خانه > مقالات بروکر یو اس جی اف ایکس > حساب های بروکر یو اس جی اف ایکس

حساب های بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس دارای 5 نوع حساب معاملاتی مختلف است که تنوع بسیاری در این حساب‌ها دیده می‌شود و کاربران می‌توانند از بین حساب‌های MINI، استاندارد، ECN، VIP و VIP-LOW مناسب‌ترین نوع حساب معاملاتی را برای خود انتخاب کنند. برای آشنایی کامل با جزییات حساب‌های بروکر یو اس جی اف ایکس، تا پایان مطلب با ما همراه شوید.

حساب های بروکر یو اس جی اف ایکس

انواع حساب های بروکر یو اس جی اف ایکس

داشتن تنوع حساب معاملاتی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای یک کارگزاری خوب است. به این دلیل که کاربران مختلف بتوانند بر اساس نوع استراتژی خود، بهترین حساب ممکن را برای معاملاتشان ایجاد کنند. قبل از معرفی حساب‌ها باید بدانید که در بروکر یو اس جی اف ایکس می‌توانید هر حساب را به سه مدل مختلف ایجاد کنید که شامل موارد زیر است:

  1. حساب شخصی: برای ایجاد حساب شخصی همان احراز هویت معمول کفایت می‌کند و ارسال مدارک بیشتری مورد نیاز نیست
  2. حساب مشترک: اگر می‌خواهید حساب مشترک بسازید باید هنگام ایجاد حساب یا ثبت نام آن را اعلام کنید و مدارک هر دو یا چند نفری که در این حساب مشترک هستند را مانند مرحله احراز هویت در سایت آپلود کنید.
  3. حساب شرکتی: اگر حساب شما شرکتی است، باید ضمن اعلام این مسئله، گواهی ثبت شرکت، آدرس شرکت، فهرست و مشخصات مدیران و سهام‌داران بالای ۱۰%، شناسه شخصیت حقوقی LEI و … را بارگذاری کنید.

پس انجام احراز هویت برای یکی از حساب های بالا، نیاز به افتتاح حساب معاملاتی دارید، بروکر USGFX دارای ۵ نوع حساب مختلف است که در ادامه با آن‌ها آشنا خواهید شد:

  1. حساب MINI
  2. حساب STANDARD
  3. حساب VIP
  4. حساب VIP LOW
  5. حساب ECN

برای اینکه شما بتوانید این حساب‌ها را خیلی خوب بشناسید، ما هر کدام از آن‌ها را به صورت کامل برایتان شرح خواهیم داد:

حساب MINI

حساب مینی را می‌توان فقط به عنوان حساب شخصی ایجاد کرد، این حساب ساده‌ترین نوع حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس است که با پرداخت ۱۰۰ دلار افتتاح می‌شود. اسپرد حساب MINI کمی بالاست و از ۲.۸ پیپ آغاز خواهد شد. شما می‌توانید لوریج خود را در این حساب تا ۱:۵۰۰ بالا ببرید.

حساب استاندارد

ایجاد حساب استاندارد در بروکر یو اس جی اف ایکس نیاز به ۱۰ هزار دلار واریزی دارد. لوریج این حساب تا ۱:۵۰۰ قابل افزایش است و این حساب را می‌توانید به عنوان حساب شخصی، مشترک یا شرکتی ایجاد کنید. اسپرد حساب استاندارد به صورت شناور از ۲.۲ پیپ شروع می‌شود.

حساب ECN

حساب ECN که به آن PRO-ECN نیز میگویند، نیاز به پرداخت ۵۰ هزار دلار واریزی دارد. این حساب اسپردی شناور به میزان ۱.۵ پیپ دارد ولی لوریج آن محدود به ۱:۱۰۰ است. حساب ECN را می‌توانید به عنوان حساب شخصی یا شرکتی ایجاد کنید.

حساب VIP

حساب VIP بروکر USGFX را می‌توانید با پرداخت ۵۰ هزار دلار ایجاد کنید، این حساب دارای اسپردی شناور از ۱.۳ پیپ است. لوریج حساب VIP را می‌توانید روی ۱:۵۰۰ تنظیم کنید. این حساب مناسب افرادی است که ترید های کوتاه مدت شبیه به اسکلپ انجام می‌دهند.

حساب VIP-LOW

بهترین نوع حساب بروکر یو اس جی اف ایکس را می‌توان حساب VIP-LOW دانست، این حساب کمترین اسپرد ممکن را با حداقل ۰.۵ پیپ دارد و ویژه معامله گران کاملاً حرفه‌ای بازار فارکس است. برای ایجاد این حساب باید ۵۰ هزار دلار واریزی داشته باشید. لوریج این حساب را می‌توانید روی ۱:۵۰۰ تنظیم کنید.

بروکر یو اس جی اف ایکس حساب‌های معاملاتی مختلفی را ارائه می‌کند که بیشتر آن‌ها برای ایجاد بین 10 تا 50 هزار دلار واریزی اولیه لازم دارند. تنها حساب که می‌توانید با 100 دلار ایجاد کنید حساب Mini بروکر یو اس جی اف ایکس است. بهترین حساب معاملاتی بروکر یو اس جی اف ایکس حساب VIP و VIP-LOW است که پایین‌ترین حد اسپرد را دارد و مناسب اسکپرهاست.

مقایسه حساب های بروکر یو اس جی اف ایکس

حالا که با تمام حساب‌های بروکر یو اس جی اف ایکس آشنا شدید، برای اینکه بتوانید بین آن‌ها یک مقایسه جامع داشته باشید تا تصمیم درستی برای انتخاب حساب بگیرید، ما تمامی جزئیات این حساب‌ها را در یک جدول به صورت مقایسه‌ای برایتان آورده‌ایم:

مشخصاتحساب MINIحساب استانداردحساب VIPحساب PRO-ECNحساب VIP-LOW
حداقل سپرده100 دلار100,000 دلار50,000 دلار50,000 دلار50,000 دلار
حداکثر موجودی حساببدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیت
اسپرد از2.8 پیپ2.8 پیپ1.3 پیپ1.5 پیپ0.5 پیپ
حداقل اندازه لات0.010.010.010.010.01
لوریجتا 1:500تا 1:500تا 1:500تا 1:100تا 1:500
اندازه لات استاندارد100,000100,000100,000100,000100,000
نوع حسابحساب شخصیحساب شخصی, حساب مشترک, حساب شرکتیحساب شخصی, حساب مشترک, حساب شرکتیحساب شخصی, حساب مشترک, حساب شرکتیحساب شخصی, حساب مشترک, حساب شرکتی

 

حساب مجازی یا دمو بروکر یو اس جی اف ایکس

اینکه بخواهید فقط از روی آمار و اطلاعات تصمیم بگیرید که چه حساب معاملاتی برای شما مناسب است، شما نیاز دارید که حتماً آن حساب را تست کنید. برای این کار بروکر یو اس جی اف ایکس امکان استفاده از حساب مجازی یا دمو را برای کاربران فراهم کرده است تا بتوانند به راحتی و بدون ریسک حساب‌ها را تست کنند. برای ایجاد حساب مجازی وارد پنل کاربری خود شوید. 

حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر USGFX حساب پم ندارد اما سیستم کپی تریدینگ را به کاربرانش ارائه می‌کند. در کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس شما می‌توانید به عنوان سرمایه‌گذار یا تریدر فعالیت کنید. برای این کار باید به بخش ONE-CLICK TRADE مراجعه کنید. همان‌طور که در عکس زیر می‌بینید باید انتخاب کنید که می‌خواهید به عنوان سرمایه‌گذار یک اکانت ایجاد کنید یا به عنوان معامله‌گر.

مرحله اول اتصال حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله اول آموزش اتصال حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

اگر معامله‌گر را انتخاب کنید مثل عکس زیر باید مشخصات حسابی که می‌خواهید از جمله درصد کارمزد، توضیحات و … را وارد نمایید.

مرحله دوم اتصال حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله دوم آموزش اتصال حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

اگر می‌خواهید به عنوان سرمایه‌گذار فعالیت کنید باید از فهرست معامله گران برتر یکی را انتخاب کرده، جزییات عملکردی او را مشاهده کنید.

مرحله سوم اتصال حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله سوم آموزش اتصال حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

سپس اگر نظر شما برای اتصال حسابتان به آن فرد قطعی است، روی دکمه گوشه سمت چپ تصویر با عنوان One Click For Copy Trading کلیک کنید.

حساب بدون سواپ بروکر یو اس جی اف ایکس

حساب سواپ یا حساب اسلامی به حسابی گفته می‌شود که در آن معاملاتی که بعد از نیمه شب باز بماند، شامل محاسبه بهره شبانه نمی شود. شما فقط از طریق ایجاد یک حساب Mini می‌توانید حساب اسلامی در بروکر یو اس جی اف ایکس داشته باشید. شما بدون هیچ‌گونه محدودیتی می‌توانید با حساب مینی به صورت بدون سواپ یا همان حساب اسلامی معاملات خود را انجام دهید.

آنچه در مقاله حساب های بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم، در این کارگزاری 5 نوع حساب معاملاتی وجود دارد. این حساب‌ها شامل حساب Mini، حساب VIP، حساب VIP-LOW ، حساب ECN-PRO و حساب استاندارد است. متاسفانه حداقل واریزی این حساب‌ها بسیار بالاست و فقط حساب Mini است که کاربران ایرانی می‌توانند با 100 دلار آن را ایجاد کنند.

https://kodambroker.com/site-usgforex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر یو اس جی اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران