خانه > مقالات بروکر اف ایکس چویس > ریبیت بروکر اف ایکس چویس

ریبیت بروکر اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس به کاربرانی که زیرمجموعه یک مستر IB باشند، بخش زیادی از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت و کش بک به صورت پول نقد بازمی‌گرداند. برای آشنایی کامل با روش دریافت ریبیت از بروکر اف ایکس چویس با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر اف ایکس چویس

ریبیت یا کش بک چیست؟

هر معامله‌ای که انجام می‌دهید شامل هزینه‌هایی چون اسپرد و کمیسیون است. اگر معاملات شما در طول ماه زیاد باشد، قطعاً رقم قابل توجهی را باید فقط بابت هزینه‌های معاملاتی پرداخت کنید.

کش بک یا ریبیت
کش بک یا ریبیت بروکرها

به همین دلیل کارگزاری‌ها برای تشویق کاربرانی که معاملات بالایی دارند، بخش زیادی از این هزینه‌ها را به آن‌ها برمی‌گرداند. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ می‌خواهیم روش دریافت ریبیت را از طریق بروکر اف ایکس چویس بررسی کنیم.

کش بک بروکر اف ایکس چویس

شما به عنوان یک کاربر معمولی امکان دریافت کش بک از معاملات خود در بروکر اف ایکس چویس را ندارید، به همین دلیل باید عضوی از یک مستر آی بی بزرگ شوید تا به واسطه آن بتوانید از این بروکر ریبیت یا کش بک دریافت کنید.

در بروکر اف ایکس چویس پس از اینکه عضوی از زیرمجموعه یک IB همکار این کارگزاری شوید، از آن طریق می‌توانید برای دریافت ریبیت و کش بک اقدام نمایید. شما به صورت کاربر مستقل امکان دریافت ریبیت را ندارید.

دریافت ریبیت بروکر اف ایکس چویس

همان‌طور که گفته شد شما در قدم اول باید یک IB انتخاب کنید. ما به شما «کدام بروکر» را پیشنهاد می‌دهیم، برای گرفتن ریبیت، اگر در این بروکر ثبت نام کرده‌اید باید کد معرف کدام بروکر را در بخش خود وارد نمایید تا تبدیل به زیرمجموعه این آی بی شوید و بتوانید از طریق آن ریبیت و کش بک دریافت کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر اف ایکس چویس

همان‌طور که گفته شد مرحله اول دریافت ریبیت از بروکر FXChoice تبدیل شدن به زیرمجموعه یک آی بی است تا بتوانید از طریق آن ریبیت دریافت کنید. مرحله بعدی ثبت نام در سایت IB است تا در پنل کاربری خود ریبیتی که به شما تعلق می‌گیرد را مشاهده کرده و بتوانید آن را برداشت کنید. برای اینکه اطلاعات کاملی در این زمینه کسب نمایید، روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر اف ایکس چویس

میزان ریبیت در بروکر اف ایکس چویس به مقدار فعالیت، معاملات و گردش مالی خودتان بستگی دارد. البته میزان دریافتی تا حدی هم بسته به شرایط IB دارد که زیرمجموعه آن هستید. برای مثال کدام بروکر بیشترین نرخ پرداختی را بین همه آی بی ها دارد و شما بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی خود را می‌توانید از این طریق دریافت کنید.

هزینه استفاده از خدمات اف ایکس چویس

در بروکر اف ایکس چویس بابت خدمات معاملاتی و هم چنین خدمات دریافت ریبیت هیچ‌گونه هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد و همه خدمات رایگان است.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر اف ایکس چویس

هیچ محدودیتی در دریافت ریبیت از بروکر FXChoice وجود ندارد و تا زمانی که در این بروکر معامله می‌کنید می‌توانید ریبیت دریافت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر اف ایکس چویس

همان‌طور که گفته شد برای دریافت ریبیت از بروکر اف ایکس چویس باید یک حساب کاربری در وب‌سایت IB خود ایجاد کنید. پول ریبیت و کش بک شما به کیف پول شما در سایت آی بی واریز می‌شود و از آنجا می‌توانید پول خود را به حساب بانکی خود واریز کنید.

آنچه در مقاله ریبیت اف ایکس چویس خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر اف ایکس چویس خواندیم، این کارگزاری به کاربران معمولی ریبیت یا کش بک پرداخت نمی‌کند و شما برای دریافت ریبیت حتماً باید زیرمجموعه یک مستر IB شوید. ما به شما “کدام بروکر” را پیشنهاد می‌کنیم که بالاترین نرخ واریز ریبیت را دارد.

https://kodambroker.com/site-fxchoice

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اف ایکس چویس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران