خانه > مقالات بروکر دلتا اف ایکس > حساب پم بروکر دلتا اف ایکس

حساب پم بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس از جمله کارگزاری‌های معتبر برای کاربران ایرانی است. شاید تنها نقطه ضعف بروکر دلتا اف ایکس نداشتن حساب پم است. متاسفانه در این کارگزاری شما به حساب PAMM دسترسی نخواهید داشت.

حساب پم بروکر دلتا اف ایکس

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم بروکر در دلتا اف ایکس ابتدا به مفهوم آن می پردازیم. حساب PAMM که اختصار جمله (Percentage allocation management module) است، در واقع نوعی حساب مشارکتی است. این حساب شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری است، که تعداد زیادی سرمایه‌گذار در آن پول واریز می‌کنند و در مقابل، یک تریدر که حساب را هم ایجاد کرده، با مجموع پول‌ها معامله می‌کند. احتمالاً تا حدود زیادی متوجه شده‌اید که حساب پم چیست؟ فقط این نکته را بدانید که در حساب پم، سود و ضرر بر اساس درصد سهیم بودن از آن حساب تقسیم می‌شود.

آموزش افتتاح حساب پم در دلتا اف ایکس

بروکر DeltaFX همچنان فاقد ارائه حساب PAMM است، البته این یک امر طبیعی است خیلی از کارگزاری‌ها هستند که بین حساب پم و کپی ترید یکی را ارائه می‌کنند. شما در این کارگزاری به حساب پم دسترسی نخواهید داشت اما امکان استفاده از کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس را دارید.

بروکر دلتا اف ایکس حساب معاملاتی PAMM ندارد و سرمایه‌گذاران و معامله گران باید به عنوان جایگزین از حساب کپی ترید استفاده کنند، زیرا حساب پم هنوز در این کارگزاری در دسترس نیست.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم دلتا اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله خواندید، فعلاً بروکر دلتا اف ایکس امکان استفاده از حساب پم را ایجاد نکرده است. اگر شما در بخش سوشال تریدینگ به دنبال حساب PAMM بروکر دلتا اف ایکس هستید باید بگوییم که این سیستم هنوز در این کارگزاری فعال نشده است. اما به صورت کلی، امکان استفاده از کپی ترید در بروکر دلتا اف ایکس وجود دارد.

https://kodambroker.com/site-deltafx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر دلتا اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران