خانه > مقالات بروکر دلتا اف ایکس > کپی ترید در بروکر دلتا اف ایکس

کپی ترید در بروکر دلتا اف ایکس

بروکر دلتا اف ایکس که به تازگی تغییرات مهمی در سایت خود انجام داده، یک سال گذشته سیستم کپی تریدینگ را نیز به خدمات خود اضافه کرده است. شما می‌توانید از خدمات نسبتاً مناسب بروکر دلتا اف ایکس به عنوان پروایدر یا دنبال کننده در حساب کپی ترید استفاده کنید.

کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس

کپی تریدینگ چیست؟

کپی تریدینگ به روشی محبوب در دنیای فارکس گفته می‌شود که در آن سرمایه‌گذاران می‌توانند حساب معاملاتی خود را به یک معامله‌گر حرفه‌ای متصل کنند تا معاملات او برایش کپی شود. حالا که میدانید کپی تریدینگ چیست؟ می‌توانید به عنوان پروایدر یا دنبال کننده در این سیستم فعالیت کنید تا سود شما از فارکس افزایش پیدا کند.

 آموزش ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

برای اینکه بتوانید در بخش کپی ترید بروکر DeltaFX فعالیت کنید، باید ابتدا در این کارگزاری ثبت نام انجام دهید. آموزش ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس آسان است.

ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس
آموزش ثبت نام در بروکر دلتا اف ایکس

شما به راحتی با کلیک روی دکمه ثبت نام و وارد کردن یک ایمیل و رمز عبور، می‌توانید به پنل کاربری دسترسی داشته باشید و پس از آن مشخصات خود را تکمیل نمایید.

آموزش کپی ترید در دلتا اف ایکس

برای اینکه از کپی ترید در دلتا اف ایکس استفاده کنید، به بخش معامله‌گری حرفه‌ای بروید، اگر می‌خواهید خودتان یک تریدر باشید که باقی افراد حساب معاملاتی‌شان را به شما متصل کنند، طبق عکس زیر باید در بخش حساب‌های حرفه‌ای من، روی گزینه افزودن کلیک کنید و یکی از حساب‌های معاملاتی خود را به عنوان حساب حرفه‌ای معرفی کنید.

کپی ترید در بروکر دلتا اف ایکس
آموزش کپی ترید در بروکر دلتا اف ایکس

معرفی حساب حرفه‌ای ۳ شرط دارد؛ حساب شما بالای ۳۰۰ دلار موجودی داشته باشد، حداقل ۲۰ معامله در آن انجام داده باشید و در مجموع حساب شما درون سود باشد.

مراحل اتصال کپی ترید در دلتا اف ایکس

اگر بخواهید مدیر باشید بعد از ایجاد حساب طبق روش بالا، باید منتظر باشید تا سرمایه‌گذاران حسابشان را برای کپی به شما متصل کنند، اما اگر بخواهید خودتان به عنوان سرمایه‌گذار به یک پروایدر متصل شوید، می‌توانید فهرست آن‌ها را از طریق بخش حساب‌های حرفه‌ای مشاهده کنید.

متصل شدن به کپی ترید دلتا اف ایکس

برای متصل شدن به حساب یک پروایدر بعد از اینکه لیست حساب‌های حرفه‌ای را مشاهده کردید، طبق عکس زیر می‌توانید پروایدر مورد مدنظر خود را انتخاب کرده و دکمه دنبال کردن را بزنید.

متصل شدن به کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس
اتصال به کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس

بعد از آن وارد صفحه‌ای خواهید شد که هم مشخصات و قوانین پروایدر را خواهید دید و هم می‌توانید اتصال حسابتان به این حساب را انجام دهید. هرکدام از پروایدر ها قوانین خاص خود را دارند که قبل از اتصال به آن‌ها باید طی یک امضای الکترونیک، موارد را بپذیرید.

آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج

تاپ چنج یکی از معروف‌ترین صرافی‌های آنلاین است که کار جابجایی پول بین شما و کارگزاری‌ها را انجام می‌دهد. آموزش ثبت نام در صرافی تاپ چنج آسان است، وقتی وارد صفحه اول آن شوید کافی است ایمیل خود را وارد کنید، بعد از ورود ایمیل یک کد برایتان می‌آید که آن را وارد می‌کنید، سپس به مرحله بعد می‌روید.

ثبت نام در تاپ چنچ
آموزش ثبت نام در تاپ چنچ

در مرحله بعدی شما باید مشخصات خود را وارد کنید تا بتواند اجازه ورود به پنل کاربری را پیدا کنید. زمانی که در پنل کاربری هستید به عنوان اولین کار باید احراز هویت خود را تکمیل کنید.

بروکر دلتا اف ایکس دارای سیستم کپی تریدینگ است که شما می‌توانید به عنوان پروایدر و همچنین سرمایه‌گذار در آن شرکت کنید، تنها مشکل کپی ترید در بروکر دلتا اف ایکس، کم بود پروایدرهای حرفه‌ای است.

نحوه دریافت پول واریزی در دلتا اف ایکس

برای برداشت پول در بروکر DeltaFX دو روش اصلی وجود دارد، اولی استفاده از تاپ چنج است و دومی برداشت از طریق بانک محلی، شما می‌توانید هنگام برداشت پول طبق عکس زیر یکی از این دو روش را انتخاب کنید.

نحوه برداشت پول در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله اول برداشت پول در بروکر دلتا اف ایکس

سپس به صفحه بعدی خواهید رفت که در آن مقدار و حسابی که می‌خواهید پول را از آن بردارید انتخاب می‌کنید.

نحوه برداشت پول در بروکر دلتا اف ایکس
مرحله دوم برداشت پول در بروکر دلتا اف ایکس

حالا بسته به نوع روش برداشت ممکن است به صورت آنی یا نهایتاً 24 ساعت بعد پول به حسابتان بیاید.

مزایا و معایب کپی ترید در دلتا اف ایکس

اگر وضعیت کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس را بررسی کنیم می‌بینیم که این سیستم به تازگی راه افتاده و هنوز نمی‌توان به خوبی آن را آنالیز کرد، اما در مقابل کپی ترید سایر کارگزاری‌های معتبر ضعف‌های مشخصی دارد که بیشتر مربوط به ارائه آمار عملکرد پروایدرها است. به صورت کلی چون بروکر دلتا اف ایکس تازه این بخش را راه‌اندازی کرده، تکمیل نبودن آن کاملاً طبیعی به نظر می‌رسد.

آموزش انتخاب پروایدر معتبر

قطعا مهم‌ترین کاری که سرمایه‌گذاران هنگام سرمایه‌گذاری از طریق کپی تریدینگ می‌خواهند انجام دهند، انتخاب پروایدر درست است. شما باید به جوانب مختلفی از جمله عمر حساب، وضعیت سودآوری، میزان ریسک، حد ضررها و … دقت کنید. آموزش انتخاب پروایدر معتبر یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید قبل از هر نوع سرمایه‌گذاری در کپی ترید باید آن را یاد بگیرید.

دریافت مشاوره برای انتخاب پروایدر

همان‌طور که گفته شد انتخاب پروایدر بسیار مهم است، اگر هنوز خودتان نمی‌توانید به خوبی پروایدر مناسب را تشخیص دهید، پیشنهاد می‌کنیم که از طریق تیم کارشناسی ما این کار را انجام دهید. متخصصان حوزه فارکس در کدام بروکر آماده هستند که از طریق آی دی تلگرام kodambrokers@ بهترین راهنمایی را برای انتخاب پروایدر با توجه به خواسته‌های شما انجام دهند.

آنچه در مقاله کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس خواندیم

در مقاله کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس خواندیم که این کارگزاری به تازگی سیستم کپی تریدینگ خود را راه اندازی کرده و هنوز کپی تریدینگ آن در سطح استاندارد بالایی قرار نگرفته. هرچند که این مسئله بسیار طبیعی است و کمی زمان خواهد برد، اما امکاناتی که کپی ترید بروکر دلتا اف ایکس در اختیار شما قرار می‌دهد جز امکانات استاندارد است که می توانید به عنوان پروایدر یا سرمایه گذار در این زمینه از آن استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-deltafx

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر دلتا اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید