خانه > مقالات بروکر ارانته > بونوس بروکر ارانته

بونوس بروکر ارانته

بروکر ارانته یک نوع بونوس واریزی به کاربران ایرانی ارائه می‌کند که سقف پرداختی آن 2000 دلار است و حداکثر 30% مبلغی که حسابتان را شارژ می‌کنید، به عنوان بونوس به شما تعلق می‌گیرد. اگر می‌خواهید از سایر شرایط دریافت بونوس در بروکر ارانته مطلع شوید، لطفاً تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

بونوس بروکر ارانته

بونوس در فارکس چیست؟

بسیاری از بروکرها بابت برخی از فعالیت کاربران خود، جوایزی را به صورت نقدی قابل معامله به آن‌ها اهدا می‌کنند که به این جوایز بونوس گفته می‌شود. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ بهتر است با شرایط ارائه بونوس در بروکر ارانته بیشتر آشنا شوید.

آموزش افتتاح حساب بروکر ارانته

اولین گام برای دریافت بونوس در بروکر ارانته ثبت نام کردن و داشتن حساب معاملاتی است. برای ثبت نام در بروکر ارانته، ابتدا باید وارد پنل کاربری خود شوید، از منوی سمت راست روی قسمت حساب‌ها کلیک کنید، سپس گزینه حساب واقعی را انتخاب کنید تا صفحه‌ای مانند تصویر زیر برای شما باز شود.

افتتاح حساب در بروکر ارانته
آموزش افتتاح حساب در بروکر ارانته

در این صفحه همان‌طور که مشاهده می‌کنید، می‌توانید از میان انواع حساب‌های معاملاتی که در بروکر ارانته وجود دارد. یک حساب را انتخاب کرده و سپس به میزان دلخواه، پول به حسابتان واریز کنید تا بتوانید از آن استفاده نمایید.

بونوس های بروکر ارانته در فارکس

بونوس‌ها در تاریخ‌های مختلف می‌توانند تغییر کنند، اما در حال حاضر (شهریور ۱۴۰۲) تنها بونوس فعال در کارگزاری ارانته به دلیل واریز پول به حساب، اهدا می‌شود. یعنی هر بار که شما وجه نقدی به حسابتان واریز نمایید، طبق جدول زیر، درصدی از آن را می‌توانید به عنوان بونوس دریافت کنید.

بونوس بروکر ارانته
جدول درصد بونوس واریزی بروکر ارانته

دقت داشته باشید که حداکثر واریزی بونوس توسط بروکر ارانته ۲۰۰۰ دلار است.

آموزش دریافت بونوس بروکر ارانته

آموزش دریافت این بونوس در بروکر Errante بسیار ساده است، شما باید هنگامی که می‌خواهید اولین واریزی خود را انجام دهید، از طریق تیکت، یا چت آنلاین داخل سایت، درخواست دریافت بونوس خود را به پشتیبانی اعلام کنید تا بعد از تایید فرایند واریز پول این بونوس به حساب کاربری‌تان اضافه شود.

طرح تشویقی بونوس به میزان حداکثر ۳۰ درصد تا سقف 2000 دلار بر اساس جدول است، این بونوس به واریز به حساب معاملاتی تعلق می‌گیرد که می‌توانید از آن در معاملات خودتان استفاده کنید بونوس این بروکر قابل ضرر است ولی قابل برداشت نیست.

مراحل دریافت بونوس بروکر ارانته

روش و مراحل دریافت بونوس واریز بروکر ارانته به شرح زیر است:

  1. ثبت نام
  2. احراز هویت
  3. ایجاد حساب معاملاتی واقعی
  4. واریز به حساب
  5. اطلاع به پشتیبانی و دریافت بونوس

مراحل دریافت بونوس واریز همین موارد است، اما اگر بونوس جدیدی به این بروکر اضافه شود ممکن است مراحل بیشتر یا کمتری برای دریافت آن داشته باشد.

جوایز و پاداش بروکر ارانته

جوایز و پاداش‌های بروکر Errante معمولاً به شکل بونوس های نقدی قابل معامله هستند. یعنی این جوایز به حساب شما واریز می‌شوند ولی شما نمی‌توانید آن را برداشت کنید و فقط اجازه دارید که با آن‌ها معامله کنید و از سود حاصل از معاملات بهره ببرید.

قوانین دریافت بونوس ارانته

قوانین دریافت و استفاده از بونوس واریز به شرح زیر می‌باشد:

  • بونوس یک بار و فقط با واریزی به شما تعلق می‌گیرد.
  • حداکثر پرداختی بونوس 2000 دلار است.
  • بونوس قابل برداشت نیست و فقط قابل معامله است.
  • اگر از آن حساب پولی برداشت کنید (از واریزی اولیه نه سود) به همان میزان از بونوس شما کاسته خواهد شد.

قوانینی که در بالا ذکر شد، همگی مربوط به بونوس واریزی است و اگر زمانی، بونوس جدیدی به بروکر ارانته اضافه شود قطعاً قوانین خاص خودش را خواهد داشت.

نحوه واریز بونوس ارانته به حساب مشتری

بعد از اینکه حساب معاملاتی خود را ایجاد کردید، برای دریافت بونوس باید به پشتیبانی پیام بدهید، پشتیبانی وضعیت شما را بررسی کرده و اگر هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، بونوس را به صورت مستقیم به حساب معاملاتی شما واریز می‌کنند.

مسابقات بروکر ارانته

در حال حاضر هیچ مسابقه‌ای در بروکر ارانته فعال نیست اما شما با سر زدن به صفحه اختصاصی ارانته در سایت «کدام بروکر» می‌توانید از آخرین تغییرات در بونوس‌ها و برگزاری مسابقات مطلع شوید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر ارانته

به بونوسی که هنگام ثبت نام در یک بروکر به شما ارائه می‌شود، بونوس خوش آمد گویی می‌گویند. بروکر ارانته بونوس خوش آمد گویی خود را با بونوس واریزی تلفیق کرده. یعنی اگر شما تازه در ارانته ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با اولین واریزی خود به همان میزان و تا 2000 دلار بونوس اولیه دریافت نمایید.

آنچه در مقاله بونوس بروکر ارانته خواندید

همان‌طور که در طول مقاله بونوس بروکر ارانته خواندیم، این کارگزاری تا حداکثر 30% از واریزی که انجام می‌دهید را به صورت بونوس تا سقف 2000 دلار محدود به عنوان بونوس به شما پرداخت خواهد کرد. این بونوس قابل معامله است ولی قابل برداشت نیست و فقط باید در معاملات خود از آن استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-errante

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر ارانته

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران