خانه > مقالات بروکر کلایمکس پرایم > آموزش حساب اسلامی در بروکر کلایمکس پرایم

آموزش حساب اسلامی در بروکر کلایمکس پرایم

به طور خاص، هیچ گونه حساب اسلامی در بروکر کلایمکس پرایم وجود ندارد و فقط شما تحت شرایطی می‌توانید روی حساب سنت و حساب استاندارد برای مدتی محدود، از حساب بدون سواپ بهره‌مند شوید. برای اطلاع از شرایط این نوع حساب در بروکر کلایمکس پرایم، ادامه مطلب را بخوانید.

حساب اسلامی بروکر کلایمکس پرایم

حساب اسلامی چیست؟

حساب اسلامی، به ویژگی گفته می‌شود که در آن شما از پرداخت یا دریافت بهره شبانه معاف هستید، همان‌طور که میدانید اگر یک معامله شما بیش از یک روز (بعد از نیمه شب) بازبماند، شامل بهره شبانه می‌شود.

حساب اسلامی
حساب اسلامی (سواپ فری)

حالا اگر می‌خواهید بدانید حساب اسلامی چیست؟ باید بگوییم، این حساب سبب می‌شود که برای شما بهره شبانه یا همان سواپ محاسبه نشود.

آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر کلایمکس پرایم

اگر می‌خواهید در بروکر کلایمکس پرایم حساب اسلامی داشته باشید ابتدا باید یکی از حساب‌های سنت یا استاندارد را ایجاد کنید، سپس از پشتیبانی بخواهید که ویژگی حساب بدون سواپ را برای شما فعال کند. سپس می‌توانید برای مدت محدود و تا ۷ روز از حساب بدون بهره استفاده کنید.

 مقدار هزینه‌ی روزانه حساب اسلامی بروکر کلایمکس پرایم

همان‌طور که گفته شد، فقط حساب سنت و استاندارد بروکر Climax Prime قابلیت تبدیل شدن به حساب اسلامی را دارند، اما در این بین برای همین حساب‌ها نیز نکات مهمی وجود دارد که به صورت موردی به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • حساب اسلامی که در حساب سنت و استاندارد ایجاد می‌کنید، فقط تا ۷ روز فری است و در پایان روز هفتم و با رفتن به روز هشتم، سواپ کل این ۸ روز محاسبه خواهد شد.
  • در این حساب‌ها، سواپ فری فقط برای جفت ارزهای فارکس قابل محاسبه است و در نمادهای دیگر مانند شاخص، انرژی و … سواپ فری وجود ندارد.
در بروکر کلایمکس پرایم حساب ویژه اسلامی وجود ندارد، اگر می‌خواهید از پرداخت یا دریافت بهره شبانه معاف باشید باید یکی از حساب‌های سنت یا استاندارد را در بروکر کلایمکس پرایم ایجاد کنید تا از آن طریق برای مدت محدود، حساب اسلامی داشته باشید.

آنچه در مقاله حساب اسلامی بروکر کلایمکس پرایم خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندید، بروکر کلایمکس پرایم، ویژگی کاملی به نام حساب اسلامی ندارد، اما کاربرانی که می‌خواهند از حساب بدون سواپ استفاده کنند، می‌توانند ابتدا حساب معاملاتی سنت و استاندارد را ایجاد کرده، سپس به پشتیبانی درخواست خود را ارائه کنند. در نظر داشته باشید که حساب اسلامی فقط برای 7 روز فعال خواهد بود و در پایان روز هفتم باید کل سواپ روزهای گذشته را پرداخت کنید.

https://app.climaxprime.tools/en/register?affiliate=IOMQ9r0z

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کلایمکس پرایم

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اخطار

!Warning

با توجه به شکایت‌های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است، ما توصیه می‌کنیم از بروکرهای معتبر استفاده کنید.

پیشنهاد ما سرمایه گذاری در بروکرهای معتبر است، برای مشاهده لیست آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران