خانه > مقالات بروکر تریدرز وی > پلتفرم معاملاتی بروکر تریدرز وی

پلتفرم معاملاتی بروکر تریدرز وی

بروکر تریدرز وی دارای سه پلتفرم معاملاتی مطرح جهان به نام‌های متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر است که کاربران می‌توانند بر اساس حساب معاملاتی خود در بروکر تریدرز وی هرکدام از پلتفرم‌ها را دانلود کرده و استفاده کنند.

پلتفرم معاملاتی بروکر تریدرز وی

پلتفرم های معاملاتی بروکر تریدرز وی

خوشبختانه انواع پلتفرم های معاملاتی در بروکر تریدرز وی وجود دارد و هر معامله‌گری بر اساس نیاز خود می‌تواند پلتفرم مدنظرش را برای نسخه‌های ویندوز، اندروید، iOS و وب تریدر دانلود و نصب نماید، اگر بخواهیم به لیست پلتفرم‌های موجود در بروکر متاتریدر نگاهی بیندازیم موارد زیر را باید نام ببریم:

  • متاتریدر ۴
  • متاتریدر ۵
  • سی تریدر

این پلتفرم‌ها را می‌توانید روی حساب‌های معاملاتی مختلفی چون، حساب ECN MT4، حساب MT4. VAR، حساب ECN MT5 و حساب CT.ECN ایجاد نمایید.

پلتفرم متاتریدر ۴

برای دانلود متاتریدر ۴ از بروکر TradersWay به بخش سکوهای معاملاتی بروید و نسخه مد نظرتان را دانلود کنید.

پلتفرم متاتریدر ۵

برای دانلود متاتریدر ۵ در بروکر تریدرز وی می‌توانید نسخه مد نظرتان را از بخش سکوهای معاملاتی دانلود کنید.

پلتفرم سی تریدر

مثل روش دانلود متاتریدر شما باید برای دانلود سی تریدر از قسمت سکوهای معاملاتی سایت، نسخه مورد نظر را دانلود کنید.

بروکر تریدرز وی دارای پلتفرم‌های معاملاتی متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر است. این پلتفرم‌ها را می‌توانید برای ویندوز، اندروید و iOS دانلود نمایید

مقایسه پلتفرم ها

پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 مربوط به کمپانی MQL هستند که متاتریدر 5 نسخه به روز شده و پیشرفته‌تر پلتفرم متاتریدر 4 است. اگر بخواهیم دید مقایسه‌ای به این پلتفرم داشته باشیم باید بگوییم که متاتریدر 5 به دلیل چند نخی (Multi Thread) بودن آن و قابلیتی که روی نصب ویندوزهای 64 بیتی دارد، دارای سرعت بسیار بالاتری است. 

مقایسه پلتفرم های معاملاتی
مقایسه پلتفرم های معاملاتی

همچنین سیستم کد نویسی در متاتریدر 5 به حدی پیشرفت کرده است که هم کار معاملات الگوریتمی را آسان‌تر کرده و هم سبب شده تا نتایج کسب شده در بک تست و فوروارد تست بسیار دقیق‌تر باشد. در کنار این دو پلتفرم که مربوط به شرکت MQL است، یک پلتفرم دیگر در بروکر تریدرز وی وجود دارد به نام CTraders این پلتفرم امکان کد نویسی در محیط Calgo را دارد، به لحاظ بصری از گرافیک بهتری برخوردار است، سرعت اجرای آوردهای آن از متاتریدر 4 بالاتر است و امکان استفاده از API در آن وجود دارد.

به طور کلی اختلاف استفاده از این سه پلتفرم چندان بالا نیست و اگر ابزارهایی معاملاتی که نیاز دارید در پلتفرم مد نظرتان وجود داشته باشد، می‌توانید از هرکدام از پلتفرم‌ها استفاده کنید.

آنچه در مقاله پلتفرم معاملاتی بروکر تریدرز وی خواندیم

در بروکر TradersWay پلتفرم‌های معاملاتی مختلفی وجود دارد که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر اشاره کرد. این پلتفرم‌ها را می‌توانید روی حساب ECN MT4، حساب MT4. VAR، حساب ECN MT5 و حساب CT.ECN ایجاد نمایید. امکان دانلود این 3 پلتفرم برای نسخه ویندوز، اندروید و iOS وجود دارد. همچنین می‌توانید از نسخه وب تریدر پلتفرم‌های معاملاتی بروکر تریدرز وی استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-tradersway

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر تریدرز وی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران