خانه > مقالات بروکر اینگات > ریبیت یا کش بک بروکر اینگات

ریبیت یا کش بک بروکر اینگات

بروکر اینگات از معدود کارگزاری‌هایی است که ریبیت یا کش بک خاصی به تریدرها ارائه نمی‌کند. اگر شما بخواهید از این بروکر ریبیت بگیرید باید از طریق کد معرف یک همکار بروکر اینگات ثبت نام کنید. سپس، بعد از اینکه فعالیت خود را آغاز کنید، بابت هر واریز، گردش مالی و تریدی که انجام می‌دهید، ریبیت دریافت خواهید کرد.

ریبیت بروکر اینگات

ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک، در واقع نوعی طرح تشویقی به صورت واریز پول نقد است که کارگزاری به خاطر فعالیت شما چه به لحاظ معاملاتی و چه به لحاظ معرفی مشتری جدید به بروکر، به شما پرداخت خواهد کرد. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ بیشتر درباره نحوه دریافت آن از بروکر اینگات صحبت خواهیم کرد.

کش بک بروکر اینگات

در اینگات برای تریدرهای معمولی کش بک وجود ندارد، فقط مستر IB ها می‌توانند از این کارگزاری ریبیت و کش بک بگیرند. بنابراین اگر شما یک معامله گر هستید باید از کد معرف یا لینک ثبت نام مستر آی بی ها مانند «کدام بروکر» استفاده کنید تا به واسطه آنها بتوانید ریبیت دریافت نمایید.

دریافت ریبیت بروکر اینگات

برای دریافت ریبیت در بروکر اینگات شما باید زیرمجموعه یک مستر آی بی شوید. برای اینکار ما سایت «کدام بروکر» را به شما پیشنهاد می‌کنیم. اگر قبلا در بروکر اینگات ثبت نام کرده باشید می‌توانید کد معرف کدام بروکر را در بروکر اینگات وارد کنید تا عضوی از این آی بی بزرگ شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

در بروکر اینگات کش بک برای معامله گران وجود ندارد، برای گرفتن ریبیت از بروکر باید ابتدا از طریق لینک یک همکار، ثبت نام کنید و فعالیت خود را شروع کنید تا آن همکار ریبیت را برای شما پرداخت کند.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر اینگات

برای دریافت ریبیت یا کش بک از بروکر Ingot باید خود را به عنوان زیر مجموعه یک مستر آی بی معرفی کنید، برای این کار باید از طریق کدام بروکر این کار را انجام دهید، یا کد معرف کدام بروکر را در بخش معرف وارد کنید. به این ترتیب شما جزئی از کدام بروکر محسوب خواهید شد و این پلتفرم نرخ بالایی تا ۵۵% بیشتر از حد معمول از بروکر اینگات برای شما ریبیت دریافت خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید اینجا کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر اینگات

میزان ریبیت دریافتی در وهله اول به فعالیتی که شما انجام میدهید بستگی دارد. به اینکه چه میزان در ماه ترید میکنید و گردش مالی شما چقدر است. در بخش بعدی میزان ریبیت به قدرت IB که زیر مجموعه آن هستید وابسته است.

هزینه استفاده از خدمات بروکر اینگات

هزینه استفاده از کلیه خدمات بروکر Ingot و همچنین مستر آی بی آن رایگان است و شما هیچ پولی نیاز نیست پرداخت کنید.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر اینگات

هیچ محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت وجود ندارد و تا وقتی که شما فعال هستید، بر اساس میزان فعالیت خود ریبیت دریافت خواهید کرد.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر اینگات

همان‌طور که گفتیم روش دریافت ریبیت و برداشت آن بستگی دارد که شما در کدام سایت IB ثبت نام کرده باشید. اگر کدام بروکر را به عنوان IB خود برای فعالیت در بروکر اینگات انتخاب کرده‌اید، برای آموزش کامل روش برداشت ریبیت، اینجا کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر اینگات خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر اینگات متوجه شدید، ریبیت یا کش بک به کاربران معمولی بروکر اینگات داده نمی‌شود. فقط کسانی که با لینک یا کد معرف (مانند کدام بروکر) ثبت نام می‌کنند، می‌توانند ریبیت یا کش بک دریافت کنند.

https://kodambroker.com/site-ingot

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اینگات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران