خانه > مقالات بروکر اف ایکس چویس > بونوس بروکر اف ایکس چویس

بونوس بروکر اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس در تاریخ‌های مختلف، بونوس‌های تشویقی متفاوتی را به کاربرانش پیشنهاد می‌دهد تا آن‌ها را ترغیب به فعالیت بیشتر در این کارگزاری کند. اگر می‌خواهید وضعیت بونوس در بروکر اف ایکس چویس را مورد بررسی قرار دهیم، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بونوس بروکر اف ایکس چویس

بونوس در فارکس چیست؟

قبل از بررسی و پاسخ به سوال بونوس بروکر اف ایکس چویس چیست؟ ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ بونوس در فارکس به جوایز نقدی و غیر نقدی گفته می‌شود که کارگزاری بابت فعالیت‌هایی از جمله واریز وجه، ثبت نام و … به حساب مشتریان واریز می‌کند. اگر بخواهید بدانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که معمولاً بونوس‌ها قابل معامله هستند اما قابل برداشت نیستند.

آموزش افتتاح حساب بروکر اف ایکس چویس

برای اینکه بتوانید در بروکر FXChoice بونوس دریافت کنید، ابتدا باید یک حساب افتتاح کنید، برای این کار کافی است که در مرحله اول روی لینک ثبت نام در بروکر اف ایکس چویس بزنید و نام خانوادگی، سپس آدرس ایمیل و در نهایت رمز عبور را وارد کرده تا به مرحله دوم بروید، در مرحله دوم یک شماره موبایل ارائه می‌کنید تا کد تایید را دریافت کنید و در نهایت ثبت نام شما تکمیل خواهد شد و می‌توانید وارد پنل کاربری شود.

ثبت نام در بروکر اف ایکس چویس
آموزش ثبت نام در بروکر اف ایکس چویس

در پنل کاربری روی بخش افتتاح حساب کلیک کنید.

افتتاح حساب در بروکر اف ایکس چویس
آموزش افتتاح حساب در بروکر اف ایکس چویس

نوع حساب خود را انتخاب کرده تا حساب معاملاتی شما ایجاد شود و بتوانید در آن پول واریز کنید.

بونوس های بروکر اف ایکس چویس در فارکس

در تمام بروکرها، ممکن است بونوس‌ها تاریخ انقضا داشته باشند، در حال حاضر (مرداد ۱۴۰۲)  بروکر اف ایکس چویس دارای دو بونوس است که آن‌ها را شرح خواهیم داد:

  1. بونوس واریز با رمز ارز
  2. بونوس خوش آمد گویی

در ادامه بونوس های بروکر اف ایکس چویس را مورد بررسی قرار میدهیم:

بونوس واریز با رمز ارز

اگر در بروکر اف ایکس چویس، ثبت نام و احراز هویت خود را انجام دهید، سپس پول را با ارزهای دیجیتال واریز کنید، می‌توانید از ۶۵% بونوس واریزی استفاده کنید، حداکثر تا ۱۰ هزار دلار در ماه می‌توانید بونوس بگیرید. این بونوس قابل برداشت نیست اما می‌توانید با آن ترید کنید و سود حاصل از آن را برداشت نمایید.

بونوس خوش آمد گویی

بونوس خوش آمد گویی به بونوسی گفته می‌شود که بعد از ثبت نام به شما تعلق می‌گیرد، این بونوس به‌محض کامل شدن احراز هویت به حساب شما واریز خواهد شد. شما با این بونوس فقط می‌توانید معامله کنید و امکان برداشت مستقیم آن را نخواهید داشت.

آموزش دریافت بونوس اف ایکس چویس

روش دریافت بونوس در اف ایکس چویس به این صورت است که شما باید چند مرحله را بگذرانید، برای این کار ابتدا ثبت نام خود را تکمیل کنید، سپس احراز هویت را انجام دهید و در مرحله آخر به پشتیبانی پیام بدهید تا بونوس مد نظر را برایتان فعال کنند.

بروکر اف ایکس چویس دارای بونوس های مختلفی است که بعد از ثبت نام از طریق ارسال پیام برای پشتیبانی می‌توانید آن را فعال کنید. این بونوس‌ها قابل ضرر و قابل معامله هستند. سقف دریافت بونوس در بروکر اف ایکس چویس 10 هزار دلار در ماه است.

قوانین دریافت بونوس اف ایکس چویس

قوانین هر بونوس در بروکر اف ایکس چویس با بونوس های دیگر متفاوت است، قبل از فعال کردن بونوس حتماً قوانین آن را مطالعه کنید. بونوس‌ها در بروکر اف ایکس چویس عمدتاً قابل برداشت نیستند و فقط می‌توانید با آن‌ها مطالعه کنید.

نحوه واریز بونوس اف ایکس چویس به حساب مشتری

همه بونوس‌ها در بروکر اف ایکس چویس پس از فعال شدن به صورت مستقیم به حساب مشتری واریز می‌شوند و شما به‌جز پیامی که همان ابتدای کار به پشتیبانی می‌دهید، دیگر نیاز به انجام فعالیت دیگری ندارید. بونوس‌ها روی کیف اکانت معاملاتی که خودتان مشخص کنید واریز خواهند شد.

آنچه در مقاله بونوس بروکر اف ایکس چویس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله بونوس بروکر اف ایکس چویس متوجه شدید، در این کارگزاری دو نوع بونوس ارائه می‌شود. بونوس واریز با رمز ارز و بونوس خوش آمد گویی، سقف دریافت بونوس در  این کارگزاری 10 هزار دلار در ماه است. در نظر داشته باشید که بونو‌س‌ها در اف ایکس چویس قابل برداشت نیستند و فقط می‌توانید با آن‌ها معامله کرده و سودش را برداشت نمایید.

https://kodambroker.com/site-fxchoice

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اف ایکس چویس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران