خانه > مقالات بروکر دلتا اف ایکس > ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس یک کارگزاری حرفه‌ای دارای رگوله معتبر است که سیستم ثبت نام و احراز هویت آسانی را برای کاربران ایرانی فراهم کرده تا بتوانند به راحتی کار خود را با این بروکر شروع کنند. برای آشنایی بیشتر با بروکر دلتا اف ایکس با ما در ادامه مطلب همراه شوید.

ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

بررسی بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس یکی از کارگزاری‌های مناسب برای تریدرهای ایرانی است که از سال ۲۰۰۲ تاسیس شده است. بررسی بروکر دلتا اف ایکس نشان می‌دهد که این کارگزاری طی سال های گذشته سعی کرده تا همواره با آخرین پیشرفت‌های فناوری در ارائه خدمات فارکس، خود را هماهنگ کند.

ویدیو آموزشی ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

در این ویدیو آموزشی نحوه ایجاد حساب و احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس را به صورت کامل به شما توضیح داده ایم:

آموزش ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

برای ثبت نام در بروکر DeltaFX ابتدا باید وارد صفحه اول سایت آن شوید و روی گزینه «ثبت نام» کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود.

ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس
آموزش ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

در قدم اول باید ایمیل، رمز عبور و تاییدیه رمز عبور را وارد کنید تا بتوانید وارد مرحله بعدی شوید. سپس یک لینک ورود به ایمیل شما ارسال می‌شود که باید روی آن کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود و بتوانید به پنل کاربری دسترسی پیدا کنید.

احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس

بعد از اینکه ثبت نام اولیه شما تمام شد و وارد سایت دلتا اف ایکس شدید، حالا اولین کار شما این است که بتوانید احراز هویت خود را تکمیل کنید تا بتوانید به کل امکانات سایت دسترسی داشته باشید. در قدم اول همان بالا روی گزینه «پروفایل خود را تکمیل کنید» کلیک نمایید تا وارد فرآیند احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس شوید.

احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس
احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس

همان‌طور که می‌بینید چند مرحله برای تایید هویت وجود دارد که باید آن را بگذرانید، در مرحله اول لازم است تا مشخصات خود را وارد کنید. در عکس زیر همانطور که مشخص است که شما باید نام، نام خانوادگی، شماره تلفن، تاریخ تولد، زبان ایمیل و جنسیت خود را انتخاب کنید، سپس دکمه بعدی را بزنید تا وارد مرحله اول این فرایند شوید.

مرحله اول احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله اول آموزش احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس

در مرحله دوم باید آدرس کامل و دقیق خود را مشخص کنید. دقت داشته باشید، چون در مراحل بعدی باید مدارکی مبنی بر تایید هویت و آدرستان را آپلود کنید، پس هنگام پر کردن مشخصات کاملاً مراقب باشید که همه چیز صحیح وارد شود.

مرحله دوم احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله دوم آموزش احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس

سپس در مرحله سوم نیاز است که مدارک مربوط به احراز هویت شخصی خود را آپلود نمایید، همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، ابتدا انتخاب کنید که کدام مدرک خود را می‌خواهید آپلود کنید، سپس فایل، شماره مدرک و تاریخ انقضای آن را وارد نمایید. کاربران داخل ایران بهتر است که از کارت ملی خود استفاده کنند.

مرحله سوم احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله سوم آموزش احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس

در مرحله چهارم شما باید مدارکی را آپلود کنید که وضعیت آدرس محل زندگی‌تان را اثبات می‌کند، همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، فهرستی از مدارک مورد قبول و همچنین مشخصاتی که باید مدرک ارسالی داشته باشد را خود سایت دلتا اف ایکس ذکر کرده است که قبل از ارسال مدرک توصیه می‌کنیم آن را یک بار با دقت مطالعه کنید.

مرحله چهارم احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله چهارم آموزش احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس

مرحله آخر نیز مربوط به امضای الکترونیک توافق‌نامه‌ها است.

مرحله پنجم احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله پنجم آموزش احراز هویت در بروکر دلتا اف ایکس

شما باید ۳ توافق‌نامه که درباره حریم خصوص، توافق‌نامه مشتری و توافق‌نامه افتتاح حساب است را مورد تایید خود قرار دهید. جلوی متن این توافق‌نامه‌ها فایل دانلود آن‌ها برای مطالعه وجود دارد که می‌توانید قبل از تایید آن‌ها را مطالعه کنید.

آموزش ورود به بروکر دلتا اف ایکس

اگر ثبت نام شما در بروکر دلتا اف ایکس تمام شده، هر بار که می‌خواهید وارد سایت شوید می‌توانید از صفحه اول سایت و گزینه «ورود» استفاده کنید. همان‌طور که در عکس زیر می‌بینید، لازم است تا ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید.

ورود به بروکر دلتا اف ایکس
آموزش ورود به بروکر دلتا اف ایکس

اگر هم رمز عبور خود را فراموش کرده باشید می‌توانید از گزینه «کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید» استفاده کنید تا از این روش بتوانید با استفاده از لینک بازیابی که به ایمیل شما ارسال خواهد شد، رمز جدید دریافت کنید.

آموزش کار با بروکر دلتا اف ایکس

زمانی که وارد پنل کاربری خود در بروکر DeltaFX می‌شوید طبق عکس زیر با منوی روبه‌رو مواجه خواهید شد که در سمت راست تصویر وجود دارد و مجموعه‌ای از عملیات‌ها را می‌توانید انجام دهید.

کار با بروکر دلتا اف ایکس
آموزش کار با بروکر دلتا اف ایکس

همان‌طور که می‌بینید گزینه‌های حساب، واریز و برداشت، تیک‌ها، معامله‌گر حرفه‌ای (کپی ترید)، کمپین‌ها و … وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، ما هر کدام از این گزینه‌ها را در ادامه مطلب توضیح خواهیم داد.

بروکر دلتا اف ایکس روش ثبت نام بسیار ساده‌ای دارد که با یک ایمیل می‌توانید مراحل اولیه آن را انجام دهید، سپس باید برای دسترسی به تمام امکانات سایت حتماً احراز هویت خود را تکمیل کنید، واریز و برداشت متنوع، حساب‌های معاملاتی، دارایی‌های معاملاتی، پلتفرم‌ها و همچنین واریز و برداشت ریالی از جمله امکانات این بروکر است.

آموزش ساخت حساب باینری آپشن بروکر دلتا اف ایکس

در بروکر دلتا اف ایکس امکان ترید به سبک باینری آپشن وجود ندارد و فقط شما می‌توانید معاملات را در سیستم فارکس انجام دهید.

آموزش واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس

برای واریز و برداشت در بروکر DeltaFX شما با گزینه‌های متنوعی روبه‌رو هستید که بنا بر شرایط خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. آموزش واریز و برداشت در بروکر دلتا اف ایکس بسیار ساده است. برای این کار به بخش مربوطه بروید و طبق عکسی که می‌بینید روش مد نظر را انتخاب کنید و عملیات نقل و انتقال پول خود را انجام دهید.

واریز در بروکر دلتا اف ایکس
مراحل واریز در بروکر دلتا اف ایکس

کاربران ایرانی بهتر است که از روش پرداخت محلی برای این کار استفاده کنند. در این روش کاربران ایرانی به راحتی با عملیات کارت به کارت می‌توانند واریز و برداشت خود را انجام دهند.

آموزش سرمایه گذاری در بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس حساب پم ندارد، اما در مقابل امکان استفاده از سیستم کپی تریدینگ را مهیا کرده است. شما می‌توانید از سیستم کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس به عنوان سرمایه‌گذار یا پروایدر استفاده کنید. اگر می‌خواهید به عنوان سرمایه‌گذار، سبدی از حساب‌های کپی ترید را ایجاد کنید، می‌توانید پول خود را بین چند پروایدر حرفه‌ای تقسیم کنید تا ریسک شما تا حد زیادی کاهش یابد.

آنچه در مقاله ثبت نام بروکر دلتا اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله بروکر دلتا اف ایکس خواندیم، این کارگزاری سیستم ثبت نام بسیار ساده‌ای دارد. بعد از ثبت نام حتماً باید احراز هویت خود را در این کارگزاری انجام دهید. DeltaFX امکانات مناسبی از جمله واریز و برداشت ریالی، حساب کپی تریدینگ، نمادهای معاملاتی متنوع و … را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

https://kodambroker.com/site-deltafx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر دلتا اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران