خانه > مقالات بروکر اپوفایننس > حساب پم بروکر اپوفایننس

حساب پم بروکر اپوفایننس

بروکر اپوفایننس فاقد شرایط ارائه حساب PAMM است. وقتی به بخش سوشال تریدینگ این کارگزاری مراجعه می‌کنید، تنها امکان استفاده از کپی ترید وجود دارد و در بروکر اپوفایننس حساب پم وجود ندارد.

حساب پم بروکر اپوفایننس

حساب پم چیست؟

قبل از بررسی کامل حساب پم در بروکر اپوفایننس ابتدا به مفهوم آن می پردازیم؛ حساب PAMM، چیزی شبیه به صندوق سرمایه‌گذاری است که عده‌ای سرمایه‌گذار، پول خود را درون آن قرار می‌دهند تا یک فرد حرفه‌ای با آن پول معامله کند. حالا که فهمیدید حساب پم چیست؟ باید بدانید که این حساب ابتدا توسط خود معامله کننده افتتاح می‌شود و خود او نیز در این حساب پول قرار می‌دهد. سپس دیگران با دیدن عملکرد معاملاتی او، متوجه می‌شوند که روی این حساب سرمایه‌گذاری کنند یا خیر.

آموزش افتتاح حساب پم در اپوفایننس

همان‌طور که در ابتدای مقاله نیز گفته شد، بروکر OpoFinance حساب PAMM ندارد. وقتی وارد صفحه اول سایت شوید، گزینه‌ای به نام سوشال تریدینگ مشاهده می‌کنید که هنگام کلیک کردن روی آن به بخش ویژه‌ای برای کپی ترید بروکر اپوفایننس هدایت خواهید شد. همان‌جا شما متوجه می‌شوید که در سوشیال تریدینگ اوپوفایننس، امکان استفاده از خدمات حساب PAMM وجود ندارد و فقط شما می‌توانید کپی ترید انجام دهید.

بروکر اپوفایننس خدمات حساب PAMM را ندارد و اگر می‌خواهید در چنین حساب‌هایی سرمایه‌گذاری کنید باید از یک بروکر دیگر استفاده کنید. در اپوفایننس فقط امکان کپی تریدینگ وجود دارد.

آنچه در مقاله بررسی حساب پم اپوفایننس خواندیم

همان‌طور که در این مقاله خواندیم، کپی تریدینگ و حساب پم، هر دو زیرمجموعه‌ای از سوشال تریدینگ هستند. بروکر اوپوفایننس فعلاً فقط خدمات کپی ترید را در وب‌سایت خود دارد و متاسفانه اگر به دنبال استفاده از حساب‌های پم هستید، نمی‌توانید از این کارگزاری استفاده کنید.

https://kodambroker.com/site-opofinance

مرتضی گودرزی
من از سال ۱۳۹۸ به صورت تخصصی همکاری خود را با بروکرها و مؤسسات آموزشی در حوزه مدیریت مالی و فارکس آغاز کردم…

فهرست مطالب

تبلیغات

اخبار بروکر اپوفایننس

اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امتیازدهی به بروکر از نظر کاربران