خانه > مقالات بروکر فیبوگروپ > آموزش حساب اسلامی در بروکر فیبوگروپ

آموزش حساب اسلامی در بروکر فیبوگروپ

بروکر فیبوگروپ برای کاربران مسلمان خود این امکان را ایجاد کرده است که بتوانند حساب‌های معاملاتی خود را به حساب اسلامی تغییر دهند. برای اطلاع از شیوه و قوانین این کار در بروکر فیبوگروپ، لطفاً ادامه مقاله را با ما همراه شوید.

جساب اسلامی بروکر فیبوگروپ

حساب اسلامی چیست؟

حساب اسلامی به حسابی گفته می‌شود که در آن هیچ‌گونه بهره شبانه‌ای وجود ندارد. اگر دقیق‌تر می‌خواهید بدانید که حساب اسلامی چیست؟ باید بگوییم، معاملاتی که بیش از یک روز باز بمانند به صورت معمول شامل بهره شبانه می‌شوند.

حساب اسلامی
حساب اسلامی (سواپ فری)

کاربران مسلمان نمی‌خواهند این بهره شبانه را دریافت یا پرداخت کنند، به همین دلیل ویژگی حساب اسلامی یا حساب بدون سواپ را در حسابشان ایجاد می‌کنند.

آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر فیبوگروپ

به طور کلی در بروکر فیبوگروپ ۶ حساب معاملاتی مختلف وجود دارد که اگر بخواهید یک حساب اسلامی داشته باشید، فقط باید حساب MT4 Fixed را ایجاد کنید. چه در هنگام افتتاح حساب و چه برای حساب‌های قبلاً باز شده این امکان وجود دارد. برای این کار لازم است تا یک ایمیل به farsi@fibogroup.com ارسال کنید تا کارشناسان FIBO Group پس از بررسی، ویژگی سواپ فری را به حساب معاملاتی شما اضافه کنند.

ایجاد حساب سواپ فری در بروکر فیبوگروپ

همان‌طور که گفته شد برای ایجاد حساب اسلامی شما فقط باید حساب FIX MT4 را در بروکر فیبوگروپ ایجاد کرده باشید. دقت کنید که شما باید تمامی قوانین را در حساب اسلامی رعایت کنید تا به صورت یک طرفه حساب شما بسته نشود. همچنین در حساب اسلامی معامله شما شب چهارشنبه باز باشد و به پنج شنبه منتقل شود باید کارمزدی بابت آن پرداخت کنید که در ادامه شرایط آن را بررسی خواهیم کرد.

بروکر فیبوگروپ امکان ایجاد حساب اسلامی را برای کاربران مسلمان خود فراهم کرده است. از این رو شما می‌توانید با ایجاد یک حساب معاملاتی FIX MT4 با ارسال یک ایمیل درخواست حساب اسلامی به پشتیبانی، این ویژگی را برای حساب معاملاتی خود ایجاد کنید.

 مقدار هزینه‌ی روزانه حساب اسلامی بروکر فیبوگروپ

حساب اسلامی بهره شبانه ندارد، اما کارمزد بابت معاملاتی که یک هفته باز بماند دریافت می‌کند، که طبق موارد زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید:

  • 50 دلار کارمزد بابت 1 لات استاندار برای جفت ارزهای زیر
  • 50 دلار کارمزد بابت 1 لات استاندارد برای فلزات

کارمزد معاملات ارز دیجیتال در جدول زیر آمده است:

BTC150
BCH5
ETH15
LTC2
ETC0.5
ZEC3
DASH2
XMR2
XRP0.5

این مبلغ در شب چهارشنبه بابت تمامی پوزیشن‌هایی که در زمان انتقال اردرها (حدود ساعت 00:00 به وقت سرور) مسدود نگردیده، دریافت می‌شود.

آنچه در مقاله حساب اسلامی در بروکر فیبوگروپ خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندیم، بروکر فیبوگروپ امکان ایجاد حساب اسلامی یا حساب بدون سواپ را برای کاربران خود فراهم کرده است. به این معنا که با استفاده از حساب اسلامی، معاملاتی که بیش از یک روز بازبمانند شامل پرداخت نرخ بهره نمی‌شوند.

البته این ویژگی فقط روی حساب FIX قابل انجام است و شما باید از طریق ارسال تیکت به پشتیبانی، حساب خود را اسلامی کنید. در نظر داشته باشید که حساب‌های اسلامی در صورت باز بودن یک هفته‌ای معاملات، شامل پرداخت حق‌الزحمه می‌شوند.

https://kodambroker.com/site-fibogroup

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر فیبوگروپ

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران