خانه > مقالات بروکر آرون گروپس > ریبیت بروکر آرون گروپس

ریبیت بروکر آرون گروپس

به طور کلی ریبیت در بروکر آرون گروپس به کاربرانی تعلق می‌گیرد که زیرمجموعه یک مستر آی بی همکار با بروکر آرون گروپس باشند و همچنین میزان ریبیت به نوع حساب معاملاتی، حجم معاملات و گردش مالی شما بستگی دارد. برای آشنایی با جزئیات دریافت ریبیت و کش بک در بروکر آرون گروپس با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر آرون گروپس

ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک نوعی بازپرداخت نقدی است که معامله گران بابت فعالیت‌های خود دریافت می‌کنند. این کش بک و ریبیت‌ها معمولاً از همان اسپرد و کمیسیونی که تریدرها هنگام معاملات پرداخت می‌کنند به دست می‌آید و برای تشویق هرچه بیشتر کاربران، به آن‌ها پرداخت می‌شود.

ریبیت یا کش بک
ریبیت یا کش بک از هزینه های معاملاتی

حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ بیایید نگاهی به مدل پرداخت ریبیت در بروکر آرون گروپس بیاندازیم.

کش بک بروکر آرون گروپس

بروکر Aron Groups برای تشویق معامله گران، بخشی از هزینه‌های معاملاتی که هنگام ترید پرداخت می‌کنند در قالب کش بک و ریبیت به آن‌ها برگردانده می‌شود. البته دریافت کش بک و ریبیت در آرون گروپس شرایط خاصی دارد و به کاربران معمولی داده نمی‌شود. برای این کار شما حتماً باید زیرمجموعه یک IB طرف قرارداد با آرون گروپس باشید.

دریافت ریبیت بروکر آرون گروپس

در بروکر آرون گروپس یک تریدر معمولی نمی‌تواند ریبیت دریافت کند. برای انجام این کار شما باید زیر مجموعه یک IB شوید که ما به شما «کدام بروکر» را پیشنهاد می‌کنیم. اگر قبلا در این بروکر ثبت نام خود را انجام داده‌اید، کد همکار کدام بروکر را در بروکر آرون گروپس وارد کنید تا به طور رسمی به زیرمجموعه این IB بزرگ تبدیل شوید.

بروکر آرون گروپس به کاربرانی که زیرمجموعه یک مستر IB باشند، بابت گردش مالی و فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند ریبیت و کش بک پرداخت می‌کند.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک آرون گروپس

همان‌طور که گفتیم اولین مرحله تبدیل شدن به زیرمجموعه یک مستر آی بی است. بعد از اینکه این کار را انجام دادید باید در وب سایت IB خود نیز ثبت نام کنید، زیرا مشاهده و برداشت ریبیت از طریق پنل کاربری که در سایت آی بی ایجاد می‌کنید انجام می‌شود. برای آشنایی کامل با مراحل انجام این کار روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر آرون گروپس

پس از گذراندن دو مرحله بالا، در سایت IB یک پنل کاربری به شما تعلق می‌گیرد که به صورت روزانه می‌توانید میزان ریبیتی که به شما تعلق گرفته را مشاهده کنید. دریافت ریبیت نیز بسیار آسان است، کافی است شما در پنل کاربری‌تان در بروکر Aron Groups درخواست واریز بدهید تا پول به صورت خودکار به حساب بانکی که معرفی کرده‌اید واریز شود.

مقدار ریبیت در بروکر آرون گروپس

میزان ریبیت دریافتی از آرون گروپس به دو عامل مهم بستگی دارد؛ اولی فعالیت، تعداد ترید، گردش مالی و … است که بسته به نوع فعالیت شما در بروکر دارد. مسئله دوم قدرت مالی IB تان است. برای مثال «کدام بروکر» از آنجا که قدرتمندترین آی بی حال حاضر در این بازار است، بین 55 تا 85% بیشتر از حد معمول به شما ریبیت یا کش بک پرداخت می‌کند.

هزینه استفاده از خدمات بروکر آرون گروپس

دریافت خدمات و همچنین دریافت ریبیت از بروکر آرون گروپس هیچ‌گونه خدماتی ندارد و همه مراحل به صورت کاملاً رایگان برای شما انجام خواهد شد.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر آرون گروپس

هیچ محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت از بروکر آرون گروپس وجود ندارد، تا وقتی که شما در این کارگزاری مشغول معامله کردن هستید به صورت مرتب ریبیت و کش بک شما محاسبه می‌شود و به شما پرداخت خواهد شد. 

آنچه در مقاله ریبیت بروکر آرون گروپس خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر آرون گروپس خواندیم. برای دریافت ریبیت یا کش بک از این بروکر، باید حتماً زیرمجموعه یک IB بزرگ مانند کدام بروکر شوید. برای اینکار یا باید از طریق این آی بی ثبت نام کنید یا کد معرف آن را وارد نمایید. سپس می‌توانید به واسطه IB خود، بابت معاملات و گردش مالی که دارید به طور منظم ریبیت و کش بک دریافت نمایید.

https://kodambroker.com/site-arongroups

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آرون گروپس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران