بروکر هیرو اف ایکس

بروکر HeroFX

دفتر مرکزی: ویرجین بریتانیا    سال تاسیس 2022

رگوله: ندارد

واریز به برداشت: کریپتو

نمادهای معاملاتی: 100+

لوریج: 1:500

پلتفرم های معاملاتی: متاتریدر 4 و متاتریدر 5

.

رتبه بروکر هیرو اف ایکس در میان رقبا
1
لوگو آلپاری
4.6/5
9.2/10
2
لوگو لایت فایننس
4.5/5
9.1/10
3
لوگو آمارکتس
4.6/5
9.1/10
4
لوگو ارانته
4.5/5
9.0/10
بروکر هیرو اف ایکس
0/5
10/-

بررسی سریع و نمره کلی بروکر ‌هیرو اف ایکس
2.5/10
حسن سابقه 2.4
بنیه و قدرت مالی 3.1
رگوله ها و مجوز ها2.3
وضعیت پلتفرم2.4
خدمات رقابتی2.3
2.5/10
حسن سابقه 2.4
بنیه و قدرت مالی 3.1
رگوله ها و مجوز ها2.3
وضعیت پلتفرم2.4
خدمات رقابتی2.3

مشخصات و ویژگی های بروکر هیرو اف ایکس

حداقل واریزی: 20 دلار

رگوله برای ایرانیان:

ایمیل:

تلفن:

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

اجازه اسکالپ

معرفی و بررسی بروکر هیرو اف ایکس HeroFX

کارگزاری هیرو اف ایکس یکی از بروکرهایی است که ظاهراً به تازگی تاسیس شده است و در حال تبلیغ بین ایرانیان برای جذب کاربر است. این بروکر در جزیره ویرجین بریتانیا به ثبت رسیده است و مشخصاً یکی از کارگزاری‌های سطح پایین محسوب می‌شود. عمده نظرات درباره HeroFX منفی است که شامل شکایات بسیاری از اشکالات پلتفرم تا مشکلات مربوط به برداشت و هزینه‌های بالای معاملاتی می‌باشد. همچنین امتیاز TrustPilot آن 2.5 است که بسیار پایین می‌باشد. ما در این مقاله بروکر هیرو اف ایکس را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد.
فهرست مطالب

تاریخچه و سابقه بروکر HeroFx

بروکر هیرو اف ایکس یک بروکر تازه‌تاسیس است، هرچند هیچ تاریخی در سایت آن ذکر نشده، اما به نظر می‌رسد که در سال ۲۰۲۲ راه‌اندازی شده باشد. با توجه به اینکه اطلاعات زیادی در سایت این بروکر وجود نداشت نمی‌شد به طور دقیق اطلاعات زیادی از این بروکر راجب تاریخچه و سابقه آن بدست آورد.

اعتبار بروکر HeroFX

زمانی که در وب‌سایت‌های مختلف، نظرسنجی‌ها درباره این بروکر را مورد بررسی قرار می‌دهیم، مشاهده می‌کنیم که این کارگزاری کلاهبردار است و بیشتر کاربران آن را اسکم خطاب کردند. کارگزاری HeroFX هیچ‌گونه رگوله‌ای ندارد، حتی شرکت آن نیز در ویرجین بریتانیا به ثبت نرسیده است.

اعتبار بروکر هیرو اف ایکس
بروکر هیرو اف ایکس در سال ۲۰۲۲ راه اندازی شده است.

در ادامه برخی از نظرات کاربران در سایت معتبر trustpilot.com را درباره این بروکر می‌خوانیم:

  • این بروکر بدترین خدمات مشتری که تا به حال تجربه کرده‌ام را دارد. پشتیبانی به سختی به سؤالات من جواب می‌داد و هنگام دریافت پولم به مشکل جدی خوردم
  • Hero FX یک کارگزار کلاه‌برداری است. هر بار که اخبار یا هر نوع بیانیه اقتصادی که در مورد هر نوع دارایی قابل مبادله، یا ارزهای فارکس منتشر می‌شود، کل سایت فریز می‌شود و نمی‌توانیم حتی معامله خود را ببندیم
  • یک کارگزاری کلاه‌بردار است، بیش از دو هفته است که به دنبال برداشت پولم هستم اما نمی‌توانم این کار را انجام دهم.

نظرات نشان می‌دهد که هر کاربری که از این بروکر استفاده کرده است به نوعی شاکی بوده و مشخصا بروکر رفتار کاملاً غیرحرفه‌ای و کلاه‌بردارانه دارد.

بروکر HeroFX برای کدام کشور است؟

همان‌طور که گفتیم این بروکر مربوط به کشور جزیره‌ای ویرجین بریتانیا است، اما حتی در این کشور نیز به طور رسمی و قانونی ثبت نشده و مدارکی از آن در هیچ جای خود سایت نیز وجود ندارد. احتمالاً مکان اصلی شرکت اصلاً به صورت واقعی مشخص نیست.

بروکر HeroFx در سال 2022 تاسیس شده است. پس از تحقیقات فراوان متوجه شدیم این بروکر جز بروکرهای اسکم و کلاه‌بردار است که اخیراً در حال تبلیغ بین تریدرهای فارسی زبان می‌باشد. به شما توصیه می‌کنیم که به هیچ‌وجه از این کارگزاری استفاده نکنید.

بروکر هیرو اف ایکس ثبت نام

برای ثبت نام در این بروکر، در سایت رسمی آن روی گزینه Open Free Account کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود.

ثبت نام در بروکر هیرو اف ایکس
برای ثبت نام روی گزینه Open Free Account کلیک کنید.

در این صفحه باید نام، نام خانوادگی، ایمیل و شماره تلفن همراه خود را وارد کرده تا ثبت نام اولیه شما انجام شود. بعد از این کار یک لینک فعال‌سازی به ایمیل شما ارسال می‌شود که از طریق آن می‌توانید ثبت نام را تکمیل کرده و وارد پنل کاربری خود شوید.

آموزش احراز هویت HeroFX

در لحظه ورود به پنل کاربری احراز هویت فعال خواهد شد و باید مراحل آن را انجام دهید. مطابق شکل زیر ابتدا شماره تلفن خود را از طریق کدی که برای شما می‌آید، تایید می‌کنید.

احراز هویت در هیرو اف ایکس
ابتدا شماره تلفن خود را از طریق کدی که برای شما می‌آید، تایید می‌کنید.

سپس در مرحله بعدی باید کشور خود را انتخاب کرده و همچنین مشخص کنید که قرار است کدام مدرکتان را آپلود نمایید. ایرانیان می‌توانند پاسپورت، کارت ملی یا گواهی‌نامه رانندگی را انتخاب کرده و تصویر آن را به صورت واضح و کامل همان‌طور که نشان داده شده آپلود نمایند.

وریفای حساب در هیرو اف ایکس
در این قسمت باید مدارک احراز هویت خود را وارد کنید.

بعد از آن یک عکس سلفی به همراه همان مدرکی که آپلود کرده‌اید گرفته و بارگذاری می‌کنید. مراحل احراز هویت شما اینجا به پایان خواهد رسید و باید منتظر بمانید تا هویتتان به صورت کامل تأیید شود.

انواع حساب در بروکر هیرو اف ایکس

در این بروکر سه نوع حساب مختلف وجود دارد، اما مشخصات خاصی از آن‌ها به ثبت نرسیده است. طبق توضیحات این بروکر سه نوع حساب به شرح زیر هستند:

  1. حساب Raw Spread: این حساب را می‌توانید با 20 دلار پرداختی ایجاد کنید، اهرم آن 1:500 است و اسپرد آن از 0.1 شروع می‌شود. کمیسیون نیز هر روز مشخص خواهد شد.
  2. حساب اسلامی: حساب ویژه اسلامی تمامی مشخصات حساب Raw Spread را دارد، ولی بهره شبانه یا سواپ برای معاملاتی که بیش از یک روز باز می‌گذارید در نظر گرفته نخواهد شد.
  3. حساب بدون کمیسیون: این حساب بدون کمیسیون است. اسپرد آن از 1.5 به صورت شناور آغاز خواهد شد و با پرداخت 20 دلار روی متاتریدر 4 می‌توانید آن را ایجاد کنید.

پلتفرم های معاملاتی HeroFX

دو پلتفرم اصلی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 برای معامله‌گران در این بروکر وجود دارد. کاربران می‌توانند از نسخه‌های بدون نیاز به نصب تحت وب یا نسخه ویندوز، اندروید و iOS ان برای معامله کردن استفاده کنند. هنگام ایجاد یک حساب معاملاتی می‌توانید انتخاب کنید که حساب شما روی کدام یک از پلتفرم‌ها باشد.

آموزش حساب اسلامی در بروکر HeroFX

حساب اسلامی یا سواپ فری به حسابی گفته می‌شود که اگر آن را فعال کنید، چنانچه معامله شما بیش از 1 روز باز بماند، شامل محاسبه بهره شبانه نخواهد شد. این حساب در بروکر هیرو اف ایکس به صورت یک حساب جداگانه وجود دارد که با پرداخت 20 دلار می‌توانید آن را باز کنید. برای این کار روی گزینه Islamic Account کلیک کرده و بعد از واریز پول یک حساب اسلامی روی متاتریدر 4 تحویل بگیرید. در مقاله حساب اسلامی چیست؟ بیشتر درباره این حساب بخوانید.

کپی‌تریدینگ HeroFX

در این بروکر بخشی به نام کپی تریدینگ یا پم تریدینگ وجود ندارد. در واقع خدمات سوشیال تریدینگ برای کاربران در بروکر HeroFx فعال نمی‌باشد، اما خود بروکر یک بخش سیگنال‌دهی دارد که با انتخاب یکی از پلن‌ها می‌توانید آن را روی اکانت خود فعال کنید، اما در نظر داشته باشید که اکثر کاربران از این بخش نارضایتی زیادی داشتند. برای کسب اطلاعات تکمیلی، توصیه می‌کنیم مقاله کپی تریدینگ چیست؟ را مطالعه کنید.

نمادهای قابل معامله‌ هیرو اف ایکس

در این بروکر تقریباً همه نمادهای معاملاتی مهم مانند ارزهای دیجیتال، جفت ارزهای فارکس و همچنین شاخص‌ها، فلزات گران‌بها، سهام و … برای ترید وجود دارد که کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. البته متاسفانه هزینه کمیسیون و اسپردها در معاملات بسیار بالاتر از چیزی است که در مشخصات هر اکانت نوشته شده است.

واریز و برداشت در هیرو اف ایکس

یکی از نکاتی که نشان می‌دهد این بروکر قانونی نیست، روش‌های واریز و برداشت آن است. در این کارگزاری فقط شما از طریق ارزهای دیجیتال می‌توانید نقل و انتقال پول خود را انجام دهید و دو گزینه بیت کوین و تتر را در اختیار دارید.

واریز و برداشت در بروکر هیرو اف ایکس
تنها روش واریز و برداشت در این بروکر ارز دیجیتال است.

بسیاری از کاربرانی که قصد برداشت پولشان را داشتند از تاخیرهای چند هفته‌ای و همچنین نرخ تبدیل بسیار بد در زمینه برداشت پول شکایت داشته‌اند.

مزایا و معایب بروکر HeroFX

هیچ مزیت خاصی در این بروکر وجود ندارد. HeroFx یک بروکر کلاهبردار و اسکم است که باید از آن دوری کرد تا پول شما از بین نرود.

بروکر HeroFX برای ایرانیان

این کارگزاری به کاربران ایرانی خدمات می‌دهد و مدتی است که در شبکه‌های اجتماعی ایرانی در حال تبلیغ است، اما توصیه می‌کنیم که فریب این بروکر را نخورید، زیرا کلاهبرداری و اسکم بودن آن محرز شده و نباید از چنین کارگزاری برای معاملات خود استفاده کنید. با توجه به اعتبار پایین این بروکر توصیه می‌کنیم از بروکر های معتبر استفاده کنید.

آنچه در مقاله بروکر HeroFX خواندیم:

همان‌طور که در این مقاله خواندید، بروکر HeroFx یک کارگزاری سطح پایین است که تمامی اطلاعات درون سایتش نیز دروغ می‌باشد. این بروکر ادعا کرده که در جزیره ویرجین بریتانیا ثبت شده، اما چنین چیزی صحت ندارد. هیرو اف ایکس فاقد رگوله بوده و خدمات آن آنقدر سطح پایین است که همه کاربرانش به شاکی تبدیل شده‌اند. در این کارگزاری دست‌کاری واضحی در معاملات انجام می‌شود و هنگام برداشت پول از آن با چالش‌های بزرگی مواجه خواهید شد.

سوالات متداول
آیا بروکر HeroFx کلاه‌بردار است؟
بله، تمامی رفتار این بروکر بدون اعتبار و رگوله نشان می‌دهد که فقط به قصد برداشت و ضرر زدن به پول کاربران طراحی شده است.
آیا بروکر HeroFx به ایرانیان خدمات می‌دهد؟
بله! اما کاربران ایرانی باید مراقب باشند که در دام چنین بروکرهایی نیافتند و به شدت از بروکر هیرو اف ایکس دوری کنند.
از کجا بروکرهای کلاه‌بردار را تشخیص دهیم؟
هر بروکری را که می‌خواهید با آن کار کنید می‌توانید نتیجه تجزیه و تحلیل آن را در سایت کدام بروکر بخوانید در آنجا یک تیم حرفه‌ای وضعیت بروکرها را مورد بررسی قرار داده‌اند.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

آخرین مقالات

تبلیغات

فهرست مطالب

2.5/10

حسن سابقه 2.4

بنیه و قدرت مالی 3.1

رگوله ها و مجوز ها2.3

وضعیت پلتفرم2.4

خدمات رقابتی2.3

بروکر های پیشنهاد شده

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید