خانه > مقالات بروکر کلایمکس پرایم > ریبیت یا کش بک بروکر کلایمکس پرایم

ریبیت یا کش بک بروکر کلایمکس پرایم

ریبیت و کش بک در بروکر کلایمکس پرایم به دو صورت پرداخت می‌شود، عمدتاً کش بک بر اساس میزان و حجم معاملات به حساب شما واریز می‌شود، اما اگر بخواهید از بروکر کلایمکس پرایم ریبیت دریافت کنید، می‌توانید از طریق وب سایت «ایران ریبیت» این کار را انجام دهید، برای آشنایی کامل با نحوه انجام این روش، در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ریبیت بروکر کلایمکس پرایم

ریبیت یا کش بک چیست؟

زمانی که شما در فارکس معامله می‌کنید، بابت هر ترید، مبلغی را به عنوان اسپرد یا کمیسیون به کارگزاری پرداخت خواهید کرد، حالا کارگزاری‌ها برای تشویق شما به انجام معاملات بیشتر، سعی می‌کنند بخش عمده‌ای از این هزینه معاملاتی را به صورت پول نقد به شما بازگردانند. به این بازگشت هزینه ریبیت یا کش بک گفته می‌شود. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ بهتر است با مدل ارائه کش بک در بروکر کلایمکس پرایم آشنا شویم.

کش بک بروکر کلایمکس پرایم

کش بک در بروکر کلایمکس پرایم به سیستم پرداخت داخلی گفته می‌شود که شما بابت حجم معاملاتی خود به طور مستقیم دریافت می‌کنید، در طرح فعلی بروکر کلایمکس پرایم (مرداد ۱۴۰۲) به ازای هر لات معامله، ۲ دلار کش بک دریافت خواهید کرد. در نظر داشته باشید که این سیستم دریافت کش بک از دریافت ریبیتی که بالاتر توضیح داده شد متمایز است.

دریافت ریبیت بروکر کلایمکس پرایم

هر معامله در فارکس شامل هزینه‌هایی تحت عنوان کمیسیون و اسپرد است که به کارگزاری پرداخت خواهید کرد، زمانی که حجم معاملات شما بالا برود، میزان هزینه معاملات نیز به شدت افزایش خواهد یافت، پس اگر بتوانید بخش عمده‌ای از هزینه‌های پرداختی را در قالب ریبیت پس بگیرید، مانند این است که درآمد جانبی از معاملات خود پیدا کرده‌اید. برای این کار یک روش ساده وجود دارد که از طریق وب سایت «کدام بروکر» انجام می‌شود. اگر در بروکر Climax Prime حساب دارید، می‌توانید با زدن کد معرف کدام بروکر، سیستم دریافت ریبیت خود را فعال کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر کلایمکس پرایم

میزان ریبیت دریافتی از بروکر کلایمکس پرایم به میزان حجم معاملات شما بستگی دارد، اما زمانی که از طریق سایت «کدام بروکر» برای دریافت ریبیت اقدام کرده باشید، می‌توانید تا ۸۵% هزینه معاملاتی خود را از این روش پس بگیرید.

ریبیت و کش بک در بروکر کلایمکس پرایم به دو صورت به کاربران تعلق می‌گیرد، روش اول پرداخت کش بک داخلی است که بابت حجم معاملات به شما تعلق می‌گیرد، روش دوم نیز استفاده از وب سایت ایران ریبیت است که کمک می‌کند تا 85% هزینه معاملاتی خود را به صورت خودکار از کارگزاری کلایمکس پرایم دریافت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر کلایمکس پرایم

ریبیت در بروکر Climax Prime به صورت خودکار از طریق خود کارگزاری به حساب شما واریز می‌شود، زمانی که شما کد معرف کدام بروکر را در بروکر کلایمکس پرایم وارد کنید، ریبیت دریافتی شما بر اساس شرایط پلتفرم ایران ریبیت محاسبه شده و به طور خودکار از طریق بروکر کلایمکس پرایم به کیف پول شما واریز می‌شود. به صورت کلی از طریق این مستر آی بی شما میتوانید بین 55 تا 85% بیشتر از حد معمول ریبیت و کش بک دریافت کنید.

مراحل دریافت ریبیت در بروکر کلایمکس پرایم

همانطور که درطول مقاله گفته شد مراحل دریافت ریبیت کلایمکس پرایم به شرح زیر است:

  1. ثبت نام با لینک مستر آی بی مانند کدام بروکر
  2. وارد کردن کد معرف مستر آی بی
  3. دریافت ریبیت

تعداد دریافت ریبیت در بروکر کلایمکس پرایم

هیچ محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت در بروکر کلایمکس پرایم وجود ندارد و مادامی که شما تخلف نکرده باشید، به راحتی می‌توانید طبق شرایط پرداختی بر اساس عملکرد خودتان و زیرمجموعه‌هایی که دارید ریبیت دریافت کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر کلایمکس پرایم خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت بروکر کلایمکس پرایم خواندیم، شما می‌توانید کش بک و ریبیت را به واسطه فعالیتی که در سایت کلایمکس پرایم دارید (شامل معرفی و حجم معاملات) دریافت کنید. اگر هم می‌خواهید میزان قابل توجهی از هزینه‌های معاملاتی شما جبران شود، می‌توانید از طریق سایت کدام بروکر کد معرف را وارد کنید تا بتوانید به میزان 85% از هزینه‌های معاملاتی خود را پس بگیرید.

https://app.climaxprime.tools/en/register?affiliate=IOMQ9r0z

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کلایمکس پرایم

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اخطار

!Warning

با توجه به شکایت‌های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است، ما توصیه می‌کنیم از بروکرهای معتبر استفاده کنید.

پیشنهاد ما سرمایه گذاری در بروکرهای معتبر است، برای مشاهده لیست آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید