نگر خوارزمی

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارگزاری آینده نگر خوارزمی شامل موارد زیر می‌شوند:

اپلیکیشن همراه پلاس کارگزاری خوارزمی

کارگزاری آینده نگر خوارزمی نسخه موبایلی خود را ارائه کرده است که ازطریق سایت mobile.khazarmibroker.ir دردسترس قرار دارد. این نسخه به‌صورت وب دردسترس بوده و تاکنون اپلیکیشن آن ارائه نشده است. این نسخه فضایی مناسب با تلفن همراه برای کاربران آینده نگر خوارزمی فراهم می‌کند تا انجام معاملات از این طریق آسان باشد.

باشگاه مشتریان کارگزاری خوارزمی

یکی از بخش‌های کارگزاری آینده نگر خوارزمی، باشگاه مشتریان است که با هدف ارائه تسهیلات ویژه به مشتریان وفادار این کارگزاری فعالیت می‌کند. مشتریانی که در باشگاه مشتریان آینده نگر خوارزمی عضو شوند، از خدماتی مانند بسته‌های اعتباری، جوایز نقدی و غیرنقدی، اطلاع‌رسانی و اشتراک اطلاعات بورسی بهره‌مند خواهند شد. برای عضویت در این باشگاه، آدرس kharazmibrokeredu.com را جستجو کرده و گزینه عضویت در باشگاه را انتخاب کنید.

معاملات اوراق بهادار

معاملات اوراق بهادار یکی از محبوب‌ترین بخش‌های کارگزاری آینده نگر خوارزمی است. در این بخش کاربران می‌توانند سهام شرکت‌های مختلف در صنایع متنوع را معامله کنند، نوساناتی که در این بازار به‌وجود می‌آید منجربه سود کاربران می‌شود.

بازارهای متنوع در بازار سرمایه داخلی

کارگزاری آینده نگر خوارزمی، امکان معامله در بخش‌های مختلف بازار سرمایه داخلی را برای کاربران خود فراهم می‌کند. از جمله این بازارها می‌توان به بورس کالا و انرژی اشاره کرد. در این بازار کالاها و مشتقات انرژی معامله می‌شوند.

مزایا و معایب کارگزاری آینده نگر خوارزمی

در کارگزاری خوارزمی مزایای متعددی ارائه می‌شوند، برخی از این مزایا را در لیست زیر مطالعه می‌کنید:

  • ارائه پشتیبانی تلفنی فعال در روزهای کاری؛
  • ارائه خدمات ویژه به مشتریان وفادار؛
  • خدمات غیرحضوری؛
  • معاملات آنلاین و آفلاین بورس اوراق بهادار؛
  • بورس کالا؛
  • آموزش در بلاگ کارگزاری آینده نگر خوارزمی.

در کنار مزایایی که برای کارگزاری آینده نگر خوارزمی گفتیم، به‌عنوان عیب این کارگزاری می‌توان به این موضوع اشاره کرد که در پلتفرم‌های معاملاتی خود تنوع زیادی ارائه نمی‌دهد.

پلتفرم های کارگزاری خوارزمی

در کارگزاری آینده نگر خوارزمی برای انجام معاملات از سامانه آنلاین پلاس استفاده می‌شود. این سامانه به آدرس https://silver.kharazmibroker.ir برای کاربران این کارگزاری در دسترس است. همچنین، کاربرانی که از تلفن همراه برای انجام معاملات استفاده می‌کنند می‌توانند از طریق نسخه وب مخصوص موبایل این کارگزاری به آدرس https://mobile.kharazmibroker.ir/ استفاده کنند.

در کارگزاری آینده نگر خوارزمی برای انجام معاملات از سامانه آنلاین پلاس استفاده می‌شود. همچنین، کاربرانی که از تلفن همراه برای انجام معاملات استفاده می‌کنند می‌توانند از طریق نسخه وب مخصوص موبایل این کارگزاری به آدرس https://mobile.kharazmibroker.ir/ استفاده کنند.

تعداد شعب کارگزاری آینده نگر خوارزمی

کاربران کارگزاری خوارزمی می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری، صرفا با مراجعه به وبسایت kharazmibroker.ir به تعداد شعب این کارگزاری و آدرس‌های آنها دسترسی داشته باشند. برای مشاهده اطلاعات مربوط به شعب، وارد وب‌سایت کارگزاری شده و در فیلد درباره ما، گزینه دفاتر و شعب را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد شعب این کارگزاری ازجمله آدرس، شماره تماس، کد پستی و… نمایش داده می‌شود.

تعداد شعب کارگزاری آینده نگر خوارزمی
لوکیشن شعب کارگزاری آینده نگر خوارزمی را در گوگل مپ مشاهده می کنید.

به‌طور کلی، این کارگزاری 8 عدد شعبه در سراسر ایران در شهرهای بزرگ اعم از تهران، مشهد، زنجان، مرند و اصفهان دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مسئول شعبه و سایر اطلاعات آن، شعبه مورد نظر را انتخاب کنید تا اطلاعات مربوطه نمایش داده شود.

مقدار دارایی تحت مدیریت آینده نگر خوارزمی

کارگزاری آینده نگر خوارزمی در اسفند ماه سال 1400 رتبه پنجم را از لحاظ ارزش معاملات به‌دست آورد. این کارگزاری تلاش کرده است تا در جایگاه خود در زمینه ارزش معاملات باقی بماند. حجم معاملات آن در سال 1402 به میزان 175,149,518,510,767 ریال بوده و در طی این مدت روند ارزش بازار سهم این کارگزاری از فروردین ماه 1401 تا تیر ماه 1403 رشد 25 درصدی داشته است.

سال تاسیس کارگزاری خوارزمی

کارگزاری خوارزمی در 6 اردیبهشت ماه 1385 فعالیت خود را آغاز کرده است. در آن سال این کارگزاری تحت عنوان کارگزاری تحلیلگران بصیر (سهامی خاص) با شماره 6365 در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری زنجان فعالیت می‌کرد. اما در تاریخ 1387/10/10، کارگزاری آینده نگر خوارزمی با شماره 10652 در سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و فعالیت رسمی خود را در بازار سرمایه ایران آغاز کرد.

آنچه در مقاله کارگزاری آینده نگر خوارزمی خواندیم:

کارگزاری آینده نگر خوارزمی از سال 1385 تاکنون خدمات مربوط به بازار سرمایه را ارائه می‌دهد. این کارگزاری با ارائه امکانات متنوع در این زمینه و با کسب مجوزهای مربوطه در حوزه بازارهای سرمایه، به‌خوبی اعتماد کاربران را به خود جلب کرده است. اکنون که با کارگزاری آینده نگر خوارزمی به‌طور کامل آشنا شده‌اید برای ما بنویسید که نظر شما درمورد این کارگزاری چیست؟ آیا تجربه کار با کارگزاری آینده نگر خوارزمی را دارید؟

سوالات متداول
سابقه کارگزاری آینده نگر چقدر است؟
این کارگزاری در 6 اردیبهشت ماه 1385 تاسیس شد اما در تاریخ 1387/10/10، با شماره 10652 در سازمان بورس و اوراق بهادار به ثبت رسید و فعالیت رسمی خود را در بازار سرمایه ایران آغاز کرد.
تعداد شعب کارگزاری آینده نگر خوارزمی چقدر است؟
کارگزاری خوارزمی در حال حاضر 8 شعبه فعال دارد.
نسخه موبایل کارگزاری خوارزمی را از کجا دانلود کنیم؟
برای این کار می‌توانید به https://mobile.kharazmibroker.ir/ مراجعه نمایید.

محمد فتاحی
فعالیتم در زمینه تولید محتوای متنی را از سال 98 در صرافی ها شروع کردم و به نوشتن در مباحث پایه ای ارز دیجیتال علاقه دارم و تاکنون بیش از 100 مقاله در سطح وب در این زمینه از من منتشر شده است

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران