خانه > مقالات بروکر یو اس جی اف ایکس > ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس + لینک ورود به سایت اصلی USGFX

ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس + لینک ورود به سایت اصلی USGFX

بروکر یو اس جی اف ایکس یکی از معتبرترین کارگزاری‌های دنیای فارکس است که به کاربران ایرانی خدمات معامله‌گری ارائه می‌دهد. ثبت‌نام و احراز هویت در بروکر یو اس جی اف ایکس بسیار ساده است. در ادامه مقاله روند کامل ثبت‌نام در بروکر یو اس جی اف ایکس را به شما آموزش خواهیم داد.

ویدیو آموزشی ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

در این ویدیو آموزشی نحوه ایجاد حساب و احراز هویت در بروکر یو اس جی اف ایکس را به صورت کامل به شما توضیح داده ایم:

آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

برای ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس باید به صفحه اول سایت این کارگزاری مراجعه کنید، زبان خود را روی فارسی بگذارید و روی دکمه «افتتاح حساب» که بالای سایت است کلیک کنید. بعد از این کار صفحه زیر باز خواهد شد. در فرم زیر نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید، ملیت، کشور محل اقامت، آدرس ایمیل و شماره همراه خود را به همراه کد کشور وارد نمایید و روی دکمه بعدی کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله اول آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

در مرحله دوم از ثبت‌نام شما باید کلمه عبور خود را انتخاب کنید، سپس یکی از ۵ نوع حساب بروکر یو اس جی اف ایکس را انتخاب کرده تا هم زمان با ثبت‌نام، یک حساب معاملاتی نیز برای شما ایجاد شود.

مرحله دوم ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله دوم آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

در مرحله سوم ثبت‌نام، یک فرم طولانی وجود دارد که باید فیلدهای آن را با دقت پر کنید. تمام موارد بعداً در احراز هویت شما باید تایید شوند، پس حتماً موارد را با دقت پر کنید. دقت داشته باشید که فیلدها باید به زبان انگلیسی پر شوند.

بخش اول این فرم شامل مشخصات فردی، تاریخ تولد و جنسیت شماست، بخش دوم مربوط به مسائل مالیاتی و سیاسی است که عموماً شامل افراد معمولی نمی‌شود. در بخش سوم نیز باید اطلاعات محل سکونت خود را به صورت کامل با آدرس و کد پستی وارد نمایید سپس روی دکمه بعدی کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

مرحله سوم ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله سوم آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

در مرحله بعدی ثبت نام بروکر USGFX همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، سوالات مالی از شما پرسیده می‌شود. این سوالات شامل شغل، نحوه درآمد، میزان درآمد، تجربه معاملاتی و … است. در پایان این مرحله نیز باید چند توافق‌نامه مهم درباره ورود به فارکس را امضا کنید. اگر می‌خواهید متن این توافق‌نامه‌ها را بخوانید، روی لینک آن‌ها کلیک کنید تا صفحه آن به صورت کامل برای شما باز شود.

مرحله چهارم ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله چهارم آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

سپس در مرحله آخر باید واریزی خود را انجام دهید تا بتوانید وارد پنل کاربری خود شوید. این مورد در میان بروکرهایی که به طور معمول با آن‌ها کار می‌کنید شاید کمی عجیب و خاص باشد، اما جز قوانین بروکر USGFX است.

مرحله پنجم ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله پنجم آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

اگر نمی‌خواهید فعلاً این کار را انجام دهید، صفحه را ببندید و از طریق لاگین با وارد کردن ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

آموزش ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس

برای ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس وارد بخش «لاگین» شوید، اینجا می‌توانید از ایمیل یا شماره اکانت معاملاتی که در پایان ثبت‌نام به شما داده شده است به همراه رمز عبور استفاده کنید تا وارد منطقه کاربری شوید.

ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس
آموزش ورود به بروکر یو اس جی اف ایکس

اگر هم رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید، روی دکمه «رمز عبور ورود خود را فراموش کرده‌اید» کلیک کنید تا بتوانید آن را از طریق ایمیل خود بازیابی کنید.

آموزش کار با بروکر یو اس جی اف ایکس

به طور کلی پنل کاربری بروکر یو اس جی اف ایکس بسیار ساده است و کار کردن با آن پیچیده نیست، همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، کل امکاناتی که در بروکر یو اس جی اف ایکس در اختیار دارید به شرح زیر است.

کار با بروکر یو اس جی اف ایکس
آموزش کار با بروکر یو اس جی اف ایکس

در بخش واریز وجوه می‌توانید مدیریت مالی خود را انجام دهید، بخش حساب من مربوط به باز و بسته کردن و مدیریت حساب‌های معاملاتی است. سوابق حسابتان را هم در گزینه کناری آن می‌توانید ببینید. هر بونوس یا مسابقه‌ای که قرار باشد در بروکر یو اس جی اف ایکس برگزار شود در بخش Promotion نمایش داده خواهد شد. بخش One-Click نیز مربوط به کپی تریدینگ است که سرمایه‌گذاران و مدیران حساب می‌توانند از آن استفاده کنند. 

احراز هویت بروکر یو اس جی اف ایکس

زمانی که اولین بار وارد پنل کاربری بروکر یو اس جی اف ایکس شوید، یک اخطار قرمز رنگ برای شما بالای تصویر نمایش داده می‌شود. شما باید به ایمیل خود مراجعه کنید، روی لینکی که برایتان فرستاده شده کلیک کنید تا ایمیل شما تایید شود و وارد مراحل احراز هویت بشوید.

مرحله اول احراز هویت در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله اول آموزش احراز هویت در بروکر یو اس جی اف ایکس

بعد از ورود مجدد به صفحه زیر (آپلود سند) هدایت می‌شوید؛ در اینجا از شما خواسته می‌شود که مدارکی را برای تایید اطلاعاتی که وارد کرده‌اید آپلود کنید. در بخش اول باید عکس گذرنامه یا کارت ملی خود را به صورت پشت و رو آپلود نمایید. 

مرحله دوم احراز هویت در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله دوم آموزش احراز هویت در بروکر یو اس جی اف ایکس

سپس تصویری از سند تایید آدرس که می‌تواند شامل قولنامه خانه، اجاره‌نامه، سند یا قبض باشد را آپلود کنید. پس از کامل شدن تمام آپلودهای شما، دکمه ارسال را بزنید. معمولاً حدود ۲۴ ساعت زمان خواهد برد تا مدارک شما توسط کارشناسان بروکر یو اس جی اف ایکس بررسی شود و در نهایت در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد، احراز هویت شما کامل خواهد شد و به همه بخش‌های بروکر از جمله بخش برداشت وجه دسترسی پیدا می‌کنید.

آموزش ایجاد حساب باینری آپشن یو اس جی اف ایکس

در بروکر یو اس جی اف ایکس امکان معاملات باینری آپشن وجود ندارد و شما فقط می‌توانید معاملات معمول را در بازار فارکس انجام دهید. البته بیشتر بروکرها معاملات باینری آپشن را ارائه نمی‌دهند.

بروکر یو اس جی اف ایکس یک کارگزاری نسبتاً معتبر است که سال 2006 در استرالیا تاسیس شده و توانسته کاربران زیادی از شرق آسیا را به خود جذب کند. این بروکر خدمات مناسبی به ایرانیان ارائه می‌کند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به واریز و برداشت ریالی اشاره کرد.

آموزش واریز و برداشت در بروکر یو اس جی اف ایکس

برای انجام عملیات واریز و برداشت از حسابتان در بروکر یو اس جی اف ایکس باید بعد از احراز هویت به بخش واریز وجه یا برداشت وجه بروید. زمانی که روی آن‌ها کلیک کنید صفحه‌ای شبیه به تصویر زیر باز می‌شود و با استفاده از روش‌هایی مانند پی پال، پرفکت مانی، فست پی، اسکریل و … می‌توانید این کار را انجام دهید. آموزش واریز و برداشت در بروکر یو اس جی اف ایکس برای کاربران ایرانی نیز بسیار ساده است.

واریز و برداشت در بروکر یو اس جی اف ایکس
آموزش واریز و برداشت در بروکر یو اس جی اف ایکس

ایرانیانی که به روش‌های بالا دسترسی ندارند، باید به پشتیبانی پیام بدهند تا یک مدیر حساب از طریق تلگرام به آن‌ها متصل شود و کارهای نقل و انتقال پول را برایشان انجام دهد.

آموزش سرمایه گذاری در بروکر یو اس جی اف ایکس

در بروکر یو اس جی اف ایکس امکان استفاده از حساب پم وجود ندارد اما بجای آن شما به سیستم کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس دسترسی خواهید داشت. برای این کار در پنل کاربری خود روی بخش one-click trading کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید. در آنجا 2 گزینه پیش روی شماست، یکی به عنوان فرد سرمایه‌گذار که در سمت راست تصویر وجود دارد و دیگری به عنوان تریدر حرفه‌ای. هرکدام را که می‌خواهید انتخاب کنید و روی آن کلیک کنید تا وارد بخش بعدی شوید.

مرحله اول کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله اول اتصال به کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

اگر به عنوان سرمایه‌گذار وارد شوید فهرستی از تریدرهای برتر را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید حسابتان را به آن‌ها متصل کنید. زمانی که روی یکی از آن‌ها کلیک کنید کلیه مشخصات حساب معاملاتی آن فرد و نتیجه معاملاتی که انجام داده را مشاهده خواهید کرد. اگر تصمیم گرفتید که این فرد را برای اتصال حساب انتخاب کنید، روی دکمه One Click for Copy Trading بزنید تا وارد صفحه اتصال حساب به او شوید.

مرحله دوم کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله دوم اتصال به کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس

اما اگر به عنوان یک معامله‌گر بخواهید فعالیت کنید، باید پس از کلیک روی بخش Professional Trader فرم زیر را پر کنید. در این فرم ضمن وارد کردن مشخصات استراتژی، درصد کارمزد و … می‌توانید توضیحاتی که باید سرمایه‌گذاران بخوانند را بنویسید و معاملات خود را آغاز کنید تا در جدول رده‌بندی تریدرها قرار بگیرید.

آنچه در مقاله یو اس جی اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم، کاربران ایرانی با مدارک معمول خود می‌توانند در این بروکر به راحتی ثبت‌نام کرده و احراز هویت خود را انجام دهند. در کارگزاری یو اس جی اف ایکس شما به واریز و برداشت ریالی از طریق یک مدیر حساب شخصی دسترسی خواهید داشت. همچنین می‌توانید از سیستم کپی تریدینگ این بروکر به عنوان سرمایه‌گذار یا معامله‌گر حرفه‌ای استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-usgforex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر یو اس جی اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران