خانه > مقالات بروکر تریدرز وی > حساب پم بروکر تریدرز وی

حساب پم بروکر تریدرز وی

بروکر تریدرز وی جز آن دسته کارگزاری‌هایی است که هنوز امکان استفاده از حساب پم را برای کاربرانش در بخش فارسی فراهم نکرده است و شما امکان استفاده از شرایط سرمایه‌گذاری در حساب pamm بروکر تریدرز وی را ندارید.

حساب پم بروکر تریدرز وی

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر تریدرز وی ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM به حسابی گفته می‌شود که شبیه به صندوق‌های سرمایه‌گذاری است. حساب پم توسط پرداخت اولیه مدیر حساب ایجاد می‌شود و سرمایه‌گذاران روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند. حالا که متوجه شدید حساب پم چیست؟ باید بدانید که میزان سود و ضرر در حساب پم به میزان سهیم بودن هر شخص تقسیم می‌شود.

آموزش افتتاح حساب پم در تریدرز وی

بروکر تریدرز وی همان‌طور که گفته شد هیچ‌گونه حساب Pamm و خدمات آن را ندارد و شما نمی‌توانید در آن سرمایه‌گذاری کنید. در واقع در بروکر TradersWay هیچگونه خدمات سوشال تریدینگی وجود ندارد و شما دسترسی به این سرویس را در این بروکر ندارید. شما اگر میخواهید حساب پم ایجاد کنید میتوانید از بروکرهایی که حساب پم دارند استفاده کنید.

بروکر تریدرز وی یکی از کارگزاری‌هایی است که حساب pamm را فعال نکرده است و شما امکان استفاده از چنین سیستم سرمایه‌گذاری را در بروکر تریدرز وی ندارید.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم تریدرز وی خواندیم

متاسفانه خدمات بروکر تریدرز وی و نوع بخش فارسی آن چندان حرفه‌ای نیست، این کارگزاری هیچ‌گونه حساب pamm و خدمات سرمایه‌گذاری پم را هنوز به کاربرانش ارائه نمی‌کند و شما نمیتوانید از سیستم سوشال تریدینگ استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-tradersway

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر تریدرز وی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران