بهترین بروکرها از نظر اسپرد و کمیسیون

کمیسیون در واقع نوعی هزینه است که شما بابت هر معامله باید به کارگزاری پرداخت کنید، البته میزان پرداختی کمیسیون به حجم معاملات، نوع حساب معاملاتی و همچنین کارگزاری شما بستگی دارد. اگر می‌خواهید بدانید که بهترین کارگزاری از نظر دریافت کمتر کمیسیون کدام است، ما فهرست آن را برایتان تهیه کرده‌ایم.

لوگو ارانته
معرفی و بررسی بروکر ارانته
لوگو آمارکتس
معرفی و بررسی بروکر آمارکتس
لوگو لایت فایننس
معرفی و بررسی بروکر لایت فایننس
لوگو نورد اف ایکس
معرفی و بررسی بروکر نورد اف ایکس
لوگو فارکس چیف
معرفی و بررسی بروکر فارکس چیف
لوگو اوربکس
معرفی و بررسی بروکر اوربکس Orbex
لوگو اپوفایننس
معرفی و بررسی بروکر اپوفایننس opofinance
لوگو فیبوگروپ
معرفی و بررسی بروکر فیبوگروپ
لوگو نیکس
معرفی و بررسی بروکر نیکس
لوگو اف ایکس چویس
معرفی و بررسی بروکر اف ایکس چویس FXChoice
لوگو اینگات
معرفی و بررسی بروکر اینگات
لوگو دلتا اف ایکس
معرفی و بررسی بروکر دلتا اف ایکس

کدام بروکر کمترین کمیسیون را دریافت می‌کند؟

برای یک تریدر انتخاب بروکر به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد، یکی از این فاکتورها کمیسیون است. قطعاً هیچ معامله‌گری دوست ندارد که میزان زیادی کمیسیون پرداخت کند. البته، همه حساب‌های معاملاتی نیز کمیسیون ندارند، معمولاً حساب‌هایی شامل کمیسیون می‌شوند که میزان اسپرد شناور آن‌ها بسیار پایین است و حساب‌هایی که کمیسیون ندارند به‌طور معمول اسپرد آن‌ها بالاست. خود کمیسیون بر اساس میزان حجم (لات) معامله محاسبه می‌شود و ممکن است در هر کارگزاری متفاوت باشد. اگر شما می‌خواهید حساب معاملاتی با اسپرد کم ایجاد کنید که شامل کمیسیون می‌شود، حتماً قبل از انتخاب بروکر خود به جدول زیر توجه کنید.

جمع بندی بهترین بروکر ها از نظر دریافت کمیسیون

دو نکته درباره کمیسیون وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کنید، اولاً بسیاری از کارگزاری‌ها طرح‌هایی دارند که در آن، کمیسیون و اسپرد پرداختی شما در معاملات را به صورت کش بک و ریبیت به شما برمی‌گردانند. نکته بعدی این است که حساب‌هایی که دارای کمیسیون هستند و در مقابل اسپرد بسیار ناچیزی دارند؛ معمولا هزینه ایجاد آن‌ها بالاست و معمولاً گران‌ترین حساب‌های هر کارگزاری محسوب می‌شوند.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران