خانه > مقالات بروکر یو اس جی اف ایکس > حساب پم بروکر یو اس جی اف ایکس

حساب پم بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس متاسفانه امکان ارائه سیستم پم به صورت مستقل را ندارد و از طریق بروکر یو اس جی اف ایکس فقط می‌توانید به MyFxbook متصل شوید و از ارائه دهندگان سیگنال استفاده کنید.

حساب پم بروکر یو اس جی اف ایکس

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی حساب پم در بروکر یو اس جی اف ایکس ابتدا به مفهوم و معنی حساب پم اشاره می کنیم. حساب PAMM به حسابی شبیه به همان صندوق‌های سرمایه‌گذاری گفته می‌شود که یک مدیر حساب آن را افتتاح می‌کند و در نهایت سرمایه‌گذاران روی حساب سرمایه‌گذاری می‌کنند. اگر دقیق‌تر می‌خواهید بدانید حساب پم چیست؟ و چطور کار می‌کند باید بگوییم که حساب پم توسط یک مدیر، گردانده می‌شود و آن مدیر با کل پول موجود در حساب‌، ترید می‌کند.

آموزش افتتاح حساب پم در یو اس جی اف ایکس

همان‌طور که گفته شد بروکر یو اس جی اف ایکس فاقد حساب پم است و شما نمی‌توانید در آن حساب باز کنید. حساب کپی ترید بروکر یو اس جی اف ایکس هم به صورت مستقل نیست و از طریق MyFxbook به صورت دریافت سیگنال قابل استفاده است.

بروکر یو اس جی اف ایکس متاسفانه هنوز امکان استفاده از حساب PAMM را فراهم نکرده است و فقط می‌توانید از طریق دریافت سیگنال به سوشیال تریدینگ در این کارگزاری دسترسی داشته باشید.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم یو اس جی اف ایکس خواندیم

طی بررسی انجام شده متوجه شدیم که بروکر یو اس جی اف ایکس حساب PAMM ندارد و شما نمی‌توانید به چنین امکانی در این کارگزاری دسترسی داشته باشید. شما برای استفاده از سوشال تریدینگ فقط می توانید از کپی ترید استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-usgforex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر یو اس جی اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران