خانه > کارگزاری > کارگزاری نهایت نگر

کارگزاری نهایت نگر

کارگزاری نهایت نگر نیز مانند ده‌ها کارگزاری دیگر با هدف ارائه راهکارهای مالی و سرمایه‌گذاری پیشرفته، پا به دنیای مالی گذاشته است. این کارگزاری با تکیه بر دانش تخصصی و تجربه عمیق خود، متعهد به ارائه خدماتی است که نه تنها نیازهای کنونی مشتریان را برآورده سازد، بلکه آینده‌ای مطمئن و پایدار را برای دارایی‌هایی کاربران تضمین خواهد کرد. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره این کارگزاری خواهیم خواند.

کارگزاری نهایت نگر

اعتبار کارگزاری نهایت نگر

این شرکت در سال ۱۳۷۸ تاسیس شده و از آن زمان تاکنون، به دلیل ارائه خدمات متنوع و با کیفیت، اعتبار قابل توجهی کسب کرده است. از طرفی عنوان کارگزار برتر در سال ۱۳۸۲ را کسب کرده و یکی از سه کارگزار برتر در سال ۱۳۸۶ بوده است. البته عنوان برترین مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری و رتبه اول معاملات آتی در سال ۱۳۸۸ نیز از آن این کارگزاری شد.

سال تاسیس کارگزاری نهایت نگر

کارگزاری نهایت نگر در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۷۸ با شماره ثبت ۱۵۷۴۷۸ تاسیس شده و از آن زمان به عنوان یکی از کارگزاری‌های مستقل و خصوصی در بازار سرمایه ایران فعالیت می‌کند.

ویژگی های کارگزاری نهایت نگر

کارگزاری نهایت نگر با بیش از دو دهه تحربه در بازار توانسته به یکی از باثبات ترین کارگزاری ها تبدیل شود. نهایت نگر دارای ویژگی های برجسته ای است که در ادامه به آنها اشاره شده است.

ویژگی های کارگزاری نهایت نگر
کارگزاری نهایت نگر بیش از دو دهه تجربه دارد و نزدیک به ۲ درصد از حجم معاملات بازار سرمایه را تشکیل می دهد.

ویژگی های کارگزاری نهایت نگر عبارت اند از:

 • عدم وابستگی به نهاد دیگر و اداره به صورت کاملاً خصوصی.
 • تمرکز بر فناوری‌های نوین و ارائه خدمات با رویکرد نوآورانه.
 • داشتن پلتفرم‌های اختصاصی برای معاملات و ارائه خدمات.
 • دوره‌ها و وبینارهای آموزشی متنوعی که برای تریدرهای مبتدی و حرفه‌ای تدارک دیده است.
 • تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات.

این کارگزاری مزایا و معایبی هم دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

مزایا کارگزاری نهایت نگر

برخی از مزایای کارگزاری نهایت نگر عبارتند از:

 • سابقه طولانی و معتبر: با بیش از دو دهه فعالیت در بازار سرمایه، نهایت نگر اعتبار قابل توجهی کسب کرده است.
 • خدمات متنوع: ارائه خدمات گسترده در بازارهای مختلف اوراق بهادار، کالا و انرژی.
 • پشتیبانی و خدمات مشتری: ارائه پشتیبانی حرفه‌ای و مشاوره تخصصی به مشتریان.

بعد از بررسی مزایا کارگزاری نهایت نگر معایب این کارگزاری را بررسی می کنیم:

معایب کارگزاری نهایت نگر

تنها عیب این کارگزاری این است که در بازاری که رقابت بسیار زیاد می‌باشد، ممکن است برخی خدمات آن به اندازه رقبا جذاب نباشد.

پلتفرم های کارگزاری نهایت نگر

کارگزاری نهایت نگر از پلتفرم‌های متنوعی برای ارائه خدمات به مشتریان خود بهره می‌برد.

پلتفرم های کارگزاری نهایت نگر شامل موارد زیر می شود:

 • پلتفرم معاملاتی ارشن؛
 • پلتفرم نهارخ؛
 • سامانه معاملات برخط.

در ادامه به توضیح مختصر هر یک از پلتفرم ها می‌پردازیم:

پلتفرم معاملاتی ارشن

این پلتفرم دارای ابزارهای رسم هوشمند و بیش از ۵۰ اندیکاتور است که به کاربران امکان می‌دهد تا تحلیل‌های خود را به راحتی ذخیره، بازیابی و به اشتراک بگذارند. از طرفی ارشن با هدف بهبود عملکرد و ارتقای دانش فعالان بازار سرمایه با استفاده از تحلیل‌های تخصصی و اجتماعی اطلاعات، دانسته‌ها و تجربیات به اشتراک گذاشته‌شده، فعالیت می‌کند. این پلتفرم با استفاده از پروتکل‌های امنیتی پیشرفته، اطلاعات و معاملات کاربران را به صورت رمزگذاری شده نگهداری می‌کند تا از هرگونه تهدید امنیتی جلوگیری شود. تیم پشتیبانی متخصص و حرفه‌ای کارگزاری نهایت نگر نیز معامله‌گران را در تمام مراحل معاملاتی خود همراهی خواهد کرد.

پلتفرم نهارخ

پلتفرمی ساده و کاربرپسند که به کاربران اجازه می‌دهد تا به اطلاعات دقیق بازار دسترسی داشته باشند و نمودارها را مشاهده و تحلیل کنند. از طرفی کاربران می‌توانند معاملات خود را در زمان واقعی انجام دهند، که این امر به سرعت عمل بالا در معاملات کمک می‌کند. پلتفرم با استفاده از سیستم‌های امنیتی پیشرفته، اطلاعات و معاملات کاربران را به صورت رمزگذاری شده نگهداری می‌کند.

سامانه معاملات برخط

این سامانه با استفاده از پروتکل امن SSL، امنیت بالایی برای معاملات آنلاین فراهم می‌کند.

تعداد شعب کارگزاری نهایت نگر

کارگزاری نهایت نگر دارای ۳۵ شعبه فعال در سطح کشور است. این شعب در شهرهای مختلف ایران قرار دارند و به مشتریان خدمات و پشتیبانی حضوری ارائه می‌دهند.

نحوه ثبت نام در کارگزاری نهایت نگر

ثبت نام در کارگزاری نهایت نگر به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می‌شود:

 1. برای ثبت‌نام غیر حضوری ابتدا در سامانه سجام ثبت نام کرده و احراز هویت کنید. سپس وارد صفحه اصلی سایت شده و گزینه “هم اکنون عضو شوید” را بزنید.

  نحوه ثبت نام در سایت کارگزاری نهایت نگر
  برای ثبت نام در کارگزاری نهایت نگر باید از طریق سایت این کارگزاری مراحل خاصی را انجام دهید.
 2. کادری با نام عضویت برای شما باز خواهد شد که باید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید و بعد هم گزینه ثبت‌نام را زده و وارد صفحه بعدی خواهید شد.

  ثبت نام در کارگزاری نهایت نگر
  مشخصات مورد نظر را وارد کنید.
 3. پیغام ثبت‌نام شما با موفقیت انجام شد را دریافت خواهید کرد. بعد مجدد به صفحه اصلی رفته و این بار روی گزینه ورود کلیک نمایید و رمزی که در قسمت پیشین در نظر گرفته‌اید را وارد کنید و گزینه “ورود” را بزنید.

  مراحل پایانی ثبت نام در کارگزاری نهایت نگر
  بعد از وارد کردن مشخصات این کارگزاری کد احراز هویت را وارد کنید.
 4. در این مرحله وارد صفحه زیر خواهید شد. بر روی دکمه افتتاح حساب کلیک کرده و گزینه در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌ام و احراز هویت شده‌ام را تیک بزنید و بعد هم ادامه دهید.

  احراز حویت در سجام
  بعد از پایان مراحل ثبت نام وارد صفحه سجام می شوید.
 5. در صفحه بعد؛ کادری با جمله لطفا کد ملی خود را وارد کنید، ظاهر می‌شود و باید روی “استعلام از سجام” ضربه بزنید
 6. در مرحله بعد شماره تلفن خود (همان شماره‌ای که موقع ثبت‌نام سجام وارد کرده‌اید و حتما هم باید به نام خودتان باشد) را وارد می‌کنید که کد فعال‌سازی برای شما ارسال خواهد شد و بعد گزینه دریافت اطلاعات از سجام را بزنید تا به مرحله بعد بروید.
 7. در این مرحله گزینه “مایل به احراز هویت الکترونیکی (بدون مراجعه حضوری) می‌باشم” را فعال نمایید و بعد ادامه را بزنید.
 8. در این مرحله مدارک اصلی که از شما خواسته شده است را آپلود کنید. البته در نظر داشته باشید که عکس پشت و رو از کارت ملی باید در یک صفحه قرار بگیرد و بعد آپلود شود.
 9. بعد از تایید اطلاعات، گزینه “مطالعه و تایید همه قراردادها به صورت یکجا” را بزنید و پس از مطالعه گزینه‌های دیگر را هم فعال کرده و تایید را بزنید.
 10. در نهایت وارد صفحه‌ای شده که باید بر روی گزینه “پایان مراحل ثبت‌نام” کلیک نمایید.
کارگزاری نهایت نگر، نقشه راهی برای دستیابی به آینده‌ای بهتر از طریق دانش و تجربه است که می توانید با هدف‌گذاری دقیق و عملکرد هوشمندانه و با کمک این کارگزاری مسیر توسعه را هموار سازید.

واریز و برداشت کارگزاری نهایت نگر

واریز و برداشت در کارگزاری نهایت نگر از طریق سامانه‌های معاملات برخط و با استفاده از پروتکل‌های امنیتی SSL انجام می‌شود تا اطمینان حاصل شود که تراکنش‌ها به صورت ایمن باشند. کاربران می‌توانند از طریق حساب‌های بانکی خود به سامانه متصل شده و وجوه را واریز یا برداشت کنند. این فرآیند به گونه‌ای طراحی شده است که سرعت و دقت بالایی داشته باشد و کاربران بتوانند به راحتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری، تراکنش‌های مالی خود را انجام دهند.

مقدار دارایی تحت مدیریت کارگزاری نهایت نگر

اطلاعات دقیق و به‌روز در مورد مقدار دارایی تحت مدیریت کارگزاری نهایت نگر در دسترس نیست. با این حال، این کارگزاری خدمات مدیریت دارایی را از طریق صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردانی‌های اختصاصی ارائه می‌دهد. برای اطلاعات دقیق‌تر، توصیه می‌شود به وب‌سایت رسمی کارگزاری مراجعه کنید یا با آن‌ها تماس بگیرید.

تعداد صندوق سرمایه گذاری نهایت نگر

کارگزاری نهایت نگر دارای حداقل دو صندوق سرمایه‌گذاری است که شامل صندوق اختصاصی بازارگردانی و صندوق امین نهایت نگر می‌شود. این صندوق‌ها برای مشتریان امکان سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی را با استراتژی‌های مختلف فراهم می‌آورند.

صندوق امین نهایت نگر

سرمایه‌گذاران در صندوق امین نهایت نگر می‌توانند در سهام شرکت‌های مختلف سرمایه‌گذاری کنند. این صندوق به سرمایه‌گذاران امکان می‌دهد تا از تنوع بازار بهره‌مند شوند. از طرفی بازدهی صندوق بر اساس عملکرد بازار و دارایی‌های موجود در صندوق متغیر است. البته لازم به ذکر است که بازدهی از آغاز فعالیت صندوق 17.48% بوده است. مهم‌ترین مورد این است که سرمایه‌گذاران می‌توانند به راحتی در صندوق سرمایه‌گذاری کرده و از نقدشوندگی بالای آن بهره‌مند شوند.

برای سرمایه‌گذاری در صندوق امین نهایت نگر نیز افراد باید ابتدا به وب‌سایت رسمی صندوق مراجعه کرده و فرآیند ثبت ‌نام و احراز هویت را انجام دهند. پس از آن، می‌توانند واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق را خریداری کنند و بر اساس شرایط و قوانین صندوق، در سود و زیان آن شریک شوند.

بازدهی و سود صندوق امین نهایت نگر هم بستگی به عملکرد بازار و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری دارد. اطلاعات دقیق در مورد بازدهی و سود پیش‌بینی شده باید از طریق کارگزاری نهایت نگر یا وب‌سایت رسمی صندوق دریافت شود. همچنین، شرایط صدور و ابطال واحدهای سرمایه‌گذاری و آخرین سود پرداختی از طریق همین منابع قابل دسترسی است.

صندوق اختصاصی بازارگردانی

این صندوق نیز به منظور افزایش نقدشوندگی و تسهیل فرآیند خرید و فروش سهام در بازار طراحی شده‌اند. بازارگردان‌ها با استفاده از این صندوق‌ها، به کاهش نوسانات قیمتی کمک کرده و باعث ثبات در بازار خواهند شد. این صندوق‌ها بیشتر برای سرمایه‌گذاران حقوقی طراحی شده‌اند که قصد دارند حجم بالایی از سهام یا اوراق بهادار را خرید و فروش کنند.

صندوق اختصاصی بازارگردانی
نمودار ترکیب دارایی‌های صندوق کارگزاری نهایت نگر را می توانید از سایت این کارگزاری مشاهده کنید.

برای سرمایه‌گذاری در صندوق اختصاصی بازارگردانی نهایت نگر باید ابتدا با کارگزاری نهایت نگر تماس گرفته و فرآیند ثبت‌نام و احراز هویت را انجام دهند. پس از آن، می‌توانند واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق را خریداری کنند و بر اساس شرایط و قوانین صندوق، در سود و زیان آن شریک شوند.

بازدهی این صندوق‌ها هم متغیر بوده و بستگی به عملکرد بازار و استراتژی‌های بازارگردانی دارد.

آنچه در مقاله کارگزاری نهایت نگر خواندیم:

کارگزاری نهایت نگر، با ارائه‌ راهکارهای مالی مبتنی بر داده‌ها و تحلیل‌های دقیق، به شما کمک می‌کند تا با اطمینان به سمت آینده‌ای موفق گام بردارید. به گفته افراد ذی‌نفع در این مجموعه؛ همراهی با این کارگزاری در مسیر سرمایه‌گذاری، تضمین‌کننده‌ دستیابی به نتایجی مطلوب و پایدار برای مشتریان است.

سوالات متداول
چگونه می‌توانم در کارگزاری نهایت نگر ثبت نام کنم؟
از طریق وب‌سایت رسمی کارگزاری، فرم ثبت نام آنلاین را پر کرده و مدارک لازم را بارگذاری نمایید.
آیا کارگزاری نهایت نگر آموزش‌های معاملاتی ارائه می‌دهد؟
بله، دوره‌ها و وبینارهای آموزشی متنوعی برای تریدرهای مبتدی و حرفه‌ای تدارک دیده شده است.
حداقل سرمایه برای شروع معامله در نهایت نگر چقدر است؟
حداقل سرمایه بستگی به نوع حساب و بازار مورد نظر دارد، لطفاً برای اطلاعات دقیق به وب‌سایت مراجعه کنید.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران