خانه > مقالات بروکر تریدرز وی > حساب های بروکر تریدرز وی

حساب های بروکر تریدرز وی

بروکر تریدرز وی چند حساب معاملاتی روی 3 پلتفرم متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر به کاربران خود ارائه می‌دهد که می‌توانید بر اساس نیاز معاملاتی که دارید، هر کدام از این حساب‌ها را بدون هیچ محدودیتی ایجاد کنید. برای آشنایی کامل با حساب های بروکر تریدرز وی در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

حساب های بروکر تریدرز وی

انواع حساب های بروکر تریدرز وی

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای هر بروکری، حساب‌های معاملاتی است که در اختیار تریدرهای خود قرار می‌دهد.

انواع حساب معاملاتی بروکر تریدرز وی
حساب های معاملاتی بروکر تریدرز وی

در بروکر TradersWay شما به ۴ حساب زیر دسترسی خواهید داشت:

  1. حساب ECN MT4
  2. حساب MT4.VAR
  3. حساب ECN MT5
  4. حساب CT.ECN

هرکدام از این حساب‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد:

حساب ECN MT4

این حساب معاملاتی بروکر تریدرز وی را می‌توانید با ۱۰ دلار پرداختی ایجاد کنید، اسپرد این حساب شناور است و از ۰ پیپ به بالا شروع می‌شود. البته معامله روی حساب ECN MT4 شامل پرداخت کمیسیون خواهد شد. به طور کلی این حساب ویژه اسکلپرها و معامله گران حرفه‌ای است که می‌خواهند کمترین میزان اسپرد را پرداخت کنند.

حساب MT4.VAR

دومین حساب بروکر TradersWay که می‌توانید روی متاتریدر ۴ ایجاد کنید حساب VAR است. این حساب با ۱۰ دلار پرداختی ایجاد می‌شود و اسپرد آن به صورت شناور از ۰.۷ پیپ به بالا است. حداکثر اهرم این حساب را می‌توانید روی ۱:۱۰۰۰ قرار دهید. همچنین ترید با این حساب شامل پرداخت کمیسیون نمی‌شود.

حساب ECN MT5

این حساب ECN بروکر تریدرز وی روی متاتریدر ۵ ایجاد می‌شود، حداقل سپرده‌گذاری برای ایجاد این حساب نیز ۱۰ دلار است و اسپرد آن ۰ پیپ به صورت شناور است. سطح توقف یا STOP OUT این حساب ۴۰% است. در نظر داشته باشید که معامله در حساب ECN MT5 شامل پرداخت کمیسیون می‌شود.

حساب CT.ECN

تنها حساب معاملاتی که می‌توانید در بروکر تریدرز وی روی پلتفرم معاملاتی سی تریدر ایجاد کنید همین حساب CT.ECN است که با پرداخت ۱۰ دلار ایجاد می‌شود. این حساب نیز دارای اسپرد شناور از ۰ پیپ به بالا است. حداکثر اهرم این حساب ۱:۵۰۰ است و معامله در این حساب نیز شامل پرداخت کمیسیون بر اساس نوع نماد معاملاتی می‌شود.

بروکر تریدرز وی دارای 4 حساب معاملاتی به نام حساب ECN MT4، حساب MT4.VAR، حساب ECN MT5 و حساب CT.ECN که روی سه پلتفرم متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر ایجاد می‌شوند.

مقایسه حساب های بروکر تریدرز وی

برای اینکه بتوانید بهتر حساب‌های بروکر تریدرز وی را با یکدیگر مقایسه کنید، ما جدولی تهیه کرده‌ایم که می‌توانید مشخصات کل حساب‌ها را به صورت مقایسه‌ای در آن مشاهده کنید:

مشخصاتحساب ECN MT4حساب MT4. VARحساب ECN MT5حساب CT.ECN
حداقل سپرده10 دلار10 دلار10 دلار10 دلار
حداکثر سپردهبدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیتبدون محدودیت
ارز حسابUSD، EUR، CAD، GBPUSD، EUR، CAD، GBPUSD، EUR، CAD، GBP، BTCدلار آمریکا
نوع اسپردمتغیرمتغیرمتغیرمتغیر
حداقل اسپرد0 پیپ0.7 پیپ0 پیپ0 پیپ
اندازه لات سایز1 لات استاندارد (100000 واحد)1 لات استاندارد (100000 واحد)1 لات استاندارد (100000 واحد)1 لات استاندارد (100000 واحد)
حداقل اندازه سفارش0.01 لات (1000 واحد)0.01 لات (1000 واحد)0.01 لات (1000 واحد)0.01 لات (1000 واحد)
مقدار هر سفارش0.01 لات (1000 واحد)0.01 لات (1000 واحد)0.01 لات (1000 واحد)0.01 لات (1000 واحد)
حداکثر اهرم1:10001:10001:10001:500
کمیسیونداردندارددارددارد
نوع اجراMARKETبازاربازاربازار
سطح توقف40٪40٪40٪40٪
نسخه آزمایشی یا دمودارددارددارددارد
ابزارهای معاملاتیفارکس، فلزات، انرژی‌ها، شاخص‌ها، رمز ارزهافارکس، فلزات، انرژی‌ها، شاخص‌ها، رمز ارزهافارکس، فلزات، انرژی‌ها، کریپتوهافارکس، فلزات
پلتفرم های معاملاتیMetaTrader 4، MT4 Mobile Apps، MT Web Terminal، VPSMetaTrader 4، MT4 Mobile Apps، MT Web Terminal VPSمتاتریدر 5، برنامه‌های موبایل، ترمینال وب، VPScTrader، cTrader Web، VPS
بدون سواپنداردداردغیر قابل دسترسیغیرقابل دسترسی

حساب بدون سواپ بروکر تریدرز وی

حساب بدون سواپ یا حساب اسلامی، به حساب معاملاتی گفته می‌شود که در آن برای معاملاتی که بیش از یک روز باز می‌مانند، بهره شبانه محاسبه نمی‌شود. در بروکر تریدرز وی، شما فقط می‌توانید حساب MT4 VAR را به عنوان حساب اسلامی ایجاد کنید. باقی حساب‌های بروکر تریدرز وی امکان تبدیل شدن به حساب بدون سواپ را ندارند.

بعد از ایجاد یک حساب MT4 VAR پیامی مبنی بر درخواست تبدیل شدن حساب شما به حساب اسلامی به پشتیبانی ارسال کنید تا این کار برایتان انجام شود. البته همین حساب اسلامی بروکر تریدرز وی محدود به معامله نمادهایی است که یک طرف آن EUR یا USD باشد.

حساب مجازی یا دمو بروکر تریدرز وی

حالا که مشخصات حساب‌های معاملاتی بروکر TradersWay را مشاهده کردید، باید بدانید که فقط دیدن این مشخصات کافی نیست. شما برای اینکه بتوانید به درستی تصمیم بگیرید که چه حسابی برایتان مناسب است، لازم است تا ابتدا روی آن حساب چند معامله تستی انجام دهید. به همین دلیل بروکر تریدرز وی امکان ایجاد حساب مجازی یا دمو را برای کاربران خود فراهم کرده تا بدون هیچ‌گونه ریسکی، بتوانند حساب‌های معاملاتی را تست کنند.

حساب پم بروکر تریدرز وی

در کارگزاری تریدرز وی، هیچ‌گونه خدمات سوشال تریدینگ ارائه نمی‌شود. یعنی کاربران به حساب‌هایی چون حساب پم بروکر تریدرز وی یا حساب کپی تریدر دسترسی ندارند. اگر می‌خواهید از چنین خدماتی استفاده کنید، می‌توانید از بخش مقایسه بروکرها در سایت کدام بروکر، کارگزاری‌های معتبری که دارای حساب پم و کپی ترید هستند را پیدا کنید.

آنچه در مقاله حساب‌های بروکر تریدرز وی خواندیم

همان‌طور که در مقاله بروکر تریدرز وی خواندیم، این کارگزاری دارای 4 حساب معاملاتی است که روی 3 پلتفرم متاتریدر 4، متاتریدر 5 و سی تریدر به کاربران خود ارائه می‌دهد. به طور کلی همه حساب‌های بروکر تریدرز وی نهایتاً با 10 دلار سپرده ایجاد می‌شوند که عدد معقولی برای کاربران ایرانی است.

https://kodambroker.com/site-tradersway

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر تریدرز وی

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران