خانه > مقالات بروکر اف ایکس چویس > حساب پم بروکر اف ایکس چویس

حساب پم بروکر اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس متاسفانه حساب پم را ارائه نمی‌کند، این بروکر همچنین حسابی تحت عنوان کپی ترید نیز ندارد. بنابراین اگر بخواهید از حساب پم در بروکر اف ایکس چویس استفاده کنید، فعلاً این امکان قابل دسترس نیست.

حساب پم بروکر اف ایکس چویس

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر اف ایکس چویس ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM به حسابی گفته می‌شود که سرمایه‌گذاران به صورت گروهی پول خود را در آن واریز می‌کنند تا یک مدیر حساب با مجموع سرمایه ترید کند. اگر دقیق‌تر بخواهید بدانید حساب پم چیست؟ باید بگوییم که حساب پم ابتدا با پرداخت پول توسط یک مدیر حساب ایجاد می‌شود و سپس دیگران با توجه به عملکرد آن مدیر درون آن حساب پول واریز می‌کنند و با مجموع پول جمع شده، مدیر حساب‌ ترید می‌کند و سود بر اساس میزان دارایی هر فرد تقسیم می‌شود.

آموزش افتتاح حساب پم در اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس متاسفانه سیستمی برای حساب PAMM ندارد و شما نمی‌توانید در این بروکر از حساب پم استفاده کنید. حتی سیستم کپی تریدینگ نیز در بروکر FXChoice در حال حاضر موجود نیست. شما اگر میخواهید حساب پم ایجاد کنید میتوانید از بروکرهایی که حساب پم دارند استفاده کنید.

بروکر اف ایکس چویس از جمله معدود بروکرهایی است که سیستم حساب PAMM را ارائه نمی‌کند. شاید این مسئله یکی از بزرگ‌ترین ضعف‌های این کارگزاری باشد.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم اف ایکس چویس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله متوجه شدید، بروکر اف ایکس چویس حساب پم ندارد و کاربران این کارگزاری نمی‌توانند در سیستم PAMM فعالیت کنند. با توجه به کیفیت بروکر اف ایکس چویس، این مسئله یکی از مشکلاتی است که از اعتبار این بروکر کاسته است.

https://kodambroker.com/site-fxchoice

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اف ایکس چویس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران