خانه > مقالات بروکر فیبوگروپ > ریبیت یا کش بک بروکر فیبوگروپ

ریبیت یا کش بک بروکر فیبوگروپ

ریبیت و کش بک به مبلغی گفته می‌شود که بروکر به صورت نقدی به کاربران پرداخت می‌کند، برای دریافت ریبیت از بروکر فیبوگروپ حتماً باید زیرمجموعه یک مستر آی بی بزرگ شوید یا از طریق لینک آن ثبت نام کنید. در ادامه مطلب روش کامل دریافت ریبیت در بروکر فیبوگروپ را توضیح خواهیم داد.

ریبیت بروکر فیبوگروپ

ریبیت یا کش بک چیست؟

هر معامله‌ای که شما به عنوان یک تریدر انجام می‌دهید، شامل پرداخت هزینه‌های اسپرد و کمیسیون است، برخی از کارگزاری‌ها بخشی از این هزینه‌ها را به عنوان ریبیت به شما بازمی‌گردانند. حالا که میدانید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید مطلع باشید که دریافت ریبیت می‌تواند بخش قابل توجهی از هزینه معاملاتی‌تان را به شما بازگرداند.

کش بک بروکر فیبوگروپ

بروکر FIBO Group به هیچ عنوان کش بک به کاربرانش پرداخت نمی‌کند، مگر طی طرح‌های خاص و در تاریخ‌های مشخص شده، پس اگر می‌خواهید هزینه‌های معاملاتی خود را پس بگیرید باید از طرح ریبیت این بروکر استفاده کنید.

دریافت ریبیت بروکر فیبوگروپ

همان‌طور که گفتیم بروکر فیبوگروپ به کاربران عادی، ریبیت یا کش بک پرداخت نمی‌کند. اما روشی وجود دارد که از طریق آن می توانید ریبیت دریافت کنید. برای این کار شما باید از طریق یک آی بی بزرگ یا مستر IB اقدام کنید، تا با واسطه این شرکت‌ها که قرارداد مالی قوی با بروکر فیبوگروپ دارند بتوانید ریبیت دریافت کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک فیبوگروپ

برای دریافت ریبیت از فیبوگروپ اگر قبلاً در این بروکر ثبت نام کرده باشید، می‌توانید از طریق کد معرف سایت «کدام بروکر» این کار را انجام دهید. برای اطلاع بیشتر از شیوه انجام آن می‌توانید روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر فیبوگروپ

مقدار دریافت ریبیت از بروکر فیبوگروپ بسته به قدرت آی بی شما دارد، اگر «کدام بروکر» را انتخاب کرده باشید به علت قدرت بالای این پلتفرم، می‌توانید بین ۵۵ تا ۸۵% بیشتر از حد معمول، از بروکر فیبوگروپ ریبیت دریافت کنید.

بروکر فیبوگروپ به کاربران عادی ریبیت یا کش بک ارائه نمی‌کند، اما اگر زیرمجموعه یک IB بزرگ مانند کدام بروکر شوید، به واسطه این وب‌سایت که قرارداد همکاری با فیبوگروپ دارد، می‌توانید ریبیت دریافت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر فیبوگروپ

برای برداشت ریبیت در بروکر FIBO Group، باید بدانید آی بی شما چه مسیری را در نظر دارد. اگر کدام بروکر را به عنوان IB خود انتخاب کرده باشید، پس از ثبت نام در فیبوگروپ، یک ثبت نام دیگر در سایت این پلتفرم انجام می‌دهید و از آن طریق در پنل کاربری‌تان می‌توانید به صورت روزانه، میزان ریبیت دریافتی را مشاهده کرده و هر زمان که بخواهید به راحتی درخواست برداشت ریبیت را به صورت پول نقد ارائه کنید.

هزینه استفاده از خدمات فیبوگروپ

استفاده از خدمات فیبوگروپ و آی بی ها برای دریافت ریبیت و کش بک هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و اتفاقاً سبب می‌شود تا بخشی از هزینه‌های معاملاتی که پرداخت کرده‌اید به شما بازگردد.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر فیبوگروپ

هیچ محدودیتی در تعداد و میزان دریافت ریبیت از طریق فیبوگروپ وجود ندارد و تا زمانی که فعالیت خود را در این بروکر ادامه دهید می‌توانید ریبیت دریافت کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر فیبوگروپ خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله ریبیت بروکر فیبوگروپ خواندید، این بروکر به کاربران معمولی ریبیت یا کش بک ارائه نمی‌کند، برای دریافت ریبیت شما باید ابتدا به عنوان زیر مجموعه یک IB بزرگ ثبت نام کنید یا از کد معرف آن استفاده کنید. پیشنهاد ما کدام بروکر است که بهترین قرارداد ممکن با کارگزاری‌ها را دارد. سپس از طریق این وب‌سایت می‌توانید ریبیت بالایی دریافت کنید به‌طوری که بخش عمده‌ای از هزینه‌های معاملاتی شما را بازگرداند.

https://kodambroker.com/site-fibogroup

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر فیبوگروپ

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران