خانه > مقالات بروکر کلایمکس پرایم > حساب معاملاتی بروکر کلایمکس پرایم

حساب معاملاتی بروکر کلایمکس پرایم

کارگزاری کلایمکس پرایم چهار حساب معاملاتی به نام حساب استاندارد، حساب سنت، حساب ECN و حساب Prime دارد که با حداقل پرداختی 10 دلار می‌توان ساده‌ترین نوع حساب در بروکر کلایمکس پرایم را ایجاد کرد. هر حساب شرایط خاص معاملاتی خود را دارد و تریدرها باید بر اساس مشخصات آن، حساب مد نظر را ایجاد کنند.

حساب های بروکر کلایمکس پرایم

انواع حساب معاملاتی بروکر کلایمکس پرایم

بروکر ClimaxPrime با ۴ حساب های معاملاتی سعی کرده تمامی خواسته‌های معامله گران مختلف را پوشش دهد، اگر فردی مبتدی و تازه‌کار هستید حساب سنت برای شما مناسب است، اگر تجربه شما بیشتر است می‌توانید از حساب استاندارد بروکر کلایمکس پرایم استفاده کنید. اما در ادامه به بررسی کامل حساب معاملاتی بروکر کلایمکس پرایم می پردازیم.

انواع حساب معاملاتی بروکر کلایمکس پرایم
حساب های معاملاتی بروکر کلایمکس پرایم

اما اگر شما جز تریدرهای حرفه‌ای بازار فارکس هستید و شرایط معاملاتی بهتری می‌خواهید، سرعت اجرا و مقدار اسپرد برایتان مهم است باید یکی از حساب‌های ECN یا PRIME را ایجاد کنید. برای اطلاع دقیق‌تر از وضعیت حساب‌های بروکر کلایمکس پرایم ما هرکدام را به صورت جداگانه در ادامه مطلب شرح داده‌ایم:

  1. حساب سنت
  2. حساب استاندارد
  3. حساب ECN
  4. حساب PRIME

در ادامه حساب های ذکر شده را بصورت کامل بررسی خواهیم کرد:

حساب سنت

حساب سنت در بروکر کلایمکس پرایم ویژه افراد تازه‌کار و مبتدی است که نمی‌خواهند ریسک زیادی در معاملات خود داشته باشند، آن‌ها می‌توانند تنها با پرداخت ۱۰ دلار، این حساب را ایجاد کنند. لوریج حساب سنت تا ۱:۵۰۰ قابل افزایش است و سواپ فری محدود به ۷ روز کاری دارد.

حساب استاندارد

تریدرهای سطح متوسط می‌توانند با ۱۰۰ دلار واریزی، حساب استاندارد بروکر کلایمکس پرایم را ایجاد کنند، این حساب اسپردش شناور تا ۱.۲ دارد که می‌تواند برای معاملات معمولی خوب باشد. لوریج حساب استاندارد تا ۱:۳۰۰ است و حداقل حجم معاملات شما از ۰.۰۱ شروع می‌شود.

حساب ECN

حساب معاملاتی ECN یک حساب حرفه‌ای است که مستقیماً شما را به بازار متصل می‌کند تا بالاترین سرعت معاملات را تجربه کنید، اسپرد این حساب ۰.۳ است که کمک می‌کند تا اسکلپرها بتوانند بهترین شرایط معاملاتی در آن را تجربه کنند. لوریج حساب ECN بروکر کلایمکس پرایم را می‌توانید تا ۱:۳۰۰ بالا ببرید.

حساب PRIME

بهترین حساب معاملاتی بروکر ClimaxPrime، حساب PRIME است که می‌توانید آن را با پرداخت ۵۰۰۰ دلار آن را ایجاد کنید، اسپرد این حساب شناور است اما معاملات آن شامل پرداخت ۵ دلار کمیسیون به ازای هر لات معامله می‌شود. حداکثر لوریج انتخابی در حساب پرایم ۱:۳۰۰ است.

مقایسه حساب های بروکر کلایمکس پرایم

برای اینکه بتوانید به عنوان یک تریدر، حساب معاملاتی درستی در بروکر کلایمکس پرایم ایجاد کنید.

مقایسه حساب های بروکر کلایمکس پرایم
مقایسه حساب های بروکر کلایمکس پرایم

لازم است تا بیشتر درباره مشخصات آن حساب بدانید، به همین دلیل ما در ادامه شرایط این حساب‌ها را برای شما در جدول زیر آورده‌ایم:

مشخصاتحساب سنتحساب استانداردحساب ECNحساب PRIME
نمادهای معاملاتیفارکس، فلزات، انرژی فارکس، فلزات، انرژی، شاخص‌ها فارکس، فلزات، انرژی، شاخص‌ها فارکس، فلزات، انرژی، شاخص‌ها
حداقل واریز برای افتتاح حساب۱۰ دلار ۱۰۰ دلار ۵۰۰ دلار ۵۰۰۰ دلار
اسپردشناور از ۱.۲ پیپ شناور از ۱.۲ پیپ شناور از ۰.۳ پیپ شناور از ۰.۱ پیپ
حداکثر لوریج۵۰۰ ۳۰۰ ۳۰۰ ۳۰۰
حداقل حجم هر معامله۰.۰۱ لات سنت ۰.۰۱ لات ۰.۰۱ لات ۰.۰۱ لات
حداکثر حجم هر معامله۳۰ لات سنت ۳۰ لات ۳۰ لات ۳۰ لات
کمیسیوننداردندارد ۶ دلار برای هر لات ۵ دلار برای هر لات
سواپ فریتا ۷ روز  تا ۷ روزنداردندارد
سطح استاپ اوت۲۰ درصد ۳۰ درصد ۵۰ درصد ۵۰ درصد
مارجین معاملات هجصفر صفر صفر صفر
حداقل فاصله اوردر گذاریصفر صفر صفر صفر
حداکثر معاملات بازبدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت
حداکثر دستورات پندینگبدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت بدون محدودیت

 حساب مجازی یا دمو بروکر کلایمکس پرایم

قاعدتاً تجربه کردن وضعیت یک حساب معاملاتی بسیار بهتر از این است که مشخصات آن را فقط بخواهید روی جدول ببینید، به همین دلیل بروکر کلایمکس پرایم شرایطی را فراهم کرده تا شما بتوانید حساب‌های آن را ابتدا به صورت حساب دمو ایجاد کنید و با پول مجازی تمام شرایط معاملاتی آن را بسنجید. شما هیچ محدودیتی در ایجاد حساب دمو در بروکر کلایمکس پرایم ندارید و تمام چیزی که با حساب دمو تجربه می‌کنید، دقیقاً شبیه به حساب واقعی این کارگزاری است.

حساب پم بروکر کلایمکس پرایم

متاسفانه بروکر کلایمکس پرایم هنوز سیستم سوشال تریدینگ فعالی ندارد و شما در این کارگزاری نمی‌توانید حساب پم بروکر کلایمکس پرایم یا حساب کپی ترید ایجاد کنید. شاید یکی از نکات منفی بروکر کلایمکس پرایم همین نداشتن سوشیال تریدینگ است.

بروکر کلایمکس پرایم دارای 4 حساب معاملاتی با ویژگی‌های متفاوت است که تریدرها بر اساس نیازهای خود می‌توانند یکی از حساب‌های سنت، استاندارد، ECN و PRIME را ایجاد کنند. بالاترین سطح لوریج در حساب‌های بروکر کلایمکس پرایم 1:500 است و کمترین میزان اسپرد در بروکر کلایمکس پرایم نیز از 0.1 به صورت شناور محاسبه می‌شود.

حساب بدون سواپ در بروکر کلایمکس پرایم

حساب بدون سواپ به حساب معاملاتی گفته می‌شود که اگر ترید شما بیش از یک روز در آن باز بماند، نیازی به محاسبه بهره شبانه ندارد. بیشتر کاربران مسلمان می‌خواهند که حساب معاملاتی آن‌ها بدون بهره شبانه باشد.

اگر در بروکر کلایمکس پرایم ثبت نام کرده‌اید باید بدانید که حساب اسلامی بروکر کلایمکس پرایم در آن وجود ندارد، فقط با ایجاد حساب سنت و حساب استاندارد می‌توانید تا 7 روز از ویژگی بدون سواپ استفاده کنید. اگر معامله شما وارد روز هشتم شود، تمامی آن 8 روز گذشته برای شما محاسبه خواهد شد و باید سواپ را پرداخت یا دریافت کنید.

آنچه در مقاله حساب های بروکر کلایمکس پرایم خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله حساب‌های بروکر کلایمکس پرایم متوجه شدید، این کارگزاری دارای 4 نوع حساب معاملاتی مختلف است که انواع آن حساب سنت، حساب استاندارد، حساب ECN و حساب PRIME هست.

در یک نگاه با تجزیه و تحلیل حساب‌های بروکر کلایمکس پرایم متوجه خواهید شد که اگر کاربر سطح مبتدی و متوسط هستید، باید یکی از حساب‌های سنت یا استاندارد را ایجاد کنید، اما اگر کاربر حرفه‌ای هستید می‌توانید از حساب‌های ECN و PRIME استفاده کنید. این دو حساب دارای اسپرد پایینی هستند اما برای معامله در آن‌ها باید به ترتیب 6 و 5 دلار به ازای هر لات معامله، کمیسیون پرداخت کنید. اسپرد کل حساب‌های بروکر کلایمکس پرایم نیز به صورت شناور است.

https://app.climaxprime.tools/en/register?affiliate=IOMQ9r0z

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر کلایمکس پرایم

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اخطار

!Warning

با توجه به شکایت‌های زیادی که از بروکر کلایمکس پرایم شده است، ما توصیه می‌کنیم از بروکرهای معتبر استفاده کنید.

پیشنهاد ما سرمایه گذاری در بروکرهای معتبر است، برای مشاهده لیست آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران