خانه > مقالات بروکر یو اس جی اف ایکس > ریبیت بروکر یو اس جی اف ایکس

ریبیت بروکر یو اس جی اف ایکس

ریبیت و کش بک به بازپرداخت نقدی گفته می‌شود که بروکر یو اس جی اف ایکس برای تشویق بیشتر کاربرانش به معاملات بیشتر این کار را انجام می‌دهد. البته ریبیت و کش بک بروکر یو اس جی اف ایکس به کاربرانی که به صورت معمولی ثبت نام کرده‌اند تعلق نمی‌گیرد و برای دریافت آن باید یا کد معرف یک مستر آی بی بزرگ را وارد کنید یا از طریق لینک آن IB ثبت نام کنید.

ریبیت بروکر یو اس جی اف ایکس

ریبیت یا کش بک چیست؟

همه معاملات شما در فارکس شامل پرداخت هزینه‌هایی چون کمیسیون و اسپرد می‌شود که اگر معاملات شما در طول ماه زیاد باشد، مبلغ قابل توجهی خواهد شد.

 

کش بک یا ریبیت
کش بک یا ریبیت بروکرها

کارگزاری‌ها معمولاً برای تشویق کاربران خود بخشی از این هزینه‌ها را به صورت کش بک و ریبیت باز می‌گردانند. حالا که فهمیدید کش بک یا ریبیت چیست؟ بهتر است در ادامه با شرایط دریافت آن از بروکر USGFX آشنا شوید.

کش بک بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس امکان دریافت کش بک را برای کاربران خود فراهم کرده است، اما شما به عنوان یک فرد معمولی نمی‌توانید مستقیماً از این کارگزاری کش بک بگیرید. شما باید حتماً زیرمجموعه یک مستر آی بی بزرگ که قرارداد همکاری با بروکر یو اس جی اف ایکس دارد بشوید. سپس با واسطه آن IB امکان دریافت ریبیت و کش بک برایتان فراهم خواهد شد.

دریافت ریبیت بروکر یو اس جی اف ایکس

همان‌طور که گفته شد ریبیت و کش بک یو اس جی اف ایکس از طریق مستر آی بی ها قابل انجام است. برای اینکه بتوانید از بروکر یو اس جی اف ایکس ریبیت بگیرید. پیشنهاد می‌کنیم که از IB «کدام بروکر» استفاده کنید. اگر قبلاً در این بروکر ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید کد معرف کدام بروکر را وارد کرده تا زیرمجموعه این IB شوید و بتوانید از طریق آن کش بک و ریبیت خود را دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از روش انجام این کار روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک یو اس جی اف ایکس

برای اینکه بتوانید ریبیت یا کش بک از بروکر USGFX دریافت کنید باید چند مرحله زیر را طی کنید:

  1. ثبت نام از طریق لینک یک IB (مانند کدام بروکر) یا زدن کد معرف
  2. انجام معامله برای گردش مالی
  3. ثبت نام در سایت کدام بروکر

خیلی آسان با طی کردن این سه مرحله در کمتر از ۱۰ دقیقه می‌توانید سیستم دریافت ریبیت و کش بک خود را فعال کنید.

مقدار ریبیت در بروکر یو اس جی اف ایکس

میزان ریبیت دریافتی در بروکر یو اس جی اف ایکس به دو عامل مهم بستگی دارد. اولین مسئله میزان گردش مالی و تریدهای خود شماست. هرچقدر گردش مالی شما بالاتر برود، میزان ریبیت و کش بکی که می‌گیرید نیز بیشتر خواهد شد. مسئله دوم قدرت مالی IB است که انتخاب می‌کنید. همان‌طور که گفتیم بهترین آی بی برای کار با بروکر یو اس جی اف ایکس سایت کدام بروکر است. این سایت می‌تواند بین ۵۵ تا ۸۵% بیشتر از حد معمول سایر آی بی ها به شما ریبیت پرداخت کند.

از بروکر یو اس جی اف ایکس می‌توانید ریبیت یا کش بک دریافت کنید. البته نه به طور مستقیم بلکه باید حتماً زیرمجموعه یک IB قوی باشید. مستر آی بی های خوبی مانند کدام بروکر به شما کمک می‌کند تا بتوانید بالاترین نرخ ممکن کش بک و ریبیت را از این کارگزاری دریافت کنید.

هزینه استفاده از خدمات یو اس جی اف ایکس

خدمات بروکر یو اس جی اف ایکس کاملاً رایگان است و شما هیچ هزینه‌ای را پرداخت نخواهید کرد.

هزینه استفاده از خدمات بروکر یو اس جی اف ایکس
هزینه استفاده از خدمات بروکر یو اس جی اف ایکس

همچنین اگر زیرمجموعه آی بی کدام بروکر شوید نیز عملاً هیچ پولی را بابت خدمات کش بک پرداخت نمی‌کنید و همه چیز به صورت رایگان به شما تعلق خواهد گرفت.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر یو اس جی اف ایکس

محدودیتی در تعداد دریافت ریبیت نیز وجود ندارد. تا زمانی که شما در حال معامله هستید، ریبیت و کش بک شما بر اساس میزان گردش مالی که دارید پرداخت خواهد شد. معمولاً ریبیت به صورت روزانه محاسبه می‌شود و قابل برداشت خواهد بود.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر یو اس جی اف ایکس

همان‌طور که گفتیم خود بروکر یو اس جی اف ایکس به صورت مستقیم به شما ریبیت پرداخت نمی‌کند. پس شما از طریق آی بی که آن را انتخاب کرده‌اید باید ریبیت خود را دریافت کنید. برای این کار باید در سایت IB ثبت نام کنید و پروفایل کاربری خود را بسازید، سپس می‌توانید از طریق آن در پنل کاربری خود میزان کش بکی که به شما تعلق گرفته را ببینید و هر زمان که خواستید به صورت پول نقد آن را برداشت کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم

همان‌طور که در طول مقاله دریافت ریبیت از بروکر یو اس جی اف ایکس خواندید، در این کارگزاری به صورت مستقیم به شما ریبیت پرداخت نمی‌شود. شما باید زیرمجموعه یک آی بی شوید تا بتوانید از طریق آن ریبیت دریافت کنید. میزان دریافت ریبیت شما به قدرت آی بی و همچنین میزان معاملاتی که انجام می‌دهید بستگی دارد. کدام بروکر به عنوان یک مستر آی بی بزرگ کمک می‌کند تا بین 55 تا 85% از هزینه‌های معاملاتی که پرداخت کرده‌اید را بتوانید به راحتی پس بگیرید.

http://www.usgforex.com/RegAcc/RegAccStep1?culture=fa-IR&IB=2128p8z8x808p8R-01

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر یو اس جی اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هزینه‌های معاملاتی خود را کاهش دهید و به درآمد تبدیل کنید.
همین حالا درخواست دریافت ریبیت خود را ثبت کنید