خانه > مقالات بروکر اپوفایننس > آموزش حساب اسلامی در بروکر اپوفایننس

آموزش حساب اسلامی در بروکر اپوفایننس

حساب اسلامی در بروکر اپوفایننس به صورت محدود 14 روزه است و روی همه حساب‌های معاملاتی به‌جز ECN PRO قابل استفاده است. برای آشنایی کامل با حساب اسلامی بروکر اپوفایننس در ادامه مطلب با ما همراه شوید.

حساب اسلامی بروکر اپوفایننس

حساب اسلامی چیست؟

اگر معاملاتی که در فارکس باز می‌کنید، بعد از نیمه شب باز بماند (بعد از بسته شدن کندل روزانه) شامل محاسبه بهره شبانه خواهد شد. کاربران مسلمان به دلیل شرایط مذهبی خود، نمی‌خواهند که بهره شبانه دریافت یا پرداخت کنند. به همین دلیل ویژگی حساب اسلامی یا حساب بدون سواپ را به اکانت معاملاتی خود اضافه می‌کنند تا نیاز به محاسبه بهره شبانه نباشد. حالا که متوجه شدید حساب اسلامی چیست؟ وضعیت ایجاد این حساب را در بروکر اپوفایننس توضیح خواهیم داد.

آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر اپوفایننس

برای ساخت حساب اسلامی باید ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید، سپس روی بخش حساب‌های کاربری کلیک کنید. سپس مشخصات حساب کاربری که می‌خواهید را وارد کرده و پول به حسابتان واریز کنید.

ایجاد حساب اسلامی در بروکر اپوفایننس
آموزش ایجاد حساب اسلامی در بروکر اپوفایننس

بعد از آن باید از پنل کاربری خود یک تیکت مبنی بر درخواست ویژگی حساب اسلامی به پشتیبانی ارسال کنید. بعد از ۲۴ ساعت اگر مورد خاصی وجود نداشته باشد ویژگی حساب اسلامی یا سواپ فری به حساب کاربری شما افزوده می‌شود.

ایجاد حساب سواپ فری در بروکر اپوفایننس

در بروکر اوپوفایننس ۴ حساب معاملاتی به نام حساب استاندارد، حساب ECN، حساب سوشیال تریدینگ و حساب ECN PRO وجود دارد. به غیر از حساب ECN PRO شما می‌توانید ۳ حساب معاملاتی دیگر بروکر Opofinance را به صورت حساب سواپ فری ایجاد کنید.

در بروکر اپوفایننس امکان سواپ فری کردن حساب‌ها وجود دارد فقط باید دقت داشته باشید که هر معامله را بیش از 14 روز نمی‌توانید باز نگه دارید. برای این کار کافی است به پشتیبانی سایت درخواست خود را ارائه کنید.

مقدار هزینه‌ی روزانه حساب اسلامی بروکر اپوفایننس

دقت داشته باشید، حساب اسلامی یا بدون سوآپ بروکر اوپوفاینس فقط برای 14 روز متوالی روی یک معامله فعال می‌ماند و اگر ترید شما در روز 15 هم نیز باز باشد، کل میزان سوآپ 14 روز گذشته نیز برای شما محاسبه می‌شود.

آنچه در مقاله حساب اسلامی اپوفایننس خواندیم

در رابطه با سواپ فری کردن حساب‌ها در بروکر Opofinance شما تمامی حساب‌های بروکر رو می‌توانید به صورت سواپ فری استفاده کنید به جز حساب ای سی ان پرو. شرایط سواپ فری حساب‌ها بدین صورت است که سواپ تا ۱۴ روز در حساب شما رایگان خواهد بود و اگر معاملات شما بیش از ۱۴ روز باشد باشند سواپ به‌اندازه کل روزهایی که معامله بازمانده محاسبه می‌شود.

https://kodambroker.com/site-opofinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اپوفایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران