خانه > مقالات بروکر تریدرز وی > ریبیت بروکر تریدرز وی

ریبیت بروکر تریدرز وی

بروکر تریدرز وی بخش قابل توجهی از هزینه‌های معاملاتی را در قالب ریبیت و کش به کاربران برمی‌گرداند. البته فقط تریدرهایی می‌توانند ریبیت دریافت کنند که زیرمجموعه یک مستر آی بی طرف قرارداد با تریدرز وی باشند. برای آموزش کامل روش دریافت ریبیت از بروکر تریدرز وی، در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

ریبیت بروکر تریدرز وی

ریبیت یا کش بک چیست؟

ریبیت یا کش بک به پول نقدی گفته می‌شود که کارگزاری از محل اسپرد و کمیسیون پرداختی خود معامله‌گران به آن‌ها پرداخت می‌کند.

کش بک یا ریبیت
کش بک یا ریبیت بروکرها

از آنجا که معامله‌گران برای تریدهای خود هزینه معاملاتی به بروکر پرداخت می‌کنند، بروکرها نیز برای تشویق کاربران بخش قابل توجهی از این هزینه معاملاتی را به آن‌ها برمی‌گردانند. حالا که متوجه شدید کش بک یا ریبیت چیست؟ بیایید به بررسی این موضوع در بروکر تریدرزوی بپردازیم.

کش بک بروکر تریدرز وی

در بروکر TradersWay شما می‌توانید درصدی از هزینه‌های معاملاتی خود را به صورت کش بک یا ریبیت پس بگیرید. البته این ریبیت فقط به کسانی تعلق می‌گیرد که عضوی از یک زیرمجموعه طرف قرارداد با بروکر باشند.

در بروکر تریدرز وی از طریق تبدیل شدن به زیرمجموعه یک مستر آی بی (مانند کدام بروکر) می‌توانید کش بک و ریبیت دریافت کنید.

دریافت ریبیت بروکر تریدرز وی

در قدم اول برای دریافت ریبیت از بروکر تریدرز وی باید یک IB معتبر انتخاب کنید، ما به شما وب‌سایت «کدام بروکر» را پیشنهاد می‌کنیم. اگر قبلاً در بروکر ثبت‌نام کرده‌اید پس باید کد معرف آی بی را درون سایت وارد کنید تا عضویت شما از طریق آی بی کامل شود و سیستم پرداخت ریبیت برای شما فعال گردد.

مراحل دریافت ریبیت یا کش بک بروکر تریدرز وی

همان‌طور که گفتیم اولین مرحله برای دریافت ریبیت از بروکر تریدرز وی، تبدیل شدن به زیرمجموعه یک مستر آی بی است. مرحله بعدی، ثبت نام در وب‌سایت آی بی است که بتوانید کش بک و ریبیت را در پنل کاربری خود دریافت کرده و آن را نقد کنید. برای آموزش کامل این مرحله می‌توانید روی دریافت ریبیت کلیک کنید.

مقدار ریبیت در بروکر تریدرز وی

میزان دریافت ریبیت در بروکر تریدرز وی به دو عامل مهم بستگی دارد. اول اینکه شما چه میزان گردش مالی داشته باشید و مسئله دوم قدرت مالی آی بی است که زیرمجموعه آن شدید؛ برای مثال «کدام بروکر» به عنوان یک IB قدرتمند بین 55 تا 85% هزینه معاملاتی را در قالب ریبیت از طریق بروکر تریدرز وی به کاربران برمی‌گرداند.

هزینه استفاده از خدمات بروکر تریدرز وی

هیچ کدام از خدماتی که از طرف خود بروکر تریدرز وی و آی بی ها دریافت می‌کنید شامل پرداخت هزینه نمی‌شود.

تعداد دریافت ریبیت در بروکر تریدرز وی

هیچ محدودیتی در میزان و تعداد دریافتی ریبیت از طرف بروکر تریدرز وی وجود ندارد. درواقع تا زمانی که به معاملات خود در بروکر تریدرز وی ادامه می‌دهید، می‌توانید به صورت منظم کش بک و ریبیت دریافت کنید.

آموزش برداشت ریبیت در بروکر تریدرز وی

ریبیت در بروکر TradersWay از طریق آی بی پرداخت می‌شود، یعنی پول شما ابتدا از طریق بروکر به کیف پولتان در سایت IB واریز می‌شود و سپس شما می‌توانید از طریق پنل کاربری که در سایت آی بی دارید، آن را نقد کنید. برای آموزش کامل برداشت ریبیت از بروکر تریدرز وی اینجا کلیک کنید.

آنچه در مقاله ریبیت بروکر تریدرز وی خواندیم

همان‌طور که در مقاله ریبیت بروکر تریدرز وی خواندید، این کارگزاری فقط به کاربرانی که زیرمجموعه یک آی بی همکار با بروکر باشند، ریبیت و کش بک پرداخت می‌کند. بنابراین شما ابتدا باید یک مستر آی بی مانند «کدام بروکر» را انتخاب کرده، در آن ثبت نام کنید و کد معرف آن را در بروکر وارد نمایید تا شامل دریافت ریبیت شوید.

https://kodambroker.com/site-tradersway

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر تریدرز وی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران