خانه > مقالات بروکر آرون گروپس > بونوس بروکر آرون گروپس

بونوس بروکر آرون گروپس

بروکر آرون گروپس برای تشویق کاربرانش به انجام عملیات‌های مختلف، بونوس های تشویقی را طراحی کرده که هرکدام را به شیوه خاص و با قوانین متفاوتی به آن‌ها ارائه می‌کند. برای اطلاع بیشتر از پروموشن و بونوس های بروکر آرون گروپس با ما همراه شوید.

بونوس در فارکس چیست؟

بونوس در واقع طرح تشویقی است که برای ترغیب تریدرها به فعالیت‌های گوناگون مانند ترید بیشتر، واریز وجه و … از طرف کارگزاری به آن‌ها داده می‌شود. حالا که متوجه شدید بونوس در فارکس چیست؟ بهتر است وضعیت بونوس‌ها در آرون گروپس را بررسی کنیم.

آموزش افتتاح حساب در بروکر آرون گروپس

اولین مرحله برای دریافت بونوس در آرون گروپس داشتن یک حساب معاملاتی است؛ پس از ثبت نام در بروکر آرون گروپس از منوی کاربری می‌توانید روی گزینه حساب های معاملاتی کلیک کنید.
افتتاح حساب در بروکر آرون گروپس
آموزش افتتاح حساب در بروکر آرون گروپس
سپس گزینه باز کردن حساب زنده را بزنید، سپس در زیرمنویی که به شما نمایش داده میشود، نوع حساب مدنظرتان را انتخاب کرده و روی دکمه ادامه کلیک کنید تا حساب شما ایجاد شود.

بونوس های بروکر آرون گروپس در فارکس

در بروکر آرون گروپس بونوس های مختلفی وجود دارد. زمانی که شما وارد بخش بونوس‌ها شوید مشاهده می‌کنید که انواع جوایز تشویقی مانند موارد زیر در این بروکر به عنوان بونوس وجود دارد.

  • بونوس ۳۰% اینفینیتی
  • بونوس ۱% هدیه واریز
  • بونوس خوش‌آمد گویی ۲۵%

آموزش دریافت بونوس آرون گروپس

در منوی بروکر Aron Groups بخشی به نام پیشنهاد ویژه وجود دارد که هر زمان روی آن کلیک کنید، فهرست کامل بونوس های این بروکر را مشاهده خواهید کرد. فراموش نکنید که برای دریافت بونوس از آرون گروپس حتماً باید ثبت نام و احراز هویت را انجام دهید.

در بروکر آرون گروپس بونوس های مختلفی چون بونوس خوش آمد گویی، بونوس واریز، بونوس معرفی و … وجود دارد که برای دریافت هر بونوس باید قوانین آن را کاملاً بپذیرید.

مراحل دریافت بونوس

دریافت بونوس از این بروکر چندان پیچیده نیست شما به ترتیب می‌توانید مراحل دریافت را قدم به قدم طبق نوشته زیر دنبال کنید:

  1. ثبت نام و احراز هویت
  2. انتخاب بونوس مربوط
  3. پذیرش قوانین
  4. هماهنگی با پشتیبانی

البته بسته به نوع هر بونوس ممکن است مراحل کمتر یا بیشتری را بخواهید طی کنید.

قوانین دریافت بونوس آرون گروپس

قوانین دریافت هر بونوس می‌تواند با دیگری متفاوت باشد، البته در نظر داشته باشید که تقریباً اکثر بونوس های بروکر آرون گروپس به صورت نقدی غیرقابل برداشت و قابل معامله هستند.

 

بونوس های بروکر آرون گروپس
بونوس های بروکر آرون گروپس

یعنی فقط می‌توانید با آن‌ها معامله کنید و امکان برداشت بونوس به صورت پول نقد را ندارید.

نحوه واریز بونوس بروکر آرون گروپس به حساب مشتری

در بروکر آرون گروپس پس از فعال کردن بونوس، این هدیه به صورت خودکار به حساب معاملاتی شما واریز می‌شود و شما لازم نیست عملیات بیشتری را انجام دهید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر آرون گروپس

در بروکر آرون گروپس یک بونوس تحت عنوان خوش آمد گویی وجود دارد که بعد از اولین واریزی 25% از کل پولی که واریز کرده‌اید را تا سقف 5000 دلار می‌توانید دریافت کنید. این بونوس به هر کاربر فقط یک بار تعلق می‌گیرد.

جوایز و پاداش بروکر آرون گروپس

همان‌طور که در متن بالا توضیح دادیم جوایز و پاداش‌ها در بروکر آرون گروپس عموماً به صورت نقدی قابل معامله هستند و روی حساب معاملاتی شما واریز می‌شوند.

مسابقات بروکر آرون گروپس

در بخش مسابقات آرون گروپس معمولاً به صورت ماهانه مسابقات مختلفی طراحی می‌شود که بنا بر تاریخی که شما به بروکر مراجعه می‌کنید ممکن است این مسابقه متفاوت باشد.

مسابقات بروکر آرون گروپس
مسابقات و جوایز بروکر آرون گروپس

پس از پذیرش قوانین مسابقه می‌توانید در آن شرکت کنید.

آنچه در مقاله بونوس بروکر آرون گروپس خواندیم

در بروکر آرون گروپس بونوس های مختلفی به کاربران ارائه می‌شود. این بونوس ها معمولاً به صورت غیر قابل‌برداشت و قابل معامله هستند. از جمله مهم‌ترین بونوس های بروکر آرون گروپس می‌توان به بونوس خوش آمد گویی و بونوس واریز اشاره کرد.

https://kodambroker.com/site-arongroups

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر آرون گروپس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران