خانه > مقالات بروکر ارانته > حساب های بروکر ارانته

حساب های بروکر ارانته

بروکر ارانته دارای 4 حساب مختلف به نام حساب‌های استاندارد، حساب پریمیوم، حساب VIP و حساب Tailor است که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. ما در این مقاله به بررسی جزییات حساب‌های معاملاتی بروکر ارانته خواهیم پرداخت.

حساب های بروکر ارانته

انواع حساب های معاملاتی بروکر ارانته

تنوع حساب معاملاتی در یک بروکر، جز خواسته‌های اصلی معامله‌گران است که بتوانند از میان حساب های مختلف، بهترین را با توجه به استراتژی خود انتخاب کنند. بروکر ارانته دارای ۴ نوع حساب معاملاتی است که در ادامه به توضیح بیشتر هر کدام میپردازیم با ما همراه باشید.

انواع حساب در بروکر ارانته
حساب های معاملاتی بروکر ارانته

بروکر ارانته دارای ۴ حساب معاملاتی به شرح زیر است:

  1. حساب استاندارد
  2. حساب Premium
  3. حساب VIP
  4. حساب Tailor Made

شما به عنوان یک کاربر می‌توانید هر کدام از حساب‌های بالا را بدون هیچ‌گونه محدودیتی و در هر تعداد که مدنظرتان است ایجاد کنید، برای راحتی کار شما ما هر کدام از حساب‌ها و ویژگی‌های آن‌ها را شرح داده‌ایم:

حساب استاندارد

حساب استاندارد بروکر Errante، ساده‌ترین نوع حساب معاملاتی در این کارگزاری است که با پرداخت ۵۰ دلار ایجاد می‌شود. این حساب اسپردی شناور معادل ۱ پیپ به بالا دارد و می‌توانید اهرم آن را تا ۱:۵۰۰ بالا ببرید. معاملات در حساب استاندارد شامل کمیسیون نمی‌شود و مناسب افراد تازه‌کار است که قدم‌های اول خود را در بازار فارکس برمی‌دارند.

حساب Premium

حساب پریمیوم بروکر ارانته از سطح بالاتری برخوردار است، برای ایجاد این حساب لازم است که ۱۰۰۰ دلار در اکانت خود پول داشته باشید، میزان اسپرد شناور این حساب از ۰.۷ پیپ شروع می‌شود و نوع اجرای معاملات آن از مدل ECN است، حساب معاملاتی پریمیوم بدون کمیسیون است و اسکلپرها نیز می‌توانند از این حساب استفاده کنند. شما حداکثر ۵۰ لات هم‌زمان می‌توانید در این حساب معامله باز کنید.

حساب VIP

یکی از جذاب‌ترین حساب‌های معاملاتی بروکر ارانته، حساب VIP است که با پرداخت ۵۰۰۰ دلار ایجاد می‌شود، اسپرد این حساب بسیار ناچیز است و از ۰.۲ پیپ شروع می‌شود، اما در مقابل برای معامله در این حساب باید ۳ دلار به ازای هر لات، کمیسیون پرداخت کنید. اهرم این حساب را می‌توانید روی ۱:۵۰۰ تنظیم کنید. کال مارجین این حساب ۱۰۰% و استاپ اوت آن ۲۰% است.

حساب Tailor Made

اگر معامله‌گر حرفه‌ای هستید، بهترین انتخاب برای شما حساب تیلور است. این حساب با ۱۵۰۰۰ دلار ایجاد می‌شود و اسپرد آن به صورت شناور از ۰.۰ پیپ به بالا است. در حساب Tailor برای هر لات معامله باید ۳ دلار کمیسیون پرداخت کنید. مارجین کال این حساب ۱۰۰% و استاپ اوت آن نیز ۲۰% است.

بروکر ارانته دارای ۴ حساب معاملاتی مختلف به نام های استاندارد، پریمیوم، VIP و Tailor Made است که بدون محدودیت میتوانید هر کدام را که متناسب با استراتژی شماست ایجاد کنید. اگر کاربر مبتدی هستید می‌توانید با پرداخت 50 دلار یک حساب استاندارد ایجاد کنید و معاملات خود را روی آن آغاز کنید.

مقایسه حساب های بروکر ارانته

معمولاً کاربران هنگام انتخاب حساب معاملاتی ترجیح می‌دهند تا شرایط حساب‌ها را در حالت مقایسه‌ای با یکدیگر مشاهده کنند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند. ما برای سهولت کار شما، کلیه حساب‌های بروکر ارانته را در یک جدول آورده‌ایم که بتوانید تمامی ویژگی‌ این حساب‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید:

 مشخصاتStandardPremiumVIPTailor Made
حداقل واریز$50$1000$5000$15000
شروع اسپردها1 پیپ0.7 پیپ0.2 پیپ0.0 پیپ
کمیسیون0033
اهرم معاملاتیتا 500:1تا 500:1تا 500:1اهرم معاملاتی پایین‌تر ممکن است اعمال شود.
حداقل اندازه معاملات0.01 لات0.01 لات0.01 لات0.01 لات
ابزارهای مالیتمام دسته‌بندی دارایی‌هاتمام دسته‌بندی دارایی‌هاتمام دسته‌بندی دارایی‌هاتمام دسته‌بندی دارایی‌ها
ارز حسابUSD, EURUSD, EURUSD, EURUSD, EUR
حداکثر لات هر معامله505050مقادیر پایین‌تر ممکن است اعمال شود
حداکثر تعداد سفارشاتنامحدودنامحدودنامحدودنامحدود
کال مارجین100%100%100%100%
استاپ اوت20%20%20%20%
سواپ فریبه‌محض درخواستبه‌محض درخواستبه‌محض درخواستبه‌محض درخواست

حساب کپی ترید بروکر ارانته

بروکر ارانته حساب پم ندارد اما می‌توانید از سیستم کپی تریدینگ بروکر ارانته استفاده کنید. برای این کار باید به منوی کپی ترید در پنل کاربری خود بروید، روی آن کلیک کنید و ابتدا مشخص کنید که می‌خواهید به عنوان مدیر یا به عنوان سرمایه‌گذار در بخش کپی ترید کار کنید.

کپی ترید بروکر ارانته
سرویس کپی ترید بروکر ارانته

سپس طبق عکس مشخصات خواسته شده از جمله نوع حساب معاملاتی که می‌خواهید در آن ترید کنید را مشخص نمایید، سپس در قسمت بعدی ارز پایه و اهرم را نیز انتخاب کنید و دکمه ادامه را بزنید. حساب شما برای پشتیبانی ارسال خواهد شد و باید منتظر بمانید تا در صورت موافقت کارشناسان بروکر Errante، حساب شما در بخش کپی ترید فعال می‌شود.

اگر هم می‌خواهید به عنوان مدیر حساب در بخش کپی ترید بروکر ارانته فعالیت کنید، باید ابتدا به بخش استراتژی‌های من در پنل کاربری خود بروید، ثبت نام خود را تکمیل کنید، وضعیت حساب معاملاتی و شرح آن را وارد کرده و درخواستتان را به پشتیبانی ارسال کنید تا بعد از موافقت اجازه فعالیت به شما داده شود.

حساب مجازی یا دمو بروکر ارانته

بسیاری از کاربران برای تست حساب معاملاتی، در ابتدا می خواهند که یک نسخه دمو از آن را ایجاد کنند. بروکر ارانته در بخش حساب‌های معاملاتی خود اجازه می‌دهد که بدون هیچ‌گونه محدودیتی، حساب دمو ایجاد کنید.

حساب دمو بروکر ارانته
ایجاد حساب مجازی در بروکر ارانته

برای این کار به بخش افتتاح حساب آزمایشی از منوی کاربری خود بروید و یک حساب را به صورت دمو ایجاد کنید. بین حساب دمو و حساب واقعی هیچ تفاوتی در نحوه اجرای معاملات، اسپرد، کمیسیون و سایر مسائل فنی نیست و فقط پولی که با آن ترید می‌کنید واقعی نیست.

حساب بدون سواپ بروکر ارانته

بروکر ارانته دارای 4 حساب معاملاتی است که همه آن‌ها را می‌توانید به عنوان حساب اسلامی ایجاد کنید. یعنی پس از افتتاح حساب معاملاتی واقعی می‌توانید زمانی که همه معاملات شما بسته است، روی شماره حساب معاملاتی خود کلیک راست کرده و از منوی باز شده درخواست حساب اسلامی را ارائه کنید. البته در نظر داشته باشید که حساب اسلامی در بروکر ارانته بدون محدودیت نیست و تعداد روزی که بهره شبانه برای شما محاسبه نمی‌شود در جدول زیر آمده است:

 تعداد روزهانمادتعداد شب‌هایی که سواپ محاسبه نمی‌شود
1نمادهای ماژور فارکس7
2نمادهای مینور فارکس1
3فلزات7
4شاخص‌ها و انرژی3
5ارزهای دیجیتال3

بعد از پایان این تاریخ، کل روزهایی که معامله شما باز بوده است شامل محاسبه بهره شبانه می‌شود و باید همه آن را پرداخت یا دریافت کنید.

آنچه در مقاله حساب های بروکر ارانته خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله معرفی حساب‌های بروکر ارانته خواندیم، در این کارگزاری 4 حساب معاملاتی مختلف وجود دارد که هرکدام ویژگی‌های خاصی دارند. حساب استاندارد و حساب پریمیوم بدون کمیسیون هستند ولی حساب‌های VIP و حساب Tailor شامل پرداخت 3 دلار به ازای هر لات کمیسیون می‌شوند. همچنین شما در این بروکر برای مدت محدودی می‌توانید معاملات بدون سواپ روی برخی نمادهای معاملاتی را تجربه کنید.

https://kodambroker.com/site-errante

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر ارانته

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران