خانه > مقالات بروکر دلتا اف ایکس > ریبیت یا کش بک بروکر دلتا اف ایکس

ریبیت یا کش بک بروکر دلتا اف ایکس

دریافت ریبیت یا کش بک در بروکر دلتا اف ایکس به میزان فعالیتی که انجام می‌دهید و مستر آی بی که انتخاب کرده‌اید بستگی دارد. در طرح پرداخت ریبیت و کش بک شما می‌توانید بخش عمده‌ای از هزینه‌های معاملاتی که پرداخت کرده‌اید را پس بگیرید. برای آگاهی بیشتر از سیستم دریافت ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس، تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر دلتا اف ایکس

ریبیت یا کش بک چیست؟

هر معامله‌ای که شما در فارکس انجام می‌دهید، شامل هزینه است که این هزینه‌ها به‌صورت اسپرد و کمیسیون توسط کارگزاری از شما گرفته دریافت می شود. اگر دقیق‌تر بخواهید بدانید کش بک یا ریبیت چیست؟ باید بگوییم که برگشت هزینه‌های معاملاتی به صورت پول نقد را ریبیت می‌گویند.

کش بک بروکر دلتا اف ایکس

در بروکر DeltaFX اگر بخواهید کش بک دریافت کنید، باید میزان معاملات خود را بالا ببرید، کش بک در این کارگزاری بر اساس حجم هر لات معامله‌ای که انجام می‌دهید می‌توانید از ۱ دلار تا ۱۰ دلار باشد. البته در حال حاضر، تنها حساب استاندارد است که از طریق آن می‌توانید کش بک دریافت کنید.

دریافت ریبیت بروکر دلتا اف ایکس

برای دریافت ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس یک راه وجود دارد، شما باید به عنوان زیر مجموعه یک مستر IB اصلی فعالیت کنید تا بتوانید از این طریق ریبیت بگیرید.

دریافت ریبیت بروکر دلتا اف ایکس
آموزش دریافت ریبیت بروکر دلتا اف ایکس

وب‌سایت کدام بروکر یکی از بزرگ‌ترین IB هایی است که با این کارگزاری قرارداد دارد و شما می‌توانید این پلتفرم را به عنوان مستر آی بی خود انتخاب کنید تا از شرایط دریافت ریبیت آن بهره‌مند شوید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک دلتا اف ایکس

برای دریافت ریبیت یا کش بک از دلتا اف ایکس باید خود را به عنوان زیرمجموعه یک مستر آی بی معرفی کنید، برای اینکار باید از طریق کدام بروکر این کار را انجام دهید، یا کد معرف کدام بروکر را در بخش معرف وارد کنید. به این ترتیب شما جزئی از کدام بروکر محسوب خواهید شد و این پلتفرم نرخ بالایی تا ۵۵% بیشتر از حد معمول از بروکر دلتا اف ایکس برای شما ریبیت دریافت خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس

میزان ریبیت یا کش بک دریافتی در بروکر DeltaFX هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و هرچقدر که فعالیت شما بیشتر باشد، ریبیت بیشتری از این کارگزاری با واسطه مستر آی بی ها دریافت خواهید کرد.

بروکر دلتا اف ایکس ریبیت و کش بک را بر اساس میزان فعالیت به کاربرانش ارائه می‌کند، برای دریافت ریبیت از دلتا اف ایکس باید حتماً یک مستر آی بی شبیه به پلتفرم کدام بروکر را انتخاب کرده و از طریق آن ریبیت دریافت کنید.

هزینه استفاده از خدمات بروکر دلتا اف ایکس

استفاده از خدمات دلتا اف ایکس هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد، همچنین آی بی ها که کار انتقال ریبیت را برای شما انجام می‌دهند، هیچ‌گونه هزینه‌ای برای این کار از شما دریافت نمی‌کنند.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس

تعداد دریافت ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس هیچ‌گونه محدودیتی ندارد، یعنی شما به صورت ماهانه می‌توانید به‌اندازه فعالیت خود هرچند بار که به حد نصاب رسیده باشد، کش بک خود را به صورت پول نقد روی حساب خود دریافت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس

برداشت ریبیت در بروکر دلتا اف ایکس به این صورت است که شما بعد از انتخاب مستر آی بی خود، باید در سایت آن ثبت نام کنید. برای مثال اگر سایت کدام بروکر را انتخاب کردید و به عنوان زیرمجموعه آن در بروکر دلتا اف ایکس ثبت نام نموده‌اید. باید یک پروفایل کاربری در «کدام بروکر» نیز ایجاد کنید، سپس از طریق پنل کاربری خود، می‌توانید پول نقد خود را که بابت فعالیت در بروکر دلتا اف ایکس به صورت ریبیت به شما تعلق گرفته، دریافت کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر دلتا اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در مقاله بروکر دلتا اف ایکس خواندید، این کارگزاری طرح ارائه ریبیت و کش بک به کاربرانش را ارائه می‌کند. برای دریافت ریبیت شما باید زیرمجموعه یک IB بزرگ باشید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از لینک کدام بروکر یا کد معرف آن برای سایت دلتا اف ایکس استفاده کنید. کدام بروکر کمک می‌کند تا شما بیشترین حد ریبیت را از دلتا اف ایکس به ساده‌ترین شکل ممکن دریافت کنید.

https://kodambroker.com/site-deltafx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر دلتا اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید