خانه > مقالات بروکر یو اس جی اف ایکس > بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس

بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس

بروکر یو اس جی اف ایکس از آن دسته کارگزاری‌هایی است که معمولاً چند بونوس فعال دارد و کاربران می‌توانند از بخش تبلیغات ویژه سایت خود کارگزاری یا صفحه اختصاصی بروکر یو اس جی اف ایکس در کدام بروکر، از وضعیت آخرین بونوس های فعال با خبر شوند.

بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس

بونوس در فارکس چیست؟

جوایز نقدی و غیر نقدی که بروکرها به کاربران به دلایل مختلف ارائه می‌کنند را بونوس میگویند. برای اینکه دقیقاً بدانید بونوس در فارکس چیست؟ باید بگوییم که بونوس ها برای ثبت نام، واریز به حساب، گردش مالی، شرکت در مسابقات و … به کاربران ارائه می‌شود.

آموزش افتتاح حساب در بروکر یو اس جی اف ایکس

برای اینکه بتوانید در بروکر USGFX از بونوس ها استفاده کنید، باید یک حساب معاملاتی در این کارگزاری ایجاد کنید. اگر هنوز ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس نکرده‌اید می‌توانید از طریق دکمه افتتاح حساب وارد صفحه زیر شوید. در اینجا از شما خواسته می‌شود که مشخصات اولیه خود را وارد نمایید.

مرحله اول ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله اول آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

سپس در مرحله بعد، ضمن وارد کردن رمز عبور، باید یک اکانت معاملاتی نیز بسازید. مناسب‌ترین حساب برای کاربران ایرانی حساب مینی است. در ادامه باید میزان لوریج، نوع پلتفرم معاملاتی و سرور خود را انتخاب نمایید تا هم ثبت نام شما انجام شود و هم یک اکانت معاملاتی برایتان ایجاد شود.

مرحله دوم ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس
مرحله دوم آموزش ثبت نام در بروکر یو اس جی اف ایکس

سه مرحله بعدی بیشتر مربوط به سوالات مهارتی است که بروکر درباره وضعیت معاملاتی، مهارت شما در فارکس و میزان درآمدتان پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آن افتتاح حساب شما کامل خواهد شد.

بونوس های بروکر یو اس جی اف ایکس در فارکس

اگر بخواهید بونوس های بروکر یو اس جی اف ایکس را ببینید می‌توانید به صفحه ویژه آن در سایت کدام بروکر مراجعه کنید. آخرین تغییرات در بونوس ها آنجا نمایش داده خواهد شد. در هر تاریخ، کارگزاری یو اس جی اف ایکس بونوس های خاصی را به کاربران ارائه می‌کند که انواع بونوس های این بروکر به شرح زیر است:

 • بونوس خوش‌آمد گویی
 • بونوس واریز
 • بونوس گردش مالی
 • مسابقات
 • و… .

قبل از اینکه بخواهید از هر بونوس استفاده کنید باید ابتدا پیامی به پشتیبانی USGFX بدهید تا مطمئن شوید در تاریخی که شما اقدام می‌کنید آن بونوس فعال است.    

آموزش دریافت بونوس

روش دریافت هر بونوس در بروکر یو اس جی اف ایکس می‌تواند متفاوت باشد در حال حاضر (شهریور ۱۰۴۲) کاربران ایرانی می‌توانند برای دریافت بونوس شارژ حساب که با بونوس خوش‌آمد گویی تلفیق شده است، اقدام کنند.

برای دریافت این بونوس کافی است به پشتیبانی بروکر یو اس جی اف ایکس پیام دهید تا شما را به مدیر حساب و پشتیبانی فارسی زبان متصل کنند. سپس پشتیبانی فارسی زبان از طریق تلگرام با شما در ارتباط خواهد بود و در نهایت پس از واریز اولیه بونوس را برای شما فعال خواهد کرد.

مراحل دریافت بونوس

برای دریافت بونوس از بروکر یو اس جی اف ایکس باید مراحل زیر را طی کنید:

 1. ثبت نام و احراز هویت
 2. واریز اولیه
 3. پیام به پشتیبانی
 4. پذیرش قوانین
 5. دریافت بونوس روی حساب

البته ممکن است برخی بونوس ها نیاز به مراحل بیشتر یا کمتری داشته باشند که در بخش قوانین آن‌ها، توضیح داده می‌شود.

بروکر یو اس جی اف ایکس بونوس های متفاوتی چون بونوس معرفی، بونوس واریزی و بونوس خوش آمد گویی را به کاربرانش ارائه می‌کند، این بونوس ها معمولاً قابل معامله و قابل ضرر هستند؛ اما پیش از فعال‌سازی آن‌ها باید با پشتیبانی این بروکر تماس بگیرید.

قوانین دریافت بونوس یو اس جی اف ایکس

بونوس بروکر USGFX که برای واریز پول به شما داده می‌شود، شامل قوانینی است که در ادامه آن را مشاهده خواهید کرد:

محاسبه:

پاداش: 1000 $ X 50% = 500$

حجم مورد نیاز معامله: 500 $ X 14% = 70 lots

 1. پس از تکمیل 70 لات،500$ پاداش به شما تعلق خواهد گرفت.
 2. دوره محاسبه پاداش: 60 روز بعد از تاریخ سپرده‌گذاری، می‌باشد.

معاملاتی که شامل پاداش نخواهند شد:

 1. معاملاتی که hedge می‌شوند (یک معامله خرید و یک معامله فروش) تنها یک معامله محسوب می‌شوند، نه دو معامله.
 2. اگر معامله‌ای زودتر از 10 دقیقه بسته شود، برای آن معامله پاداش محاسبه نخواهد شد.
 3. زمانی که شما برای دریافت پاداش برای اولین بار سپرده‌گذاری می‌کنید، اگر متعاقباً چند بار دیگر در همان حساب اقدام به سپرده‌گذاری کنید، حجم معاملات برای دریافت پاداش بر مبنای سرمایه‌گذاری اولیه در حساب، محاسبه خواهد شد.

در این شرایط پاداش به شما تعلق نخواهد گرفت:

 1. سپرده خالص حساب به کمتر از سپرده‌گذاری اولیه برای گرفتن پاداش کاهش یابد.
 2. اگر در طول دوره در نظر گرفته شده، بالانس حساب به زیر 50$ برسد.
 3. اگر هر گونه تقلبی تشخیص داده شود.
 4. این پاداش به حساب‌های ECN ،MAM و PAMM تعلق نمی‌گیرد.
 5. این پاداش شامل انتقالاتی که از یک حساب به حساب دیگر کاربر انجام گیرد، نخواهد شد.
 6. این پاداش ربطی به سایر پاداش‌های USGFX نخواهد داشت.

نحوه واریز بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس به حساب مشتری

پس از اینکه با پشتیبانی برای دریافت بونوس هماهنگی‌های لازم را انجام دادید و تمامی شرایط گفته شده در بخش قوانین را رعایت کردید، خود بروکر به صورت خودکار بونوس را به حساب معاملاتی شما اضافه خواهد کرد. این بونوس قابل برداشت نیست اما می‌توانید از آن در معاملات خود استفاده کنید.

بونوس خوش آمد گویی بروکر یو اس جی اف ایکس

بونوس واریز اولیه که مختص کاربرانی است که تازه در این بروکر ثبت نام کرده‌اند. هنگامی که شما برای اولین بار پرداختی در این بروکر انجام می‌دهید، 50% مبلغ پرداختی خود را به عنوان بونوس روی حسابتان دریافت خواهید کرد. اگر بتوانید طی یک دوره دو ماهه حجم معاملات خود را به 14% برسانید، این مبلغ قابل برداشت خواهد بود. در نظر داشته باشید که این بونوس قبل از رسیدن به حد مد نظر قابل ضرر نیست.

مثال:

 مبلغ سپرده: 1000 دلار؛ جایزه پاداش: 500 دلار؛ حجم لات مورد نظر برای پاداش: 70 لات

مسابقات بروکر یو اس جی اف ایکس

در حال حاضر (شهریور 1402) هیچ مسابقه‌ای در بروکر یو اس جی اف ایکس فعال نیست؛ اما به‌محض فعال شدن از طریق صفحه اول سایت خود بروکر و صفحه آن در کدام بروکر از این اخبار مطلع خواهید شد.

جوایز و پاداش بروکر یو اس جی اف ایکس

جوایز و پاداش‌ها در بروکر USGFX معمولاً به صورت نقدی قابل معامله است. بونوس ها را نمی‌توان همان ابتدا برداشت کرد، مگر اینکه میزان معاملات شما به حد نصاب اعلام شده در شرایط و قوانین آن بونوس برسد؛ اما به طور کلی بونوس ها در بروکر یو اس جی اف ایکس قابل معامله و قابل ضرر هستند.

آنچه در مقاله بونوس بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم

همانطور که در طول مقاله بونوس های بروکر یو اس جی اف ایکس خواندیم، این کارگزاری معمولاً در تاریخ‌های مختلف بونوس های متفاوتی را به کاربران خود ارائه می‌کند. فعلاً بونوس واریزی اولیه که همان بونوس خوش آمد گویی است، در بروکر USGFX فعال است و 50% مبلغ واریزی اول شما را با توجه به قوانین ذکر شده، به حساب کاربری شما به عنوان بونوس واریز می‌کند.

https://kodambroker.com/site-usgforex

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر یو اس جی اف ایکس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران