خانه > مقالات بروکر اچ وای سی ام > آموزش واریز و برداشت در بروکر اچ وای سی ام

آموزش واریز و برداشت در بروکر اچ وای سی ام

در بروکر اچ وای سی ام روش‌های مختلفی برای واریز و برداشت پول وجود دارد که کاربران ایرانی نیز می‌توانند از طریق نقل و انتقال ریالی این کار را در کارگزاری اچ وای سی ام انجام دهند. برای آموزش کامل واریز و برداشت در بروکر اچ وای سی ام در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

واریز و برداشت در بروکر اچ وای سی ام

آموزش واریز و برداشت بروکر اچ وای سی ام

برای اینکه نقل و انتقال پول در بروکر اچ وای سی ام را انجام دهید، باید بعد از ثبت نام در این کارگزاری حتما احراز هویت کرده باشید. مهم‌ترین روش‌های واریز و برداشت پول در این کارگزاری شامل موارد زیر است:

  • مستر کارت
  • ویزا کارت
  • اسکریل
  • نتلر
  • ریالی

مراحل واریز در بروکر اچ وای سی ام

برای واریز پول در بروکر HYCM از پنل کاربری خود روی گزینه سپرده گذاری در بالای صفحه کلیک کنید تا وارد صفحه مشابه زیر شوید. در اینجا باید مقدار واریزی و روش پرداخت خود را انتخاب کرده و سپس روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

مرحله اول واریز در بروکر اچ وای سی ام
مرحله اول آموزش واریز در بروکر اچ وای سی ام

اما اگر کاربری هستید که از داخل ایران می‌خواهید پرداخت ریالی داشته باشید، ابتدا در صرافی Homa Xchange یک حساب باز کنید.

مرحله دوم واریز در بروکر اچ وای سی ام
مرحله دوم آموزش واریز در بروکر اچ وای سی ام

بعد از آن با پشتیبانی تماس بگیرید تا ادامه مراحل را توسط مدیر حساب برای شما شرح دهد تا بعد از بار اول، خودتان بتوانید به راحتی هر بار واریز ریالی را انجام دهید.

در بروکر اچ وای سی ام شما می‌توانید از روش ریالی، مستر کارت، ویزا کارت، اسکریل، نتلر کار واریز و برداشت پول را انجام دهید. هنگام واریز این بروکر هیچ کمیسیونی از شما دریافت نخواهد کرد.

مراحل برداشت در بروکر اچ وای سی ام

مراحل برداشت از حساب نیز در بروکر اچ وای سی ام دقیقاً شبیه به مرحله واریز وجه است، وارد پنل کاربری خود می‌شوید، روی گزینه مدیریت وجوه کلیک کرده و برداشت وجه را انتخاب کنید، سپس در صفحه باز شده حسابی که می‌خواهید از آن برداشت کنید به همراه میزان مبلغ برداشت را انتخاب نمایید.

آنچه در مقاله واریز و برداشت بروکر اچ وای سی ام خواندیم

همان‌طور که در مقاله بروکر اچ وای سی ام خواندیم، این کارگزاری روش‌های مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهد که مهم‌ترین آن واریز و برداشت ریالی برای کاربران ایرانی است. البته ایرانیان باید برای این کار در صرافی Homa Xchange حساب باز کنند تا به واسطه آن بتوانند واریز و برداشت از بروکر HYCM را تکمیل کنند.

https://kodambroker.com/site-hycm

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اچ وای سی ام

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران