خانه > پراپ در فارکس > معرفی پراپ آرون گروپس Aron Groups

معرفی پراپ آرون گروپس Aron Groups

آرون گروپس (Aron Groups) یک کارگزاری حرفه‌ای در فارکس است که خدمات مختلفی از جمله پراپ تریدینگ را به کاربران خود ارائه می‌دهد. در این سیستم بر اساس مدلی که انتخاب می‌کنید و معاملاتی که برای خودتان انجام می‌دهید، می‌توانید سرمایه بزرگتر برای معامله کردن دریافت کنید. ما در این مقاله به صورت کامل سیستم پراپ آرون گروپس را برای شما شرح خواهیم داد.

پراپ فرم آرون گروپس

در ابتدا اگر راجب پراپ اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد ما مطالعه مقاله پراپ چیست؟ است؛ پس از آن که راجب این مورد اطلاعات کافی را بدست آوردید به ادامه معرفی پراپ آرون گروپس در این مقاله بپردازید.

معرفی پراپ تریدینگ آرون گروپس

آرون گروپس به عنوان یک کارگزاری تازه تاسیس تصمیم گرفت، سیستم تامین مالی به نام پراپ را راه‌اندازی کند تا کاربرانی که سرمایه کافی برای معامله‌گری ندارند از این طریق بتوانند تامین سرمایه کنند. ویژگی مهمی که در پراپ آرون گروپس وجود دارد، این است که این پراپ از نوع معمول فاندینگ‌ها نیست که بخواهید برای دریافت پول اولیه، یک حساب معاملاتی را خریداری کنید.

بلکه همان‌طور که به صورت معمول در این بروکر حساب باز می‌کنید، مثلاً ۵۰ دلار واریزی دارید، یک حساب باز کرده‌اید و مشغول‌ترید کردن هستید، حالا می‌توانید از طریق همین حساب معمولی خود مثلاً ۵۰۰۰ دلار سرمایه اضافه برای ترید کردن دریافت کنید. البته باید در نظر داشته باشید که بعد از دریافت فاند دیگر نمی‌توانید با شرایط قبلی خود آزادانه‌ترید کنید و باید قوانینی را به صورت کامل رعایت کنید. برای اینکه بتوانید از طرح‌های پراپ آرون گروپس استفاده کنید باید ابتدا پس از ثبت نام و احراز هویت در این بروکر درخواست خود را به کارگزاری ارسال نمایید.

پلن های Aron Groups

در بروکر آرون گروپس دو پلن مختلف وجود دارد که عناوین آن‌ها به شرح زیر هستند:

  • نیترو پراپ؛
  • آرون

میزان پرداختی‌ها در پراپ آرون گروپس به طور کلی به این شکل است:

مبلغ پرداختی تریدرسرمایه دریافتی از طرف بروکر
۳۰۰۵۰۰۰
۶۰۰۱۰۰۰۰
۱۲۰۰۲۰۰۰۰

 

هرکدام از این دو مدل چالش دارای قوانین و شرایط ویژه خود می‌باشند. مثلاً نیترو پراپ اگر شما ۳۰۰ دلار پول اولیه در حساب خود داشته باشید می‌توانید تا ۵۰۰۰ دلار سرمایه دریافت کنید، اما سود برداشتی را می‌توانید ۲ ماه بعد شروع به برداشت کنید.

اما پلن آرون ۱۰۰ بیشتر شبیه به پلن پراپ شرکت‌های فاندینگ است، در این طرح پس از اینکه به کارگزاری درخواست فعال کردن آن را دادید، یک مرحله ارزیابی ۳۰ روزه را باید پشت سر بگذرانید. در این مرحله ارزیابی باید حداقل ۸% سود کسب کنید و نباید روزانه بیش از ۴% وارد ضرر شوید و ضرر کلی شما نیز نباید بیش از ۸% باشد. پس از گذراندن مرحله اول باید مرحله دوم را بگذرانید، با این تفاوت که مرحله دوم ۶۰ روزه است و در این ۶۰ روز باید حداقل بتوانید ۵% سود بگیرید. اگر این دو مرحله را پشت سر بگذرانید، می‌توانید سرمایه درخواستی برای معامله‌گری را دریافت کنید. پس از اینکه معامله‌گر، دو فاز قبلی را با موفقیت پشت سر بگذارد، در این مرحله از زمان شارژ حساب، معامله‌گر به مدت ۳۰ روز فرصت دارد تا به تارگت سود حداقل ۱ درصدی دست پیدا کند. همچنین، هنگامی‌که معامله‌گر به سود ۱۰ درصد برسد می‌تواند با مسدود کردن سود ۱۰ درصد، حساب خود را تا ۵۰ درصد رشد دهد.

نحوه ثبت نام در پراپ آرون گروپس

مراحل ثبت نام در پراپ آرون گروپس بسیار ساده است. برای این کار ابتدا وارد سایت رسمی Aron Groups  شوید، روی گزینه ثبت نام کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود. در این صفحه همان‌طور که می‌بینید باید مشخصات خود از جمله نام، نام خانوادگی، تاریخ کامل تولد، کشور، شهر، شماره تماس، ایمیل و رمز عبور را وارد کنید.

 

ثبت نام در پراپ فرم آرون گروپس
در این صفحه باید مشخصات خود از جمله نام، نام خانوادگی، تاریخ کامل تولد، کشور، شهر، شماره تماس، ایمیل و رمز عبور را وارد کنید.

بعد از انجام این کار اکانت شما در آرون گروپس ساخته خواهد شد و به پنل کاربری دسترسی پیدا خواهید کرد. بعد از ورود به پنل کاربری حداقل باید ۵۰ دلار حساب خود را شارژ کنید تا در بخش پروفایل ارسال درخواست برای پراپ برای شما فعال گردد و بتوانید درخواست داشتن پراپ را به پشتیبانی ارسال کنید.

قوانین پراپ آرون گروپس

مهم‌ترین مسئله در هر پراپ قوانین آن است، اگر شما تنها یکی از قوانین را رعایت نکنید موجب از دست دادن حسابتان خواهد شد پس لطفاً به قوانین پراپ آرون گروپس توجه کنید:

  • استفاده از ربات فقط برای معامله کردن مجاز است و برای کپی، مارتینگل، هج و … نمی‌توانید از ربات‌ها استفاده کنید.
  • هزینه اولیه که در پراپ برای دریافت فاند از طرح آرون ۱۰۰ پرداخت می‌کنید غیرقابل برگشت است.
  • معاملات کپی شده و کپی کردن از معاملات دیگران قابل قبول نمی‌باشد.
  • معامله‌گر نمی‌تواند در ۲۰% پایانی زمان، ۸۰% سود را خواسته شده را دریافت کند
  • ۲ دقیقه پس از باز کردن یک معامله حتماً باید برایان حد ضرر تعیین شود، در غیر این صورت تخلف محسوب شده
  • اگر معامله‌گر سه تخلف داشته باشد حساب از او گرفته خواهد شد.

با پراپ آرون گروپس در چه کشورهایی می‌توانیم معامله کنیم؟

همه کاربرانی که اجازه ثبت نام در بروکر آرون گروپس را دارند می‌توانند از پراپ آن نیز استفاده کنند. خوشبختانه کاربران ایرانی داخل کشور می‌توانند به راحتی پس از ثبت نام و احراز هویت، درخواست دریافت پراپ را به پشتیبانی ارسال کرده و ظرف مدت ۲۴ ساعت پراپ روی حساب آن‌ها فعال شود.

آرون گروپس دو مدل پراپ بنام نیترو پراپ و آرون 100 را به کاربرانی که در این کارگزاری ثبت نام انجام دهند و حداقل 50 دلار واریزی اولیه داشته باشند ارائه می‌کند.

آیا پراپ آرون گروپس قانونی است؟

به طور کلی پراپ فاندینگ و دریافت سرمایه برای معامله‌گری از بروکرها یا شرکت‌های پراپ یک فرایند کاملاً قانونی است و خود این سیستم مشکلی ندارد، اما برای مطمئن بودن از مجموعه‌ای که می‌خواهید از آن سرمایه دریافت کنید باید مجوزهای رسمی آن را چک کنید. برای مثال شما باید رگوله ها و مجوزهای فعالیت آرون گروپس را چک کنید تا در نهایت با خیال راحت از این بروکر سرمایه معامله‌گری دریافت نمایید.

آموزش واریز و برداشت پراپ آرون گروپس

واریز و برداشت از پراپ Aron Groups کاملاً شبیه به واریز و برداشت از خود وب سایت است و هیچ تفاوتی ندارد، زمانی که شما می‌خواهید پول به حساب خود واریز کنید تا پراپ شما فعال شود باید. باید از بخش دارایی‌ها روی گزینه واریز کلیک کنید، سپس یکی از روش‌های پرداخت را که در پایین می‌بینید انتخاب نمایید و روی آن کلیک کنید.

واریز و برداشت در بروکر آرون گروپس
از بخش دارایی‌ها روی گزینه واریز کلیک کنید.

سپس در این بخش باید مبلغ واریزی و مدل آن را انتخاب کرده و روی دکمه ادامه کلیک کنید تا به درگاه واریز هدایت شوید و فرایند را تکمیل کنید. پس از اینکه پول اولیه را به کیف پولتان واریز کردید می‌توانید درخواست دهید که حساب شما به یک حساب پراپ تغییر وضعیت پیدا کند.

واریز پول به پراپ فرم آرون گروپس
پس از اینکه پول اولیه را به کیف پولتان واریز کردید می‌توانید درخواست دهید که حساب شما به یک حساب پراپ تغییر وضعیت پیدا کند.

برای برداشت از حساب پراپ نیز همین مسیر را باید بروید، یعنی از پنل کاربری خود به بخش دارایی‌ها بروید و روی گزینه برداشت از حساب کلیک کنید، سپس حساب پراپ خود را انتخاب کرده یکی از روش‌های برداشت را انتخاب کنید تا در نهایت برداشت از حساب شما انجام شود.

آنچه در مقاله پراپ آرون گروپس خواندیم:

همان‌طور که در این مقاله خواندید آرون گروپس به عنوان یک کارگزاری امکان استفاده از سیستم پراپ را در دو صورت فراهم کرده است: اولی استفاده از نیترو پراپ و دوم استفاده از آرون 100 است که می‌توانید از طریق آن‌ها بین 5000 تا 20000 دلار سرمایه اولیه برای معامله‌گری دریافت کنید.

سوالات متداول
میزان پرداختی Aron Groups در پراپ چقدر است؟
شما می‌توانید بین 5000 دلار تا 20 هزار دلار را با پرداختی بین 300 دلار تا 1200 دلار دریافت کنید.
آیا در پراپ آرون گروپس استفاده از ربات مجاز است؟
بله شما فقط برای ترید کردن نه فرایندهای دیگر می‌توانید از ربات‌های معامله‌گر در پراپ آرون گروپس استفاده کنید.
آیا پراپ آرون گروپس قانونی است؟
فرایند پراپ به صورت کلی قانونی است، اما خود بروکر آرون گروپس دارای رگوله های سطح پایین است پس هنگام کار با این کارگزاری باید احتیاط کنید.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران