خانه > مقالات بروکر ارانته > ریبیت یا کش بک بروکر ارانته

ریبیت یا کش بک بروکر ارانته

ریبیت در بروکر ارانته به کاربرانی تعلق می‌گیرد که از طریق لینک یک مستر IB همکار در بروکر ثبت نام کرده باشند یا کد معرف آن را وارد کنند. برای اینکه شما بتوانید به عنوان یک کاربر معمولی، ریبیت از بروکر ارانته دریافت کنید، باید حتماً از روش آموزشی که در ادامه مطلب آورده شده استفاده نمایید.

ریبیت بروکر ارانته

ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک به پرداخت های نقدی قابل برداشتی گفته می‌شود که بروکر برای جبران هزینه‌های معاملاتی کاربران، به آن‌ها ارائه می‌کند. اگر دقیق‌تر بخواهید بدانید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید بگوییم که دریافت ریبیت معمولاً از طریق IB ها انجام می‌شود پس شما باید در بروکر خود زیرمجموعه یک مستر آی بی شوید.

کش بک بروکر ارانته

در بروکر Errante به کاربران معمولی کش بک یا ریبیت پرداخت نمی‌شود.

کش بک بروکر ارانته
دریافت کش بک از بروکر ارانته

همان‌طور که گفته شد برای این کار حتماً باید زیرمجموعه یک آی بی بزرگ باشید که روش انجام آن را در ادامه توضیح خواهیم داد.

دریافت ریبیت بروکر ارانته

برای دریافت ریبیت از بروکر ارانته اگر قبلا در این بروکر ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با استفاده از قرار دادن کد معرف کدام بروکر درون پنل کاربری خود، زیرمجموعه کدام بروکر شوید و ریبیت دریافت کنید.

مقدار ریبیت در بروکر ارانته

زمانی که شما زیرمجموعه یک IB شوید، می‌توانید ۵۵ تا ۸۵% از هزینه‌های معاملاتی که پرداخت کرده‌اید را در قالب ریبیت پس بگیرید. این مسئله کمک می‌کند تا یک درآمد پنهان برای شما ایجاد شود که احتمالاً تاکنون آن را از دست داده‌اید. برای اطلاع بیشتر از شیوه انجام آن می‌توانید روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر ارانته

پس از ثبت نام یا وارد کرد کد معرف آی بی خود، باید در سایت کدام بروکر نیز یک پنل کاربری ایجاد کنید. سپس از آنجا می‌توانید ریبیت خود را دریافت کنید. برای شفاف‌تر شدن مسیر دریافت ریبیت، مراحل زیر را یک بار دیگر مرور می‌کنیم:

  • ثبت نام از طریق لینک IB یا وارد کردن کد معرف
  • ثبت نام در سایت اختصاصی IB
  • انجام معاملات و دریافت ریبیت

بسته به نوع IB که انتخاب می‌کنید، میزان و شرایط دریافت ریبیت شما می‌تواند کاملاً متفاوت باشد.

در بروکر ارانته هیچ کش بک و ریبیتی به کاربران معمولی ارائه نمی‌شود، برای دریافت ریبیت می‌توانید از طریق آی بی های بزرگ مانند کدام بروکر اقدام کنید و از طریق کد معرف آن‌ها در سایت ارانته ثبت نام خود را تکمیل کنید.

هزینه استفاده از خدمات ارانته

همه خدمات در بروکر Errante به صورت رایگان به کاربران ارائه میشود، همچنین خدمات آی بی نیز که به شما ریبیت ارائه میکند رایگان است.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر ارانته

شما پس از اینکه آی بی خود را انتخاب کردید، باید در سایت آن IB نیز ثبت نام انجام دهید تا در پنل کاربری که برایتان در نظر گرفته میشود، بتوانید ریبیت خود را مشاهده کرده و به صورت ریالی پرداشت کنید.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر ارانته

هیچ محدودیتی برای تعداد دریافت ریبیت در بروکر ارانته وجود ندارد، تا زمانی که شما معاملات خود را در بروکر Errante انجام دهید، بر اساس گردش مالی که دارید می توانید ریبیت و کش بک دریافت کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر ارانته خواندیم

همان‌طور که میدانید هر تریدی که در بروکر ارانته انجام می‌دهید شامل اسپرد و کمیسیون می‌شود، این‌ها هزینه‌های معاملاتی هستند که جز درآمد بروکر محسوب می‌شوند. برای اینکه بتوانید بخش زیادی از این هزینه‌ها را برگردانید، باید به عنوان زیر مجموعه یک IB ثبت نام کنید. پیشنهاد ما استفاده از مستر آی بی بزرگی چون کدام بروکر است که می‌تواند کار دریافت ریبیت را با بالاترین نرخ ممکن برای شما انجام دهد.

https://kodambroker.com/site-errante

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر ارانته

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران