خانه > مقالات بروکر اینگات > بونوس بروکر اینگات

بونوس بروکر اینگات

بونوس در بروکر اینگات به جوایزی گفته می‌شود که معمولاً به صورت نقدی قابل معامله روی حساب کاربران افزوده می‌شود. در بروکر اینگات بونوس همیشه فعال نیست و برای اطلاع از وجود بونوس ها باید منتظر اطلاعیه‌های این بروکر باشید.

بونوس بروکر اینگات

بونوس در فارکس چیست؟

قبل از بررسی و پاسخ به سوال بونوس بروکر اینگات چیست؟ ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ به طور کلی، بونوس به جوایز نقدی و غیر نقدی گفته می‌شود که کارگزاری‌ها به عنوان پاداش به کاربران خود ارائه می‌کنند. اگر دقیق‌تر می‌خواهید بدانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس عموماً به صورت پول نقد روی حساب معاملاتی کاربران افزوده می‌شود و می‌توانند با آن معامله کنند اما معمولاً قابل برداشت نیست.

آموزش افتتاح حساب بروکر اینگات

بعد از اینکه ثبت نام در بروکر اینگات را انجام دادید و احراز هویت خود را تکمیل کردید، وارد پنل کاربری خودتان بشوید، در آنجا از منوی سمت راست وارد بخش حساب‌ها شوید. برای افتتاح حساب معاملاتی دو گزینه پیش روی شماست.

  1. حساب معاملاتی باز کنید
  2. یک حساب دمو باز کنید

بسته به نوع حساب (واقعی، دمو) که می‌خواهید داشته باشید، می‌توانید روی یکی از گزینه‌ها کلیک کنید.

مرحله اول افتتاح حساب در بروکر اینگات
مرحله اول آموزش افتتاح حساب در بروکر اینگات

سپس صفحه زیر برایتان ایجاد می‌شود، در آنجا پلتفرم نوع حساب و رمز عبور دلخواه برای متاتریدر را ایجاد کرده و روی دکمه افتتاح حساب کلیک کنید.

مرحله دوم افتتاح حساب در بروکر اینگات
مرحله دوم آموزش افتتاح حساب در بروکر اینگات

بعد از انجام این کار یوزرنیم، پسورد و سرور اتصال به شما داده می‌شود و با دانلود کردن متاتریدر از پنل کاربری خود می‌توانید به بازار متصل شوید.

جوایز و پاداش بروکر اینگات

هر رویداد و بونوسی که در بروکر Ingot شکل می‌گیرد، جوایز و پاداش خاص خود را دارد، فعلاً چون هیچ بونوسی در این کارگزاری فعال نیست نمی‌توان در این بخش سخن زیادی گفت، اما مطلع باشید که اکثر جوایز و پاداش‌ها در بروکر اینگات به صورت نقدی قابل معامله و غیر قابل برداشت است.

بونوس های بروکر اینگات در فارکس

فعلاً هیچ بونوسی در بروکر اینگات فعال نیست و آخرین اخبار در این زمینه را می‌توانید از طریق سایت کدام بروکر مطلع شوید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر اینگات

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که کاربران بعد از افتتاح حساب در یک کارگزاری دریافت می‌کنند. در حال حاضر بروکر اینگات بونوس خوش آمد گویی ندارد.

بروکر اینگات در تاریخ‌های مختلف، بونوس های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می‌کند. هر بونوس قوانین خاص خود را دارد و باید قبل از فعال کردن آن، به صورت کامل با قوانین بونوس بروکر اینگات آشنا شوید.

آموزش دریافت بونوس اینگات

برای دریافت بونوس در بروکر اینگات ابتدا باید صبر کنید تا یک بونوس در سایت فعال شود، سپس روش دریافت نیز در قوانین آن گفته می‌شود، اگر بونوس به صورت مسابقه باشد، باید حساب ویژه‌ای باز کرده و در مسابقه شرکت کنید تا بونوس را دریافت نمایید، اگر بونوس برای واریز به حساب باشد باید پس از واریزی پول به حساب، پیامی به پشتیبانی بدهید. به طور کلی هر بونوس روش خاص خودش را دارد.

قوانین دریافت بونوس اینگات

همان‌طور که گفته شد قوانین بونوس ها به نوع آن بستگی دارد، در حال حاضر هیچ بونوسی در بروکر اینگات فعال نیست، به همین دلیل نمی‌توانیم نکته خاصی از قوانین بونوس اینگات به شما بگوییم.

نحوه واریز بونوس اینگات به حساب مشتری

بونوس ها در بروکر اینگات به صورت مستقیم به حساب کاربران واریز می‌شوند، یعنی به طور کلی خود کارگزاری بعد از اینکه شما بونوس را فعال کنید به صورت خودکار پول را به حساب معاملاتی که معرفی کرده‌اید واریز می‌کند.

آنچه در مقاله بونوس بروکر اینگات خواندیم

در حال حاضر هیچ بونوسی در بروکر اینگات فعال نیست، اما عموماً خود بروکر هنگام فعال کردن یک بونوس، از روش‌های مختلف به کاربران اطلاع‌رسانی می‌کند. بونوس ها در بروکر اینگات عموماً نقدی قابل معامله و غیر قابل برداشت هستند.

https://kodambroker.com/site-ingot

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اینگات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید