خانه > مقالات بروکر نیکس > ریبیت بروکر نیکس

ریبیت بروکر نیکس

ریبیت به پول نقدی گفته می‌شود که کارگزاری‌ها بابت فعالیت‌های مختلف به کاربرانش ارائه می‌کند. ریبیت بروکر نیکس قابل برداشت است، البته این بروکر به کاربران معمولی ریبیت ارائه نمی‌کند و فقط از طریق مستر IB ها می‌توانید از بروکر نیکس ریبیت بگیرید. برای آموزش کامل دریافت ریبیت و کش بک در بروکر نیکس ادامه مطلب را با ما همراه شوید.  

ریبیت یا کش بک چیست؟

زمانی که شما در بازار فارکس معامله می‌کنید مقداری هزینه را بابت اسپرد و کمیسیون پرداخت خواهید کرد. همچنین سبب ایجاد گردش مالی می‌شود. حالا بروکر ها برای اینکه هزینه‌های شما را کمتر کنند، بخشی از آن را به صورت ریبیت به شما برمی‌گردانند. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید بگوییم که دریافت ریبیت و کش بک کمک می‌کند تا هزینه‌های معاملاتی شما تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

کش بک بروکر نیکس

در بروکر NYX شما به عنوان یک کاربر می‌توانید بابت گردش مالی که دارید و همچنین اسپرد و کمیسیونی که پرداخت می‌کنید، کش بک دریافت نمایید.

کش بک بروکر نیکس
دریافت ریبیت از بروکر نیکس

البته به کاربران معمولی کش بک تعلق نمی‌گیرد و تنها کسانی می‌توانند کش بک بگیرند که زیرمجموعه یک IB باشند. ما در ادامه روش انتخاب آی بی را توضیح خواهیم داد.

دریافت ریبیت بروکر نیکس

همان‌طور که گفته شد کش بک یا ریبیت فقط به کاربرانی تعلق می‌گیرد که زیرمجموعه یک مستر آی بی بزرگ باشند. برای گرفتن ریبیت اگر در بروکر نیکس ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید کد معرف ایران ریبیت را وارد کرده تا زیرمجموعه‌ای IB شوید. از آن پس شما بر اساس معاملات خود شامل دریافت کش بک و ریبیت خواهید شد. برای آشنایی کامل با انجام این کار لطفاً اینجا کلیک کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر نیکس

مراحل دریافت ریبیت به این صورت است که بعد از ثبت نام یا وارد کردن کد معرف ایران ریبیت در بروکر نیکس، شما باید یک اکانت کاربری در سایت ایران ریبیت بسازید. بعد از آن می‌توانید ریبیت خود را در این وب سایت مشاهده کنید و هر روز آن را برداشت کنید.

بروکر نیکس بخش زیادی از هزینه‌های معاملاتی که پرداخت می‌کنید را در قالب کش بک و ریبیت به شما برمی‌گرداند. بنابراین شما می‌توانید با انتخاب یک آی بی و تبدیل شدن به زیر مجموعه آن، از بروکر نیکس کش بک دریافت کنید.

مقدار ریبیت در بروکر نیکس

میزان ریبیتی که به شما تعلق می‌گیرد به میزان گردش مالی، تعداد معاملات و همچنین IB شما بستگی دارد. ایران ریبیت به عنوان یک آی بی قدرتمند بین 55 تا 85% بیشتر از حد معمول به شما ریبیت و کش بک پرداخت می‌کند و عملاً بالاترین نرخ پرداخت ریبیت را برای بروکر نیکس دارد. پس شما از این طریق می‌توانید بخش قابل توجهی از هزینه‌های معاملاتی خود را در قالب ریبیت و کش بک پس بگیرید. 

هزینه استفاده از خدمات نیکس

استفاده از خدمات بروکر نیکس و همچنین خدماتی که IB به شما پرداخت می‌کند کاملاً رایگان است و هیچ هزینه‌ای را شما پرداخت نخواهید کرد.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر نیکس

هیچ محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت در بروکر نیکس وجود ندارد، مادامی که شما در این کارگزاری فعال هستید و ترید می‌کنید، با استفاده از آی بی‌ خود می‌توانید از بروکر نیکس ریبیت و کش بک دریافت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر نیکس

پس از اینکه شما به عنوان یک زیرمجموعه آی بی در بروکر نیکس فعالیت خود را شروع کنید، باید ثبت نام در سایت خود آی بی هم انجام دهید. اگر «ایران ریبیت» را به عنوان IB خود انتخاب کرده باشید، می‌توانید برای یادگیری ثبت نام در آن اینجا کلیک کنید.

پس از ساخت پنل کاربری در ایران ریبیت، شما می‌توانید در هر لحظه میزان ریبیت و کش بک دریافتی را مشاهده کنید و هر زمان که خواستید درخواست برداشت بدهید تا ریبیت به صورت پول نقد به شماره حسابی که هنگام ثبت نام وارد می‌کنید واریز شود.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر نیکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت بروکر نیکس خواندیم، این کارگزاری به کاربرانی که عضوی از یک زیر مجموعه یا آی بی شوند. از طریق آن زیر مجموعه ریبیت و کش بک پرداخت می‌کند. بنابراین باید ابتدا یک IB انتخاب کنید. سپس می‌توانید بر اساس میزان معاملاتی که انجام می‌دهید، کش بک و کمیسیون خود را با واسطه آن IB دریافت نمایید. میزان دریافتی شما به قدرت مالی و قرارداد آی بی با بروکر بستگی دارد به همین دلیل ما بهترین آی بی ممکن یعنی ایران ریبیت را به شما پیشنهاد دادیم.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

تبلیغات

فهرست مطالب

اخبار بروکر نیکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها