خانه > بررسی بروکرها فارکس > معرفی و بررسی بروکر اوتت مارکتس

بروکر اوتت مارکتس
امتیاز:4.4

بروکر اوتت مارکتس

دفتر مرکزی: قبرس  سال تأسیس: 2023

رگوله: Comoros

واریز و برداشت: وبمانی, پرفکت‌مانی, بیتکوین, تتر

نماد های معاملاتی: —

حداکثر اهرم: 1:3000

پلتفرم های معاملاتی: MT5, cTrader

.

رتبه بروکر اوتت مارکتس در میان رقبا
9
لوگو USGFX
4.2/5
8.5/10
10
بروکر اوتت مارکتس
4.1/5
8.3/10
11
لوگو بروکر نورد اف ایکس
4/5
8.1/10
12
لوگو IFC Markets
4/5
8.0/10
13
لوگو تریدرز وی
4/5
8.0/10

بررسی سریع و نمره کلی بروکر ‌اوتت مارکتس​
6.2/10
حسن سابقه 5.7
بنیه و قدرت مالی 6.3
رگوله ها و مجوز ها5.7
وضعیت پلتفرم6.8
خدمات رقابتی7.6
6.2/10
حسن سابقه 5.7
بنیه و قدرت مالی 6.3
رگوله ها و مجوز ها5.7
وضعیت پلتفرم6.8
خدمات رقابتی7.6

مشخصات و ویژگی های بروکر اوتت مارکتس

حداقل واریزی:100دلار

رگوله برای ایرانیان: Marshall Islands

ایمیل: support@otetmarkets.com

تلفن: 0035725731042

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

اجازه اسکالپ

معرفی و بررسی بروکر بروکر اوتت مارکتس

بروکر Otet Markets در سال 2023 در کشور قبرس پایه‌گذاری شد و توانست مجوزهای اولیه فعالیت خود را کسب کند. این کارگزاری که در حال حاضر از دو زبان فارسی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند، به کاربران ایرانی خدمات قابل قبولی را ارائه می‌دهد. ما در این مقاله قصد داریم وضعیت بروکر اوتت مارکتس را به صورت کامل بررسی کنیم.
فهرست مطالب

بروکر Otet Markets

بروکر Otet Markets در سال ۲۰۲۳ در کشور قبرس پایه‌گذاری شد و توانست مجوزهای اولیه فعالیت خود را کسب کند. این کارگزاری که در حال حاضر از دو زبان فارسی و انگلیسی پشتیبانی می‌کند، با ارائه‌ی خدماتی مانند اسپرد پایین، کارمزد صفر درصد برای واریز و برداشت، پشتیبانی ۲۴ ساعته فارسی، دسترسی به بیش از ۵۰۰ نماد معاملاتی و حساب‌های اسلامی (بدون سوآپ) جزو گزینه‌های جذاب برای معامله‌گران ایرانی محسوب می‌شود. در ادامه به بررسی جامع خدمات و ویژگی‌های این کارگزاری می‌پردازیم.

اعتبار بروکر Otet Markets

سابقه بروکر Otet Markets و مدیران آن به ۱۰ سال پیش برمی‌گردد، اما خود این برند به صورت رسمی از سال ۲۰۲۳ فعالیتش را آغاز کرده است. این بروکر با شماره HY00523012 تحت نظر سازمان مالی و نظارتی کومورس قرار دارد و شماره لایسنس ۱۱۸۹۲۲ مارشال و شماره ثبت فعالیت مالی ۲۵۴۹۰۰HJ0CZRZVRN8C30 را دریافت نموده است. همچنین این کارگزاری دارای دو رگوله Comoros برای کاربران خارجی و رگوله Marshall Island برای کاربران ایرانی است که جز رگوله‌های سطح متوسط و پایین محسوب می‌شوند. البته برای چنین کارگزاری تازه تاسیسی بسیار طبیعی است که در شروع فعالیت خود نتواند رگوله سطح بالایی را دریافت کند.

بررسی بروکر اوتت در WiKiFx

امتیاز اوتت مارکتس ۵.۴۲ است که امتیاز بسیار پایینی محسوب می‌شود. این بروکر در بخش پلتفرم و ریسک کنترل بیشترین امتیاز را گرفته، اما رگولاتوری و لایسنس آن کمترین امتیاز را دریافت کرده است.

بررسی بروکر otetmarkets در WiKiFx
WiKiFx با ابزارهای مختلف اعتبار بروکر otetmarkets را مورد بررسی قرار می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره بررسی بروکر otetmarkets در سایت WiKiFx اینجا کلیک کنید.

بررسی بروکر اوتت در Trustpilot

بروکر اوتت امتیاز ۲.۷ را از ۲۱ رای‌دهنده دریافت کرده است. هرچند تعداد رای‌ها بسیار کم است، اما ظاهرا به طور کلی شرکت‌کنندگان از شرایط اعتباری این بروکر رضایت چندانی ندارند.

بررسی بروکر otetmarkets در Trustpilot
در این تصویر نمرات کاربران سایت Trustpilot در مورد بروکر اوتت را بصورت کلی مشاهده می کنید.

برای مشاهده دیدگاه کاربران سایت Trustpilot در مورد بروکر Otet Markets اینجا را کلیک کنید.

بروکر Otet Markets برای ایرانیان

بروکر اوتت مارکتس زبان فارسی را به عنوان دومین زبان رسمی خود فعال کرده است و همین مسئله نشان می‌دهد که قصد دارد روی جذب و ارائه خدمات به کاربران ایرانی تمرکز کند. این بروکر همچنین امکان احراز هویت و پشتیبانی به زبان فارسی را فراهم نموده تا کاربران داخل کشور نیز بتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

اعتبار و دستاوردهای بروکر Otet Markets

سابقه بروکر Otet Markets و مدیران آن به ۱۰ سال پیش برمی‌گردد، اما خود این برند به صورت رسمی از سال ۲۰۲۳ فعالیتش را آغاز کرده است. این بروکر با شماره HY00523012 تحت نظر سازمان مالی و نظارتی کومورس قرار دارد و شماره لایسنس ۱۱۸۹۲۲ مارشال و شماره ثبت فعالیت مالی ۲۵۴۹۰۰HJ0CZRZVRN8C30 را دریافت نموده و فعلا دارای رگوله سطح متوسط و پایین است. در ادامه لیست رگوله اوتت مارکتس و دستاوردهای آن را مشاهده می‌کنید:

 • رگوله شده توسط سازمان مالی و نظارتی کومورس به شماره (HY00523012)
 • رگوله شده توسط مارشال به شماره لایسنس (۱۱۸۹۲۲)
 • دارای رگوله از سن لوسیا به شماره (۰۰۵۹۵-۲۰۲۳)
 • اخذ شناسنامه فعالیت مالی (LEI) بلومبرگ به شماره ۲۵۴۹۰۰HJ0CZRZVRN8C30 برای لایسنس مارشال
 • اخذ شناسنامه فعالیت مالی (LEI) بلومبرگ به شماره ۲۵۴۹۰۰GDWDMGGGZPZH29 برای لایسنس سن لوسیا

جوایز و تندیس‌هایی از جمله تندیس سریع‌ترین بروکر در حال توسعه و تندیس بهترین پلتفرم معاملاتی نیز به اعتبار این کارگزاری افزوده است. همچنین این بروکر دارای مجوز از سایت MyFXBook نیز می‌باشد.

تاریخچه بروکر Otet Markets

همان‌طور که گفته شد بروکر Otet Markets در سال ۲۰۲۳ تاسیس شده است و نمی‌توان تاریخچه خاصی برای آن قائل بود، بنابراین باید منتظر بمانیم تا ببینیم عملکرد این بروکر در سال‌های آینده چگونه خواهد بود. نکته مهم این است که بسیاری از مدیران این بروکر تجربه ۱۰ ساله در بخش‌های مدیریتی دیگر بروکرهای فارکس دارند.

بروکر Otet Markets برای کدام کشور است؟

دفتر مرکزی این کارگزاری در کشور قبرس و شهر لیماسول قرار گرفته است، اما دو دفتر دیگر نیز در مارشال و کوموروس به ثبت رسانده است. به طور کلی می‌توان کارگزاری Otet Markets را یک بروکر قبرسی دانست. آدرس دفاتری این بروکر به شرح زیر است:

دفتر مرکزی: Vasili Vryonides St. 6, Gala Court Chambers, Office 203-204, 3095 Limassol, Cyprus

دفتر کومورس: BP 724, Fomboni, L’île de Mwali (Mohéli), Autonomous Island of Mwali (Mohéli),Comoros Union

دفتر مارشال: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Republic of the Marshall Islands

آیا اوتت مارکتس ایمن است؟

اوتت مارکتس از تکنولوژی‌های رمزنگاری پیشرفته استفاده می‌کند تا اطلاعات مالی و شخصی معامله‌گران را محافظت نماید. همچنین، دارای سیستم‌های امنیتی است تا معامله‌گران بتوانند داده‌های خود را مدیریت و از دسترسی‌های غیرمجاز جلوگیری کنند. این بروکر با رعایت استانداردهای بین‌المللی امنیت اطلاعات، مثل GDPR و PCI DSS، از اطلاعات و اموال مشتریان خود حفاظت می‌کند که شامل مانیتورینگ ۲۴ ساعته، تست‌های امنیتی دوره‌ای و آموزش معامله‌گران برای افزایش آگاهی امنیتی است.

برای این کار باید ایمیل و رمز عبوری که در روز اول تعیین کرده‌اید را بنویسید تا وارد پنل کاربری خود در بروکر Otet Markets شوید.

بروکر تازه تاسیس Otet Markets در سال 2023 تاسیس شده است و تاکنون توانسته رگوله‌های Comoros و Marshall Island را دریافت کند.

ثبت نام بروکر Otet Markets

برای ثبت نام در بروکر Otet Markets باید ابتدا وارد صفحه اول سایت آن شوید، زبان را فارسی کنید و روی گزینه ساخت حساب کاربری کلیک نمایید تا صفحه زیر برا شما باز شود.

ثبت نام بروکر Otet Markets
صفحه ثبت نام در بروکر اوتت مارکتس

در این صفحه تمام مشخصات خود را به زبان لاتین وارد کنید و روی گزینه Continue کلیک نمایید. سپس کد تاییدی که به ایمیلتان ارسال می‌شود را در باکس مشخص شده وارد نمایید تا وارد پنل کاربری خود شوید.

ورود بروکر Otet Markets

برای ورود به بروکر Otet Markets می‌توانید از گزینه “ورود به سیستم” که در صفحه اول قرار داده شده است استفاده کنید. برای این کار باید ایمیل و رمز عبوری که در روز اول تعیین کرده‌اید را بنویسید تا وارد پنل کاربری خود در بروکر Otet Markets شوید.

آموزش احراز هویت Otet Markets

برای احراز هویت در بروکر Otet Markets بعد از اینکه وارد پنل کاربری خود شدید روی گزینه Profile کلیک کنید و سپس Verification را بزنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. در بخش بالایی باید یا تصویر کارت ملی یا پاسپورت خود را آپلود نمایید و در بخش پایینی تصویر سلفی از خودتان در حالی که همان مدرک هویتی را در دست دارید بارگذاری کرده و روی دکمه Send کلیک کنید. پس از آن باید منتظر بمانید تا مدارک هویتی شما مورد تایید قرار گیرد.

احراز هویت در بروکر اوتت مارکتس
برای احراز هویت در بروکر اوتت مارکتس باید مدارک هویتی خود را آپلود کنید.

مدارک مورد نیاز برای احراز هویت: تصویر مدرک شناسایی معتبر مانند کارت ملی، شناسنامه دارای کد ملی، کارت پایان خدمت، گواهی‌نامه رانندگی، پاسپورت، یا کارت اقامت (با استثنای ترکیه، آمریکا و کانادا).

مشخصات عکس سلفی: عکس سلفی به همراه مدرک شناسایی که در آن، باید گردی صورت شما به طور کامل قابل مشاهده باشد و متن‌های مدرک شناسایی خوانا و واضح باشند.

پس از آپلود مدارک، بررسی و احراز هویت تا یک روز کاری طول می‌کشد. به‌یاد داشته باشید که تنها پس از تایید هویت، امکان برداشت و انتقال پول در دسترس خواهد بود.

مزایا بروکر Otet Markets

همان‌طور که گفته شد Otet Markets یک بروکر تازه تاسیس است که راه زیادی تا رسیدن به سطح بالای بروکرهای حال حاضر بازار فارکس دارد، با این حالا دارای مزایای خوبی است که در زیر برای شما نام برده شده‌اند:

 • حساب‌های معاملاتی متنوع؛
 • واریز و برداشت وجه بدون کارمزد؛
 • پشتیبانی فارسی قوی 7/24 با پاسخگویی سریع؛
 • خدمات کپی‌تریدینگ و استراتژی‌های معاملاتی حرفه‌ای؛
 • ارائه بیش از 500 نماد معاملاتی؛
 • بونوس‌های قابل معامله؛
 • اخبار هفتگی و روزانه.

به طور کلی می‌توان گفت که عملکرد این کارگزاری در یک سال گذشته مثبت بوده است.

معایب بروکر Otet Markets

از آنجا که این کارگزاری تازه تاسیس است می‌توان گفت که معایبی هم دارد که باید حتماً به سرعت رفع شوند. از جمله مشکلات این بروکر می‌توان به عدم امکان برداشت و واریز ریالی برای کاربران فارسی‌زبان (در حال حاضر) و عدم پشتیبانی از متاتریدر 4 و رگوله سطح متوسط اشاره کرد.

بونوس بروکر Otet Markets

بروکر Otet Markets در تاریخ‌های مختلف اقدام به ارائه بونوس‌های ویژه می‌کند که ممکن است نوع و میزان آن‌ها دائماً تغییر کند. در حال حاضر این بروکر یک بونوس 200 درصدی به کاربرانی که اولین بار حساب خود را شارژ می‌کنند ارائه می‌کند که سقف آن 4000 دلار است و به صورت پول غیر قابل برداشت و قابل معامله به حساب معاملاتی آن‌ها اضافه خواهد شد.

برای آشنایی بیشتر با بونوس، می‌توانید مقاله بونوس چیست؟ در سایت ما را مطالعه کنید.

پلتفرم های معاملاتی در بروکر Otet Markets

بروکر Otet دو پلتفرم معاملاتی را به کاربرانش ارائه می‌دهد که شامل متاتریدر 5 و Ctrader می‌شود.

پلتفرم های معاملاتی بروکر اوتت مارکتس
بروکر اوتت مارکتس پلتفرم های معاملاتی سی تریدر و متاتریدر 5 را به کاربران خود ارائه می‌کند.

شما می‌توانید این پلتفرم‌ها را برای نسخه‌های اندروید، ویندوز، iOS و همچنین نسخه بدون نیاز به نصب وب تریدر استفاده نمایید.

انواع حساب در بروکر Otet Markets

در حال حاضر بروکر Otet Markets چند حساب معاملاتی مختلف را روی پلتفرم متاتریدر و سی تریدر ارائه می‌دهد که دسته‌بندی آن‌ها به شکل زیر است:

 • Classic؛
 • ECN؛
 • Premium؛
 • SWAP FREE؛
 • Copy Trading؛

هر کدام از حساب‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارد که در ادامه آورده شده است.

حساب CLASSIC

مشخصاتتوضیحات
پلتفرممتاتریدر 5
حداقل واریز25 دلار
کمیسیونندارد
اسپردشناور
لوریج3000~1:20
مارجین کال80 %
استاپ اوت50 %

حساب ECN بهترین انتخاب

مشخصاتتوضیحات
پلتفرممتاتریدر 5
حداقل واریز25 دلار
کمیسیونکمترین میزان
اسپردشناور (کمترین میزان)
لوریج3000~1:20
مارجین کال80%
استاپ اوت50%

حساب PREMIUM

مشخصاتتوضیحات
پلتفرممتاتریدر 5
حداقل واریز10.000 دلار
کمیسیونندارد
اسپردشناور (کمترین میزان)
لوریج3000~1:20
مارجین کال90%
استاپ اوت50%
کش‌بکهر لات معامله 1 دلار

حساب بدون سوآپ (SWAP FREE) حساب اسلامی

مشخصاتتوضیحات
پلتفرممتاتریدر 5
حداقل واریز25 دلار
کمیسیوننرمال
اسپردشناور
لوریج3000~1:20
مارجین کال70%
استاپ اوت45%

حساب کپی تریدینگ (Copy Trading)

مشخصاتتوضیحات
پلتفرممتاتریدر 5
حداقل واریزنامحدود
کمیسیونندارد
اسپردندارد
لوریج200~1:50
مارجین کال80%
استاپ اوت50%

حساب سی‌تریدر (cTrader)

مشخصاتتوضیحات
پلتفرمcTrader
حداقل واریز25 دلار
کمیسیونحداقل
اسپردشناور (کمترین میزان)
لوریج3000~1:20
مارجین کال100%
استاپ اوت40%

کمیسون یا اسپرد در بروکر Otet Markets

اسپرد در بروکر Otet Markets هیچ عدد ثابتی ندارد و کل آن به صورت شناور و کاملاً متغیر است. همچنین برخی حساب‌های این بروکر فاقد کمیسیون بوده یا حداقل کمیسیون را دارند و برخی دیگر دارای کمیسیون هستند که عدد آن براساس نماد معاملاتی و وضعیت بازار در لحظه مشخص می‌شود.

اطلاعات تکمیلی راجع به اسپرد را با خواندن مقاله اسپرد چیست؟ به دست آورید.

ریبیت بروکر Otet Markets

کاربرانی که می‌خواهند از بروکر Otet Markets ریبیت دریافت کنند باید ابتدا زیرمجموعه یکی آی بی طرف قرارداد با این کارگزاری باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره انواع ریبیت و نحوه دریافت آن می‌توانید اینجا کلیک کنید.

کپی‌تریدینگ در بروکر Otet Markets

خوشبختانه این بروکر دارای خدمات سوشیال تریدینگ از جمله کپی ترید است که مشخصات حساب آن به شرح زیر می‌باشد:

 • پلتفرم متاتریدر 5
 • حداقل واریز: نامحدود
 • کمیسیون: ندارد
 • اسپرد: ندارد
 • لوریج: 200~1:50
 • مارجین کال: 80%
 • استاپ اوت: 50 %

اگر هنوز با کپی تریدینگ آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌دهیم مقاله کپی تریدینگ چیست؟ در کدام بروکر را مطالعه کنید.

نمادهای قابل معامله‌ Otet Markets

بروکر اوتت سعی کرده تا در همین شروع راه‌اندازی خود، اکثر نمادهای معاملاتی مهم و اصلی را برای معامله در اختیار کاربران قرار دهد. ما در ادامه جدولی تهیه کرده‌ایم که در آن نمادهای مهم معاملاتی بروکر Otet Markets در دسته‌بندی‌های اصلی قرار گرفته است و شما می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

فارکسفلزات گرانبهاشاخص‌هاانرژیسهامارزهای دیجیتال 1ارزهای دیجیتال 2
GBP/USDXPT/USDJP225.cUKOIL.cAAL.OQDIO
EUR/USDXPD/USDF40.cUSOIL.cAAPL.OQBTCARKN
USD/CHFXAU/EURES35.cWTI_OILAMD.OQXMRBULL
EUR/JPYHK50.cCOIN.OQTRXDIO
EUR/GBPDE40.cFB.OQEOSMBOX
USD/CADAUS200.cTSLA.OQADAGRAI
AUD/NZDUS500.cABNB.OQBSVLPT
AUD/NOKUSTEC.cADBE.OQLTCENS
AUD/CHFUK100.cAMAT.OQUSDPLOOKS
CHF/DKKSWI20.cAMGN.OQZECHBB
NZD/USDSTOXX50.cAMZN.OQETCPYR
AUD/USDNE25.cBIDU.OQDASHKAI
USD/JPYDJ30.cBIIB.OQIOTAWPCI
AUD/JPYBKNG.OQHTNGL
CAD/JPYBIDU.OQWOJAKMOVR
AUD/CADBIDU.OQARBZBC
CAD/CHFCMCSA.OQTURBOXTM
AUD/SGDCOST.OQBOBLBP
AUD/SEKCRON.OQCOREIDEX
GBP/SGDCSCO.OQTUSDGMEE
GBP/PLNMAGEC98
GBP/NZDLHINUSUKU
NZD/CHFORDIHOTCROSS
NZD/CADACSKT
USD/CNHIGUUNFI
TRY/JPYSUISD
NZD/SGDCAPOGMPD
USD/PLNCHADZKP
ZAR/JPYAPEDCHSB

آموزش واریز و برداشت در بروکر Otet Markets

برای واریز و برداشت در بروکر Otet Markets باید از پنل کاربری خود ابتدا روی گزینه Fund کلیک کنید، سپس اگر می‌خواهید واریز انجام دهید گزینه Deposit را بزنید تا صفحه زیر باز شود. همان‌طور که می‌بینید در این بروکر تنها می‌توانید از طریق ارزهای دیجیتال عملیات واریز و برداشت خود را انجام دهید. برای این کار ابتدا یکی از ارزهای دیجیتال مشخص شده را انتخاب کرده و سپس مبلغ مد نظرتان را برای واریز انتخاب کنید. در نهایت روی دکمه Proceed کلیک کرده تا وارد درگاه واریز شوید و پول را منتقل نمایید.

واریز و برداشت در بروکر اوتت مارکتس

برای برداشت از حساب نیز دقیقاً باید همین مسیر را طی کنید، یعنی ابتدا روی گزینه Found و سپس Whitdraw کلیک کنید، بعد از آن، حسابی که قرار است از آن برداشت نمایید و سپس مبلغ برداشت را انتخاب کرده و از طریق ارزهای دیجیتال به کیف پول منتقل کنید.

پشتیبانی بروکر Otet Markets

بروکر Otet Markets دارای پشتیبانی به دو زبان فارسی و انگلیسی است که از طریق تیکت، چت آنلاین سایت، تلفن، ایمیل و … به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعال است. اطلاعات تماس این بروکر در ادامه آمده است:

شماره تماس دفتر مرکزی: +44 7447 450780

ایمیل: {mail}@otetmerkets.com و {support}@otetmarkets.com

پشتیبانی آنلاین: https://direct.lc.chat/15602367

پشتیبانی تلگرام: https://t.me/OtetSupport

آدرس دفتر مرکزی: Vasili Vryonides St. 6, Gala Court Chambers, Office 203-204, 3095 Limassol, Cyprus

آدرس دفتر کومورس: BP 724, Fomboni, L’île de Mwali (Mohéli), Autonomous Island of Mwali (Mohéli),Comoros Union

آدرس دفتر مارشال: Trust Company Complex, Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Republic of the Marshall Islands

آنچه در مقاله بروکر Otet Markets خواندیم:

همان‌طور که در مقاله معرفی بروکر Otet Markets خواندیم، این کارگزاری در سال 2023 در کشور قبرس تاسیس شده است و در همان سال اول فعالیت توانسته چند رگوله سطح متوسط را دریافت کند. کارگزاری Otet Markets به کاربران ایرانی خدمات قابل قبولی را ارائه می‌دهد که از جمله آن می‌توان به امکان ثبت نام و احراز هویت، نقل و انتقال پول با ارزهای دیجیتال، حساب‌های معاملاتی گسترده و… اشاره کرد.

 

سوالات متداول
آیا بروکر Otet Markets به کاربران ایرانی خدمات می‌دهد؟
بله این بروکر به ایرانیان داخل و خارج کشور امکان احراز هویت و فعالیت را می‌دهد.
آیا بروکر اوتت، حساب اسلامی دارد؟
بله این کارگزاری دارای حساب بدون سوآپ یا حساب اسلامی است.
دفتر بروکر اوتت مارکتس در کجاست؟
دفتر اصلی این کارگزاری در قبرس می‌باشد.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

آخرین مقالات

تبلیغات

فهرست مطالب

6.2/10

حسن سابقه 5.7

بنیه و قدرت مالی 6.3

رگوله ها و مجوز ها6.7

وضعیت پلتفرم6.8

خدمات رقابتی7.6

بروکر های پیشنهاد شده

معرفی و بررسی بروکر آلپاری
معرفی و بررسی بروکر آمارکتس
معرفی و بررسی بروکر فیبوگروپ
معرفی و بررسی بروکر لایت فایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران