خانه > مقالات بروکر نیکس > بونوس بروکر نیکس

بونوس بروکر نیکس

بروکر نیکس برای تشویق کاربران خود به انجام معاملات بیشتر، بونوس هایی را در نظر گرفته است که در تاریخ‌های مختلف به آن‌ها ارائه می‌دهد. برای اینکه از جزییات و قوانین دریافت بونوس بروکر نیکس مطلع شوید، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بونوس بروکر نیکس

بونوس در فارکس چیست؟

به جوایز و پاداش‌هایی که بروکرها به کاربران خود ارائه می‌کنند، بونوس گفته می‌شود. اگر دقیق‌تر می‌خواهید بدانید که بونوس در فارکس چیست؟ و چطور ارائه می‌شود باید بگوییم که بونوس‌ها عموماً به صورت نقدی قابل معامله و غیر قابل برداشت هستند که سود آن‌ها را می‌توانید برداشت کنید.

آموزش افتتاح حساب بروکر نیکس

برای اینکه بتوانید بونوس ها را دریافت کنید باید یک حساب معاملاتی بسازید، شما برای ثبت نام در بروکر نیکس باید شماره همراه خود را وارد کرده و یک رمز عبور بسازید تا بتوانید افتتاح حساب خود را تکمیل کنید، سپس از طریق پنل کاربری خود وارد بخش حساب‌های معاملاتی شوید و روی حساب جدید کلیک کنید.

افتتاح حساب بروکر نیکس
آموزش افتتاح حساب در بروکر نیکس

سپس همه حساب‌های معاملاتی که می‌توانید ایجاد کنید را مشاهده خواهید کرد، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده تا حساب معاملاتی شما پس از واریز وجه ایجاد شود.

بونوس های بروکر نیکس در فارکس

بروکر NYX معمولاً در تاریخ‌های مختلف اقدام به ارائه بونوس می‌کند. در حال حاضر در تاریخ شهریور ۱۴۰۲ هیچ‌گونه بونوسی در بروکر نیکس فعال نیست اما معمولاً بونوس های این کارگزاری به صورت نقدی و غیر قابل برداشت است. یعنی بونوس ها به حساب شما واریز می‌شود و شما نهایتاً می‌توانید با این بونوس ها معامله کنید و سود آن را برداشت کنید.

آموزش دریافت بونوس بروکر نیکس

در سایت بروکر نیکس، یک بخش به نام جشنواره وجود دارد، معمولاً بونوس های فعال را می‌توانید در آنجا مشاهده کنید. اگر بونوسی در زمان مراجعه شما فعال باشد به راحتی در پنل کاربری خود می‌توانید آن را انتخاب کرده و استفاده کنید. برخی از بونوس ها نیز نیاز به هماهنگی با پشتیبانی سایت دارند که در بخش قوانین آن‌ها این موارد نوشته شده است. از آنجا که فعلاً هیچ بونوسی در بروکر نیکس فعال نیست ما نمی‌توانیم اطلاعات دقیقی درباره مدل دریافت بونوس ارائه کنیم.

مراحل دریافت بونوس

به طور کلی مراحل دریافت بونوس در بروکر نیکس به ترتیب زیر است:

 1. ثبت نام و احراز هویت
 2. انتخاب بونوس از قسمت جشنواره
 3. پذیرش قوانین استفاده از بونوس
 4. واریز خودکار بونوس به حساب معاملاتی شما

دقت داشته باشید که ممکن است برخی بونوس ها مراحل دریافت بیشتر یا کمتری داشته باشند که در توضیحات آن‌ها نوشته شده است.

قوانین دریافت بونوس

قوانین دریافت و استفاده از هر بونوس می‌تواند متفاوت باشد. فعلاً در تاریخ شهریور ۱۴۰۲ هیچ بونوسی در بروکر NYX فعال نیست به همین دلیل باید هنگام انتخاب بونوس خود قوانین آن را بخوانید و فعلاً ما نمی‌توانیم اطلاعاتی در این زمینه ارائه کنیم.

بونوس ها در بروکر نیکس جوایز نقدی و غیر نقدی هستند که برای انجام فعالیت‌های مختلف مانند ثبت نام، واریز، معامله یا مسابقات به کاربران اهدا می‌شوند. عموماً بونوس های بروکر نیکس به صورت نقدی قابل معامله هستند.

مسابقات بروکر نیکس

بروکر نیکس از 27 سپتامبر تا 8 اکتبر یک مسابقه معاملاتی بین کاربران خود برگزار می‌کند. برای شرکت در این مسابقه باید 50 دلار واریزی اولیه داشته باشید و سپس یک حساب ECN ایجاد کنید.

مسابقات بروکر نیکس
مسابقات بروکر نیکس

اگر سرمایه حساب شما به بیش از 200 دلار برسد، می‌توانید جوایز فراوانی را دریافت کنید که در بخش خود آن را شرح خواهیم داد. به طور کلی مراحل شرکت در این مسابقه به شرح زیر است:

 • افتتاح حساب معاملاتی ECN با واریز اولیه فقط 50 دلار
 • شروع مسابقه حتماً بایستی با اکوئیتی دقیقاً 50 دلار برای هر شرکت کننده شروع شود
 • امکان ورود به مسابقه در بازه زمانی 27 سپتامبر تا 8 اکتبر می‌باشد
 • امکان شارژ حساب به صورت متوالی تا سقف 50 دلار وجود دارد
 • امکان برداشت متوالی اصل و سود بدون محدودیت حتی در طول اجرای مسابقه وجود دارد

شرایط مسابقه:

 • تمامی شرکت کنندگان بایستی حساب ECN افتتاح نمایند
 • در صورت داشتن حساب قبلی ECN با پشتیبانی بروکر تماس حاصل نمایید
 • نماد قابل معامله در این مسابقه فقط طلا می‌باشد
 • لوریج حساب 1:300 و غیر قابل تغییر می‌باشد
 • امکان هج در مسابقه مجاز می‌باشد
 • امکان اجرای رباط معامله‌گر وجود دارد

برای کسب اطلاعات بیشتر از این مسابقه می‌توانید به پشتیبانی بروکر NYX پیام بدهید.

جوایز و پاداش بروکر نیکس

میزان جوایز و پاداش‌ها در بروکر نیکس بسته به نوع رویدادی که برگزار می‌شود دارد. فعلاً در مسابقه پیش رو که در بالاتر شرایط شرکت در آن را ذکر کردیم می‌توانید جوایز زیر را به عنوان معامله‌گر دریافت کنید.

 • اگر به 200 تا 250 دلار اکوئیتی برسید 30% بونوس + اکوئیتی کسب کرده را روی حساب خود دریافت می‌کنید.
 • اگر به 250 تا 350 دلار اکوئیتی برسید 35% بونوس + اکوئیتی کسب کرده را روی حساب خود دریافت می‌کنید.
 • اگر به 350 تا 500 دلار اکوئیتی برسید 40% بونوس + اکوئیتی کسب کرده را روی حساب خود دریافت می‌کنید.
 • اگر به بیش از 500 دلار اکوئیتی برسید 30% بونوس + اکوئیتی کسب کرده را روی حساب خود دریافت می‌کنید.

دقت داشته باشید که اعداد شما از مبلغ واریزی اولیه به بعد محاسبه می‌شود.

نحوه واریز بونوس بروکر نیکس به حساب مشتری

معمولاً بونوس ها به این صورت هستند که بعد از فعال شدن به صورت مستقیم به حساب معاملاتی شما واریز می‌شوند. از آنجا که بونوس ها به صورت نقدی قابل معامله هستند بنابراین فقط می‌توانید آن‌ها را ترید کنید و اجازه برداشت مستقیم بونوس ها را در بروکر NYX نخواهید داشت. البته سود حاصل از معاملات با بونوس قابل برداشت است.

بونوس خوش آمد گویی بروکر نیکس

معمولاً بروکر ها به کاربران تازه وارد خود همان ابتدای ثبت نام، مبلغی را به عنوان بونوس پرداخت می‌کنند که بونوس خوش آمد گویی نام دارد. در بروکر نیکس فعلاً بونوس خوش آمد گویی فعال نیست، اما اگر بخواهید این بونوس را دریافت کنید باید زمان فعال شدن آن یک حساب کاربری جدید در بروکر نیکس بسازید، احراز هویت خود را انجام دهید و سپس اولین پول را به حسابتان واریز کنید تا بتوانید از کارگزاری بونوس خوش آمد گویی بگیرید.

آنچه در مقاله بونوس بروکر نیکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله بونوس بروکر نیکس خواندیم، در تاریخ‌های مختلف در این کارگزاری بونوس هایی ارائه می‌شود که از صفحه اختصاصی آن در کدام بروکر می‌توانید از این اخبار مطلع شوید. بونوس ها به صورت نقدی غیر قابل برداشت هستند، یعنی نمی‌توانید آن‌ها را برداشت کنید بلکه فقط می‌توانید با بونوس معامله انجام دهید و سود آن را برداشت نمایید.

https://my.nyxbroker.com/en/register?affiliate=pKZLUZh0

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر نیکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران