خانه > مقالات بروکر ارانته > آموزش حساب اسلامی در بروکر ارانته

آموزش حساب اسلامی در بروکر ارانته

بروکر ارانته دارای 4 نوع حساب معاملاتی است که هر کدام از آن‌ها را می‌توانید به حساب بدون سواپ یا حساب اسلامی تبدیل کنید. برای آموزش انجام این کار در بروکر ارانته ادامه مطلب با ما همراه شوید.

حساب اسلامی بروکر ارانته

حساب اسلامی چیست؟

حساب بدون سواپ یا حساب اسلامی به حسابی گفته می‌شود که اگر معاملات شما در آن بیش از یک شبانه روز باز بماند، هیچ نرخ بهره‌ای به آن تعلق نمی‌گیرد. حالا که متوجه شدید حساب اسلامی چیست؟ باید بدانید که این حساب ویژه افراد مسلمانی است که نمی خواهند شامل دریافت یا پرداخت بهره شبانه شوند.

آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر ارانته

کاربران مسلمان می‌توانند از ویژگی حساب اسلامی در بروکر Errante استفاده کنند، برای این کار لازم است که ابتدا شما یک حساب معاملاتی ایجاد کنید، پس از آن روی شماره حساب خود کلیک کرده تا صفحه زیر باز شود.

حساب اسلامی در بروکر ارانته
آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر ارانته

همان‌طور که می‌بینید کلیه مشخصات حساب قابل تغییر است، در بخشی که زیر آن خط قرمز کشیده‌ایم، گزینه بدون سواپ وجود دارد، زمانی که روی دکمه Apply کلیک کنید، درخواست شما برای سواپ فری کردن حساب به پشتیبانی ارسال می‌شود. شما باید منتظر بمانید تا درخواست شما ثبت شود و در نهایت کلمه «خیر» که جلوی آن نوشته شده است به کلمه «بله» تغییر وضعیت دهد تا شما متوجه شوید که حساب شما به حساب اسلامی تبدیل شده است.

مقدار هزینه‌ی روزانه حساب اسلامی ارانته

هرچند که شما می‌توانید از ۴ حساب بروکر ارانته برای ایجاد یک حساب اسلامی استفاده کنید، اما این حساب اسلامی به صورت کامل بدون محدودیت نیست. در واقع تعداد شبانه روزی که حساب اسلامی را می‌توانید برای یک نماد معاملاتی استفاده کنید محدود است. در جدول زیر می‌توانید تمام شرایط حساب اسلامی روی نمادهای مختلف را مشاهده کنید:

شماره نماد تعداد شب‌هایی که سواپ محاسبه نمی‌شود
۱ نمادهای اصلی فارکس ۷
۲ نمادهای فرعی فارکس ۱
۳ فلزات ۷
۴ شاخص‌ها و انرژی ۳
۵ ارزهای دیجیتال ۳

اگر معاملات شما بیش از زمان‌های مشخص شده در جدول بالا باز بماند، یک روز پس از پایان محدودیت باید سواپ کل روزهای باز ماندن نماد را پرداخت کنید.

بروکر ارانته برای کاربران مسلمان خود امکان استفاده از ویژگی حساب اسلامی را مهیا کرده است. البته تعداد روزهایی که می‌توانید معاملات بدون سواپ داشته باشید محدود است و در هر دارایی معاملاتی این میزان متفاوت است.

آنچه در مقاله حساب اسلامی بروکر ارانته خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندید، برای ایجاد حساب اسلامی در بروکر ارانته شما می‌توانید ابتدا یک حساب معاملاتی را ایجاد کرده، سپس از بخش تنظیمات حساب، درخواست اسلامی کردن را به پشتیبانی ارائه کنید. همان‌طور که در بالاتر هم خواندید، حساب اسلامی بروکر ارانته دارای محدودیت زمانی است. یعنی برای نمادهای ماژور فارکس تا 7 روز، نمادهای مینور فارکس 1 روز، فلزات 7 روز، شاخص و انرژی 3 روز و ارز دیجیتال نیز 3 روز حق استفاده از ویژگی حساب اسلامی یا بدون سواپ را دارید.

https://kodambroker.com/site-errante

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر ارانته

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید