خانه > پراپ در فارکس > معرفی و بررسی پراپ ای ایت فاندینگ (E8 Funding)

معرفی و بررسی پراپ ای ایت فاندینگ (E8 Funding)

شرکت پراپ فاندینگ E8 Funding در سال 2021 با تاسیس یک شرکت کاملاً قانونی در دالاس ایالات‌متحده با نام Lively Ln کار خود را آغاز کرد اما نام تجاری خود را برای فعالیت در زمینه پراپ به اسم E8 Funding ثبت نمود. این مجموعه در طول سه سال فعالیتی که تاکنون داشته در تمام زمینه‌ها برای سرمایه‌گذاران و معامله‌گران به صورت کاملاً شفاف عمل کرده است و جز یکی از بهترین شرکت‌های پراپ فاندینگ حال حاضر بازار فارکس است. متاسفانه ثبت این شرکت در آمریکا سبب شده است که نتواند به کاربران ایرانی خدمات ارائه کند. در این مقاله قصد داریم پراپ فاندینگ ای ۸ را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

پراپ فرم ای ایت فاندینگ

در ابتدا اگر راجب پراپ اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله پراپ چیست؟ است؛ پس از آن که راجب این مورد اطلاعات کافی را بدست آوردید به ادامه معرفی E8 Funding در این مقاله بپردازید.

نحوه ثبت نام در E8 Funding

مراحل ثبت نام در E8 Funding تا حد زیادی ساده است. برای این کار شما باید ابتدا وارد وب سایت رسمی آن شوید و روی گزینه Dashboard کلیک کنید سپس در صفحه بعد دکمه Register را بزنید تا به صفحه زیر هدایت شوید. در اینجا برای ثبت نام دو راه پیش رو دارید، یا مستقیماً از اکانت گوگل خود استفاده کنید که برای این کار باید دکمه sign in with google را بزنید و یا اینکه مانند تصویر زیر فرم را پر کنید.

ثبت نام در پراپ ای ایت فاندینگ
ابتدا وارد وب سایت ای ایت فاندینگ رسمی آن شوید و روی گزینه Dashboard کلیک کنید

این فرم شامل نام، نام خانوادگی، ایمیل، پسورد، کشور و شماره تماس است. پس از پر کردن فرم باید دو تیک قوانین را بزنید و سپس روی گزینه Sign in کلیک کنید تا اکانت شما ایجاد شود و بتوانید به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کنید.

در مرحله دوم زمانی که وارد پنل کاربری شدید از منوی سمت چپ روی گزینه User Setting کلیک کنید، سپس گزینه Verify را بزنید تا صفحه زیر باز شود. در این صفحه ابتدا کشور خود را انتخاب کنید، سپس بر اساس کشورتان از شما خواسته می‌شود که یکی از مدارک مد نظر برای تایید هویت خود را بارگذاری کنید. عموماً کاربران همه کشورها می‌توانند از پاسپورت خود برای این کار استفاده کنند.

ثبت نام در پراپ ای ایت فاندینگ
در پراپ فرم ای ایت فاندینگ از منوی سمت چپ روی گزینه User Setting کلیک کنید،

 

در نهایت باید مدرک را در دست گرفته و با آن عکس سلفی شفافی بیاندازید و آن را آپلود نمایید تا مراحل احراز هویت شما به پایان برسد و منتظر بمانید تا حساب کاربری شما تایید شود. کاربران ایرانی دقت داشته باشند که به دلیل قرار گرفتن این شرکت در ایالات‌متحده، فقط به ایرانیانی خدمات می‌دهد که اقامت یک کشور ثالث را داشته باشند.

قوانین پراپ ای ایت فاندینگ

اگر می‌خواهید دریافت فاند معاملاتی را از سایت E8 Funding شروع کنید، ابتدا باید قوانین ویژه این پراپ را به دقت مطالعه کنید، ما در این پاراگراف برخی از مهم‌ترین قوانین آن را برای شما شرح خواهیم داد تا در حین معامله دچار چالش‌های عدم آگاهی نشوید:

  • به طور کلی می‌توانید در هنگام خبر معامله انجام دهید اما اگر شرکت پس از بررسی‌ها متوجه شود که شما از اسلیپیچ، باگ‌های بازار هنگام خبر یا گپ‌های معاملاتی به دنبال بهره‌گیری هدفمند هستید، قطعاً سود آن معاملات شما محاسبه نخواهد شد.
  • شما می‌توانید معاملات خود را نیمه شب یا آخر هفته که بازار تعطیل می‌شود باز نگه دارید اما شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی بابت گپ‌های باز شدن بازار را بر عهده نخواهد گرفت و عواقب چنین ضررهایی با خود کاربر است.
  • مارجین حساب‌ها روی ۱:۵۰ است بجز معاملات ارزهای دیجیتال که باید از مارجین ۱:۵ استفاده کنید.
  • هر روز به وقت UTC +3 یک روز کاری در سایت به پایان می‌رسد و محاسبه حد ضرر روزانه و کلی از بالانس نهایی آن روز محاسبه می‌شود.
  • منظور از حد ضرر در این سایت حد ضرر شناور است نه بسته شده، بنابراین باید دقت داشته باشید که اگر معاملات بازی دارید، نباید درصد مجاز حد ضرر را حتی به صورت شناور رد کنند.

با E8 Funding در چه کشورهایی می‌توانیم معامله کنیم؟

به طور کلی پراپ ای ایت، به دلیل اینکه در آمریکا قرار دارد، قوانین سختگیرانِ مالی جهانی را رعایت می‌کند. پس افرادی که ساکن کشورهایی چون ایران، سوریه، لبنان، سومالی، مالی و کشورهای تحت تحریم هستند، بهتر است در این سایت ثبت نام نکنند، زیرا در ابتدا مشکلی پیش روی آن‌ها نخواهد بود اما هنگام برداشت از حساب با چالش‌های بزرگی مواجه خواهند شد.

آیا E8 Funding قانونی است؟

این شرکت پراپ فاندینگ با دو نام E8 Funding LLC و/ E8 Funding LTD به شماره ۱۳۳۹۲۶۹۴ به ثبت رسیده است اما ای ۸ به هیچ‌وجه اجازه ارائه خدمات مانند کارگزاری را ندارد و فقط می‌تواند سرمایه شخص ثالث را بر اساس قراردادهای موجود و پروتکل معرفی‌شده در اختیار معامله‌گران برای ترید و همکاری قرار دهد. همچنین شرکت مادر این مجموعه به نام Lively Ln در دالاس تگزاس با شماره ۷۵۲۲۰ زیر نظر قوانین ایالات‌متحده فعالیت می‌کند.

توضیح پلن های پراپ ای ایت فاندینگ

به طور کلی پلن‌های این سایت در دو بخش اصلی E8 Track و E8 Account تقسیم‌بندی شده است که به ترتیب چالش آن‌ها ۳ مرحله‌ای و ۲ مرحله‌ای است. سطح بالانس حساب‌های این دو دسته‌بندی شامل موارد زیر است:

  • ۲۵۰۰۰$؛
  • ۵۰۰۰۰$؛
  • ۱۰۰۰۰۰$؛
  • ۲۰۰۰۰۰$.

برای اینکه بهتر بتوانید شرایط پلن‌ها را در این پراپ فاندینگ بشناسید، از هر دسته‌بندی، یکی از موارد را به صورت جدول مورد بررسی قرار داده‌ایم.

پلن E8 Account

جزییاتچالش اولچالش دومحساب اصلی
هدف عملکرد۸%۵%۸۰% حق سود معامله‌گر
حداقل روزهای معاملاتی۰ روز۰ روز
حداکثر روزهای معاملاتینامحدودنامحدود
دراودان روزانه۵%۵% 

۵%
دراودان کلی۸%۸%۸%

پلن E8 Track

جزییاتچالش اولچالش دومچالش سومحساب اصلی
هدف عملکرد۸%۵%۵%۸۰% سهم معامله‌گر
حداقل روزهای معاملاتی۰ روز۰ روز۰ روز
حداکثر روزهای معاملاتینامحدودنامحدودنامحدود
دراودان روزانه۵%۵%۵%۵%
دراودان کلی۸%۸%۸%۸%
در سال 2021 شرکتی به نام Lively Ln در ایالات تگزاس آمریکا با نام تجاری E8 Funding شروع به فعالیت کرد و توانست طی 2 سال فعالیت، معامله‌گران حرفه‌ای را از سراسر جهان برای مشارکت در زمینه ترید جذب کند.

آموزش واریز و برداشت E8 Funding

به طور کلی شما زمانی که تازه در سایت ای ۸ ثبت نام می‌کنید فقط توانایی خرید پلن‌های معاملاتی را دارید. برای این کار از بخش Plan پروفایل کاربری خود روی یکی از آن‌ها کلیک کنید تا وارد صفحه زیر که برای خرید آن‌ها طراحی شده است، هدایت شوید. سپس در آنجا همان‌طور که مشاهده می‌کنید از طریق یکی از روش‌های مستر کارت، کارت‌های اعتباری یا ارزهای دیجیتال، می‌توانید پرداختی خود را انجام دهید.

آموزش واریز و برداشت E8 Funding
برای واریز و برداشت در پراپ فرم E8 Funding می‌توانید از ویزاکارت، مستر کارت یا سایر روش‌ها استفاده کنید.

برداشت نیز فقط زمانی برای شما فعال خواهد شد که بتوانید چلنج را با موفقیت پاس کنید. شما به عنوان یک تریدر همکار با E8 می‌توانید از طریق مستر کارت، ویزا کارت و تمامی ارزهای دیجیتال برداشت خود را نیز انجام دهید.

آنچه در مقاله E8 Funding خواندیم:

همان‌طور که در مقاله E8 Funding خواندیم این پراپ فاندینگ که در ایالات‌متحده از سال 2021 کار خود را شروع کرده به سرعت توانست جز بهترین پراپ فاندینگ های بازار فارکس شود. البته این پراپ متاسفانه به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌کند اما سایر ایرانیانی که اقامت کشور ثالثی را دارند می‌توانند از خدمات آن استفاده نمایند.

سوالات متداول
آیا شرکت پراپ E8 Funding قانونی است؟
شرکت با نام رسمی E8 Funding LLC و/ E8 Funding LTD به شماره 13392694 در ایالات متحده به ثبت رسیده است و تمام خدمات آن قانونی است.
آیا پراپ E8 Funding به کاربران ایرانی خدمات می‌دهد؟
شرکت پراپ E8 Funding امکان ارائه خدمات به کاربران داخل ایران را ندارد.
پراپ E8 Funding چند پلن دارد؟
پراپ فرم E8 Funding دو پلن دارد.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمید راوی
6 ماه قبل

سلام حد ضرر پراپ دقیقا چجوری محاسبه میشه

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران