خانه > مقالات بروکر یو اس جی اف ایکس > کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس سیستم کپی تریدینگ ندارد و اگر شما به عنوان یک معامله‌گر می‌خواهید در سوشال تریدینگ فعالیت کنید، می‌توانید از حساب پم بروکر یو اس جی اف ایکس استفاده نمایید.

کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

کپی تریدینگ چیست؟

کپی ترید به اتصال یک یا چند حساب به یک حساب دیگر جهت کپی کردن از آن گفته می‌شود. اگر می‌خواهید بدانید کپی تریدینگ چیست؟ و چطور کار می‌کند باید بگوییم که سرمایه‌گذاران یا کسانی که توانایی ترید کردن را ندارند، حساب معاملاتی خود را به حساب یک تریدر حرفه‌ای متصل می‌کنند تا معاملات او برایشان کپی شود. برای این اتصال، سرمایه‌گذاران باید پس از سود کردن، درصدی را به عنوان کارمزد به تریدر پرداخت کنند.

آموزش کپی ترید در بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر USGFX سیستم کپی تریدینگ را ندارد و شما نمی‌توانید از این قابلیت استفاده کنید، در عوض این کارگزاری دارای حساب PAMM است که شباهت‌هایی به کپی تریدینگ دارد و اگر علاقه‌مند به سوشیال تریدینگ هستید، حساب پم در بروکر یو اس جی اف ایکس تنها انتخاب شما برای سوشال تریدینگ است.

بروکر یو اس جی اف ایکس فاقد سیستم کپی تریدینگ است و شما نمی‌توانید چه به عنوان سرمایه‌گذار و چه به عنوان معامله‌گر در سیستم کپی تریدینگ کار کنید. جایگزین کپی تریدینگ در بروکر یو اس جی اف ایکس، حساب‌های معاملاتی پم هستند.

آنچه در مقاله کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس آموختیم

همان‌طور که در طول مقاله تاکید شد، بروکر یو اس جی اف ایکس ویژگی کپی تریدینگ را ندارد و اگر هم بخواهید از سیستم سوشیال تریدینگ بهره ببرید، تنها انتخاب شما استفاده از حساب پم در این بروکر است.

https://kodambroker.com/site-usgforex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر یو اس جی اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران