خانه > مقالات بروکر آرون گروپس > آموزش صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس ۲۰۲۴

آموزش صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس ۲۰۲۴

صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس یک راه مطمئن به منظور سرمایه‌گذاری غیرمستقیم در بازار فارکس است. این صندوق برای کسانی مناسب است که زمان کافی برای مشارکت در بازارهای مالی، تحلیل معاملات و انجام معاملات پی‌درپی را ندارند.
صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس ۲۰۲۴
فهرست مطالب

صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس

صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس، یک صندوق ویژه برای سرمایه‌گذاری جمعی است. مدیران حرفه‌ای با پولی که سرمایه‌گذاران در این صندوق واریز می‌کنند به معامله می‌پردازند و سهم سود هر نفر به میزان سرمایه‌گذاری او، در پایان هر دوره به حسابش واریز می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بروکر آرون گروپس می توانید مقاله معرفی بروکر آرون گروپس را مطالعه کنید

آموزش صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس
صندوق سرمایه‌گذاری بروکر آرون گروپس یکی از روش های عالی برای سرمایه گذاری می باشد.

برای شرکت در صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس وارد پنل کاربری خود شوید. سپس روی بخش حساب‌ها کلیک کرده و نوع حساب را روی “حساب سرمایه” بگذارید، سپس برای شما شماره کاربری و رمز عبوری برای ورود به بخش سرمایه‌گذاری روی متاتریدر ایجاد می‌شود.

احراز هویت صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس
در این صفحه احراز هویت صندوق سرمایه‌گذاری آرون گروپس می توانید مشاهده کنید.

برای خریدن یک سهم از صندوق باید ۱۰۰ دلار واریز کنید. به‌عنوان‌مثال برای خریدن ۵ سهم باید ۵۰۰ دلار به حساب خود واریز نمایید. لطفاً توجه داشته باشید که به واریزهایی که در این حساب انجام می‌شود سودی تعلق نمی‌گیرد و خرید سهام با کمتر از ۱۰۰ دلار امکان‌پذیر نیست. جهت آشنایی بیشتر با حساب‌های بروکر، مقاله انواع حساب بروکر آرون گروپس را مطالعه کنید.

شما می‌توانید سهام صندوق برای ماه بعد را از بیستم ماه جاری لغایت چهاردهم ماه آتی خریداری کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد دارید سهام ماه آتی را خریداری کنید باید سریع وارد عمل شوید، زیرا سهام ماه بعد در روزهای نخست به پایان می‌رسند.

همچنین معامله سهام فعال در ساعات اولیه سومین روز هر ماه به پایان می‌رسد و پس از آن سرمایه اولیه و سود برای برداشت آزاد می‌شود. مشتریان می‌توانند پس از آزاد شدن سرمایه برای خرید سهام ماه بعد اقدام کنند.

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران