خانه > مقالات بروکر اف ایکس چویس > حساب های بروکر اف ایکس چویس

حساب های بروکر اف ایکس چویس

بروکر اف ایکس چویس سه حساب مختلف به نام حساب کلاسیک، حساب اپتیموم و حساب حرفه‌ای را به کاربران خود ارائه می‌دهد، هر تریدر بر اساس نیازهایش می‌تواند یکی از این 3 نوع حساب را انتخاب کند. هیچ محدودیتی در ایجاد تعداد حساب در بروکر اف ایکس چویس وجود ندارد. همچنین در بروکر اف ایکس چویس می‌توانید علاوه بر حساب شخصی، حساب شرکتی نیز ایجاد کنید.

حساب های بروکر اف ایکس چویس

انواع حساب های معاملاتی بروکر اف ایکس چویس

بروکر FXChoice دارای سه حساب معاملاتی به نام حساب کلاسیک، اپتیموم و حساب حرفه‌ای است.

انواع حساب معاملاتی در بروکر اف ایکس چویس
حساب های معاملاتی در بروکر اف ایکس چویس

هر معامله‌گر روش و استراتژی معاملاتی خودش را دارد، در این بین شما باید بدانید که در هر بروکر چه حساب معاملاتی وجود دارد تا بهترین آن را بر اساس نیاز خود ایجاد کنید، به همین دلیل ما در ادامه شرحی از مشخصات حساب‌های معاملاتی بروکر اف ایکس چویس را برای شما آورده‌ایم:

  1. حساب کلاسیک
  2. حساب اپتیموم
  3. حساب حرفه ای

در ادامه به بررسی بیشتر این حساب ها میپردازیم:

حساب کلاسیک

حساب کلاسیک بروکر اف ایکس چویس فقط در پلتفرم متاتریدر ۴ ایجاد می‌شود، این حساب همچنین قابلیت ایجاد به صورت حساب شرکتی و شخصی را دارد. برای ایجاد حساب کلاسیک باید ۱۰۰ دلار واریزی داشته باشید. لوریج این حساب نهایتاً ۱:۲۰۰ است و مقدار مارجین برای هج ۵۰% می‌باشد.

حساب اپتیموم

حساب معاملاتی اپتیموم بروکر FXchoice فقط روی متاتریدر ۴ قابل ارائه است و شما می‌توانید آن را به دو صورت حساب شخصی و یا حساب شرکتی ایجاد کنید. لوریج حساب اوپتیموم را می‌توانید تا ۱:۱۰۰۰ تعیین کنید، هیچ محدودیتی در استفاده از اکسپرت‌ها ندارید و برای معاملات خود نیازی به پرداخت کمیسیون نیست. این حساب بیشتر مناسب افراد مبتدی است که تازه می‌خواهند معاملات خود را شروع کنند.

حساب حرفه ای

حساب حرفه‌ای بروکر اف ایکس چویس روی متاتریدر ۴ و متاتریدر ۵ قابل ایجاد است. برای ساخت این حساب باید ابتدا ۱۰۰ دلار واریزی داشته باشید. اسپرد این حساب در محدوده ۰ پیپ به صورت شناور است اما برای معاملات در حساب حرفه‌ای باید حتماً کمیسیونی به میزان ۳.۵ دلار به ازای هر ۱۰۰ هزار دلار گردش مالی پرداخت کنید. اهرم حساب حرفه‌ای ۱:۲۰۰ است و به تمامی نمادهای معاملاتی بروکر دسترسی خواهید داشت.

بروکر اف ایکس چویس دارای سه حساب معاملاتی است. حساب‌های اپتیموم و حساب کلاسیک را می‌توانید روی متاتریدر 4 ایجاد کنید اما حساب حرفه‌ای این کارگزاری روی متاتریدر 4 و 5 ایجاد می‌شود. همچنین شما می‌توانید حساب‌ها را به صورت حساب شخصی یا شرکتی ایجاد کنید.

مقایسه حساب های معاملاتی بروکر اف ایکس چویس

برای انتخاب حساب معاملاتی مناسب، بهترین کار این است که بتوانید در یک جدول، کل حساب‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید، به همین دلیل ما جدولی در ادامه مطلب ایجاد کرده‌ایم که کل حساب‌های معاملاتی بروکر اف ایکس چویس در آن به صورت مقایسه‌ای قرار گرفته تا شما دید بهتری نسبت به ویژگی‌های این حساب‌ها داشته باشید:

مشخصاتحساب کلاسیکحساب Optimumحساب حرفه‌ای
حداقل سپرده100 دلار10 دلار100 دلار
شروع اسپرد از0.5 پیپ1.5 پیپ0 پیپ
حداقل حجم سفارش0.01 لات0.01 لات0.01 لات
کمیسیون

 

نداردندارد3.5 دلار (1.5 دلار برای معاملات حجم بالا) در ازای هر 100 هزار دلار، یک طرف معامله
ریبیت پرداختی

 

ریبیت تا 2 دلار در ازای هر 100 هزار دلار، یک طرف معامله. طبق برنامه پیپریبیت تا 2 دلار در ازای هر 100 هزار دلار، یک طرف معامله. طبق برنامه پیپندارد
لوریج1:200 1:1000 1:200 
مقدار مارجین برای پوزیشن‌های هج (در هر دو جهت)50%50%50%
اجرای سفارش‌هااجرای بازار، NDDاجرای بازار، NDDاجرای بازار، NDD
کال مارجین/استاپ اوت25/1525/1525/15
جفت ارزهای CFD36 جفت ارز36 جفت ارز36 جفت ارز
CFD های دیگرنمادهای بازارها، فلزات گران‌بها، نفت، ارزهای دیجیتال و سهامنمادهای بازارها، فلزات گران‌بها، نفت، ارزهای دیجیتال و سهامنمادهای بازارها، فلزات گران‌بها، نفت، ارزهای دیجیتال و سهام
استفاده از اکسپرتدارددارددارد

حساب مجازی یا دمو بروکر اف ایکس چویس

اگر نیاز دارید که حساب معاملاتی را قبل از شروع معاملاتتان تست کنید، بهترین روش برای این کار، ایجاد حساب مجازی یا دمو است. حساب دمو تمام شرایط حساب واقعی را با پول مجازی برای شما شبیه‌سازی می‌کند تا نگرانی بابت ریسک از دست دادن پول‌های خود نداشته باشید و بتوانید به راحتی حساب مدنظرتان را تست کنید.

حساب پم بروکر اف ایکس چویس

در بروکر اف ایکس چویس هیچ‌گونه حساب پم یا حساب کپی ترید وجود ندارد، کاربرانی که می‌خواهند سرمایه گذاری کنند در حساب پم بروکر اف ایکس چویس، می‌توانند از سیستم سیگنال گیری MyFxBook استفاده کنند و از این سیستم سیگنال بهره‌مند شوند.

حساب بدون سواپ بروکر اف ایکس چویس

حساب بدون سواپ یا حساب اسلامی، به حسابی گفته می‌شود که در آن بهره شبانه به معاملاتی که بیش از یک روز باز بمانند، تعلق نمی‌گیرند، بسیاری از کاربران مسلمان به دلیل قوانین مذهبی خود، نمی‌خواهند شامل بهره شبانه شوند.  برای داشتن حساب اسلامی در بروکر اف ایکس چویس باید به پشتیبانی پیام ارسال کنید تا آن‌ها با بررسی شرایط شما اجازه استفاده از این ویژگی را به شما بدهند. همچنین ممکن است طبق نظر کارشناسان حساب swap-free به شما ارائه نشود.

آنچه در مقاله حساب‌های بروکر اف ایکس چویس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله حساب‌های بروکر اف ایکس چویس خواندیم، این کارگزاری دارای 3 حساب معاملاتی اپتیموم، کلاسیک و حرفه‌ای است. حساب اپتیموم و حساب کلاسیک فقط روی متاتریدر 4 عرضه می‌شود اما حساب حرفه‌ای را می‌توانید روی هر دو پلتفرم متاتریدر 4 و 5 ایجاد کنید، همچنین در نظر داشته باشید که امکان ایجاد حساب به صورت شرکتی نیز در بروکر اف ایکس چویس وجود دارد. کمترین پرداختی برای ایجاد حساب متعلق به حساب اپتیموم با 10 دلار است که کاربران مبتدی می‌توانند معاملاتشان را با کمترین ریسک ممکن شروع کنند.

https://kodambroker.com/site-fxchoice

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اف ایکس چویس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران