خانه > مقالات بروکر یو اس جی اف ایکس > آموزش حساب اسلامی در بروکر یو اس جی اف ایکس

آموزش حساب اسلامی در بروکر یو اس جی اف ایکس

در بروکر یو اس جی اف ایکس کاربرانی مسلمان می‌توانند با ایجاد حساب Mini، درخواست اضافه کردن ویژگی سواپ فری را ارسال کنند. در این صورت دیگر نرخ بهره شبانه برای آنها محاسبه نخواهد شد. برای اطلاع از روش انجام این کار در بروکر یو اس جی اف ایکس تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

حساب اسلامی بروکر یو اس جی اف ایکس

حساب اسلامی چیست؟

به صورت پیش‌فرض، زمانی که معامله شما بیش از یک روز باز بماند (بعد از نیمه شب) شامل محاسبه بهره شبانه می‌شود. کاربران مسلمان به دلیل قوانین شرعی خود نمی‌خواهند هیچ بهره‌ای پرداخت یا دریافت کنند. به همین دلیل حسابشان را به حساب اسلامی تبدیل می‌کنند. حالا که متوجه شدید حساب اسلامی چیست؟ می‌توانید از این ویژگی استفاده کنید.

آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر یو اس جی اف ایکس

روش ایجاد حساب اسلامی در بروکر یو اس جی اف ایکس چندان دشوار نیست، شما ابتدا باید یک حساب معاملاتی Mini ایجاد کرده، سپس به پشتیبانی کارگزاری از طریق چت یا تیکت اعلام کنید که درخواست اسلامی کردن حساب خود را دارید. پشتیبانی سایت پس از بررسی درخواست شما، این ویژگی به حسابتان اضافه خواهد شد.

در بروکر یو اس جی اف ایکس امکان استفاده از حساب اسلامی وجود دارد. فقط کافی است یک حساب mini ایجاد کنید و سپس از طریق پشتیبانی بروکر USGFX، درخواست اسلامی کردن حساب را بدهید. در این صورت دیگر برای شما بهره شبانه محاسبه نخواهد شد.

ایجاد حساب سواپ فری در بروکر یو اس جی اف ایکس

حساب سواپ فری در واقع همان حساب اسلامی است و از مسیری که در بالا گفته شد می‌توانید سواپ فری خود را ایجاد کنید. حساب سواپ فری بروکر USGFX هیچ‌گونه محدودیتی ندارد و می‌توانید روی بیشتر نمادها از این ویژگی استفاده کنید.

مقدار هزینه‌ روزانه حساب اسلامی بروکر یو اس جی اف ایکس

برای حساب‌هایی که سواپ فری نیستند، نرخ بهره شبانه به این صورت در بروکر یو اس جی اف ایکس محاسبه می‌شود:

نرخ بهره شبانه به صورت زیر محاسبه می‌شود:  S = L * P * D * V

 S = مقدار رول آور، L = اندازه لات قرارداد، P = نرخ رول آور (پیپ‌ها)، D= روزهای محاسبه شده نرخ رول اور، V = ارزش هر پیپ برای یک محصول CFD

هزینه حساب اسلامی در بروکر یو اس جی اف ایکس
هزینه روزانه حساب اسلامی بروکر نیکس

سرمایه‌گذاران می‌توانند نرخ بازپرداخت تجاری بر روی پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 را به شرح زیر ببینند: موس را روی نماد داخل پنجره تماشای بازار متاتریدر 4 قرار دهید، راست کلیک کنید و مشخصات نرخ بازپرداخت کالاهای مرتبط را ببینید.

 آنچه در مقاله حساب اسلامی بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله حساب اسلامی بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم، حساب اسلامی به حسابی گفته می‌شود که نرخ بهره شبانه به آن تعلق نمی‌گیرد، یعنی شما برای معاملاتی که بیش از یک روز باز دارید نیاز به پرداخت یا دریافت نرخ بهره ارزهای مورد معامله ندارید. اگر به عنوان یک کاربر ایرانی نیازمند حساب اسلامی هستید، می‌توانید با ایجاد یک حساب Mini درخواست تبدیل کردن آن به حساب اسلامی را به کارگزاری ارائه کنید.

https://kodambroker.com/site-usgforex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر یو اس جی اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران